Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Péče o děti > Plenky
Použité zboží

Abdukčni kalhotky na široké balení Himer

HIMERKY, představují jedinečné řešení širokého balení pomocí abdukčních kalhotek.

Udržují kyčle miminka ve správném postavení pomocí silné vnitřní vložky zhotovené z vrstvené plenkoviny.

Nahrazují klasické nepraktické široké balení (s pomocí dvou látkových plen) a jsou vhodné k použití na jednorázovou plenu.
Mezi nožičkami mají přesný počet vrstev bavlněných plen doporučovaný dětskými ortopedy, což zaručuje správnou abdukční funkci kalhotek spolu s možností pohybu nožiček a bez otlaků. Na zádech a na bříšku je naopak vrstva plen ztenčená pro maximální pohodlí vašeho miminka.
Aktualizovaný před 2 dny
127 zobrazení od 17. čer 2019
150 Kč
lucyfer    Ostrava
Zdravím maminky a těhulky, nechce se mi věřit, že i já už mohu nabídnout nějaké věci po mých holčičkách, je to jak před pár týdny, co jsme se snažili o miminko😀

Na mém profilu najdete věci i pro vás maminky, všechny dámske veci jsou nové nenošene, jen kapacita vkládání to nedovokuje napsat. Jde hlavně o trička, sukýnky, legíny a převážně botičky (lodičky), které jsou nenošené, pouze použité na focení, a to jen některé.

Co se týká prodeje věcí, preferuji osobní předání. Pohybujeme se ve městech Ostrava, Havířov, Bohumín, Opava, Olomouc, Mohelnice.. ale dá se samozřejmě i poštou.

Na dobírku neposílám, odesílám ihned po připsání konečné částky s poštovným na účet (Česka pošta od března roku 2019 balíčky S,M,L....počítám vždy balíček 100 Kč pro zjednodušení, nebo po dohodě s vámi lze částku změnit, pokud např. vleze do obálky a chcete obyčejně..

Příjemný nákup. Lucie
Zobraz celé podmínky
Abdukčni kalhotky na široké balení himer, 2 kg - 6 kg
Abdukčni kalhotky na široké balení himer, 2 kg - 6 kg
Abdukčni kalhotky na široké balení himer, 2 kg - 6 kg
Abdukčni kalhotky na široké balení himer, 2 kg - 6 kg