Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 1×

Bambusové vnitřní pleny Bamboolik

Prodám všechny 3 ks. 2 kupované nové a používané velmi málo jedním dítětem (šetřeny), jsou v pořádku, snad jen barva už není sněhobílá, nicméně bez fleků. 3.plena je starší typ, koupena v tomto stavu jako bazarová, je funkční, jen se majitelce dost srazila - zohledňuji v ceně.
Prodám nejraději všechny najednou.

Z popisu výrobce:
Savá bambusová vnitřní plena se vpíná do svrchních plenkových kalhotek a vytvoří tak kompaktní plenku. Svrchní kalhotky můžete používat opakovaně, pere se jen savý vnitřek.
Systém SIO, AI2.
Aktualizovaný před 2 týdny
132 zobrazení od 27. črc 2019
500 Kč280 Kč
zuzousinek    České Budějovice
Pěkný den přeji,

Ptejte se mě, na co chcete! Budu ráda, když věci po nás ještě někoho potěší. Prohlížím, věřím, že důkladně... Většinou reaguji do 1 dne, pokud ne, něco se děje, mějte prosím strpení.
Osobní odběr České Budějovice (okolí dle domluvy), posílám po přijetí platby přes Zasilkovnu, Českou poštu, Zaslat.cz, výjimečně v období září - červen je možné předání v Praze (Motol, Černý most).
Ceny porovnávám s jinými inzeráty. Pokud o něco máte vážný zájem a připadá Vám cena neadekvátní, navrhněte jinou. Jsem máma na rodičovské, každá koruna je dobrá, přesto se snažím dávat ceny, za které bych kupovala.
Zdraví Vás Zuzana
Zobraz celé podmínky
Bambusové vnitřní pleny bamboolik, bamboolik
Bambusové vnitřní pleny bamboolik, bamboolik
Bambusové vnitřní pleny bamboolik, bamboolik
Bambusové vnitřní pleny bamboolik, bamboolik