Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzerát je prošlý.
Inzeráty > Péče o děti > Plenky
Použité zboží

Popoliny 5. Sada Ultrafit - organic

Popoliny Sada 10 ks plenek Ultrafit- organic bavlněné froté. Zapínání na SZ. Každá má svou vkládačku. Kupované z druhé ruky. Mnou používané na dvě děti celkem 3 roky (obě po 1,5 roku odplenkované) na noc. Měla jsem celkem 2 tyto sady na noc, takže jsem opravdu hodně střídala. Prané v mýdlovém slizu a mýdl. ořeších. Sušičkované jaro, podzim, když špatně schly. Přes léto jsem spíš používala čtverce hodně dobře schly. SZ u některých nedrží, jedna obarvená, froté dobré, zašedlé. Jsou objemnější než klasické Popoliny na cvočky. Jsou i větší, takže od ccca 6kg do 15kg. Pokud máte sušičku a plánujete jen 10 plen točit dokola, tak tato sada určitě nevydrží, investujte do nové sady a počítejte s tím že na konci plenkovacího období bude na výhoz. Koukněte do mé nabídky na svrchňáky. Dobře na ně sedí origilál popoliny, super sklasickými kalhotkami vlňáky Disana.
Aktualizovaný před 1 měsícem
4 zobrazení od 14. srp 2019
450 Kč
luckavrana    Suchdol (region Kutná Hora)
Milé maminky, děkuji za nahlédnutí do mé nabídky.
Prodávám věci, které již doma nevyužijeme a budu ráda, když poslouží ještě jinde a nevyhodí se. Věci jsou po holčičce a klukovi, některé byly kupované nové a jiné kupované přes bazar, to tam píši. Jsme nekuřácká domácnost s venkovním psem. Věci peru v eko prostředcích (mýdlové ořechy, jelen, mýdlový sliz) vez aviváže.
Nnbízím látkové pleny a věci k látkování, těhotenské oblečení (vel 38-40), pomůcky na kojení a uchování mléka, hračky (zatím pro nejmenší), dětské oblečení kluk/holka/uni od vel 50 do vel. 80. Nemám ještě vše nafocené postupně přidávám, pokud byste něco sháněli, klidně piště dofotím.
V popisu píši stav, případně rozměry, snažím se nafotit i detaily fotek. Dotazy k inzerátu ráda zodpovím nebo ještě dofotím.
Ceny jsou psány bez poštovného. Poštovné dle velikosti finálního balíčku a platného ceníku tarifu České pošty nebo možnost zaslat přes zásilkovnu. Zásilkovnu nemám přímo v místě bydliště tak po dohodě pošlu při nejbližší návštěvě města.
Možnost osobního předání po domluvě trasa Suchdol-Kutná Hora, Suchdol-Kolín.
Preferuji platbu předem na účet, na dobírku nezasílám.
Pokud je o jednu věc více zájemců, upřednostňuji toho, kdo si vezme více věcí.
Na počítač se nedostanu každý den, tak prosím o trpělivost, odpovídat na poštu se budu snažit co nejrychleji. Děkuji za pochopení.
Přeji Vám dobrý nákup. Lucka
Zobraz celé podmínky
Popoliny 5. sada ultrafit - organic, popolini
Popoliny 5. sada ultrafit - organic, popolini
Popoliny 5. sada ultrafit - organic, popolini