Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Péče o děti > Plenky
Použité zboží

Kalhotková plena Princezna

Plenka "princezna" zn. Anavy, jednovelikostní (rostoucí) kalhotkové na patentky, včetně krátkého a dlouhého savého jádra, co k nim patří. Nejspíš jsme ji ani nepoužili, měli jsme velkou výbavu a toto jsou již jen pozůstatky. 300 Kč
(pozn. plenka je na první fotce, na třetí fotce je společně se svrchními kalhotkami)

Prodávám také žluté svrchní kalhotky zn. Swaddlebees, vel. S. PUL= polyuretanový zátěr, nepromoknou, jsou prodyšné. Používané a stále v krásném stavu. Viz samostatný inzerát. https://www.modrykonik.cz/market/plenky/4d963p/svrchni-kalhotky/

Na poslední - třetí - fotce jsou vyfocené obě společně z vnitřní strany, společně se savými jádry, které patří ke kalhotkové pleně Anavy. Vše bez vad.
Aktualizovaný včera
119 zobrazení od 15. únor 2019
300 Kč
Oznámení od prodejce: POZOR! Od 1. 3. pošta opět zvedá ceny a mění podmínky, proto bude cena poštovného stanovena podle velikosti balíčku.
eos    Šlapanice (reg. Brno)
Dobrý den maminky,
všechny věci pochází z našeho šatníku, po mně nebo některé dcerce, případně nesedí či se na ně zapomnělo a jsou i nenošené. Vyřazené věci skladuji v krabicích, můžou být pomačkané. Jsme nekuřácká domácnost bez zvířat. Prodávám i jinde. Výjimečně se může stát, že už o věc projeví zájem někdo jiný a já věc nestihnu stáhnout.

Poštovné a balné není započítáno v ceně, závisí od váhy a rozměrů (dle nového ceníku a podmínek České pošty platných od 1. 3. 2019):
- doporučená zásilka do výšky 5 cm od 54 do 66 Kč (váha 500 gr - 2 kg a zároveň max. rozměry 50 x 35 x 5 cm)
- doporučený balíček do 2 kg od 99 do 169 Kč (nejdelší strana max. 60 cm a zároveň váha max. 2 kg)
- balík do ruky od 129 Kč
- plastová obálka 7 - 10 Kč
- krabice pro balíky zpravidla zdarma, od 1. března 2019 závisí cena balíku na jeho rozměrech a nemusí se mi v obchodech podařit sehnat odpovídající rozměry, proto může být po vzájemné dohodě s Vámi i krabice zakoupena na poště a zpoplatněna dle ceníku ČP

Mrzí mě komplikace se zasíláním a výrazným zdražení, bohužel se musíme zařídit podle podmínek České pošty :-(

Platbu vyžaduji předem na účet. Balíčky odesílám zpravidla do 1 týdne od připsání platby. Na dobírku kvůli špatným zkušenostem nezasílám.

Obyčejně zašlu jen na Vaše riziko pouze drobné věci malé hodnoty a malých rozměrů. Max. rozměr obsahu včetně obálky u obyčejných zásilek je 35 x 25 x 2 cm, což bohužel většina věcí přesahuje. Za nedoručení u obyčejně zaslaných zásilek neručím a nevracím peníze.

Pokud chcete ušetřit a jste z Brna a okolí, osobní převzetí je možné ve Šlapanicích u Brna.
Jedná se o čistě soukromý příležitostný prodej.
Prosím, ozývejte se a odpovídejte i v případě, že ztratíte o věc zájem, důvody nemusíte uvádět. Děkuji za pochopení.
Přeji krásný den!
Zobraz celé podmínky
Kalhotková plena princezna, anavy
Kalhotková plena princezna, anavy
Kalhotková plena princezna, anavy