Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Nové zboží

Ponožky - pánské bavlněné

Prodám pánské ponožky vel. 43 - 46
Složení: bavlna
Příjemné na omak.
Poštovné: 50,- Kč
Cena za kus: 28,- Kč
Aktualizovaný před 3 týdny
162 zobrazení od 20. říj 2017
112 Kč
mirschreier    Opava
Obchodní podmínky
Tyto obchodní podmínky blíže specifikují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (kupujících/spotřebitelů). Pokud je smluvní stranou konečný spotřebitel (kupující), řídí se vztahy blíže neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a také zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Není-li smluvní stranou konečný spotřebitel (kupující), řídí se vztahy blíže neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění pozdějších novel.

Způsob objednávání zboží a uzavření kupní smlouvy
Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy. Samotná kupní smlouva je uzavřena v momentě doručení závazného potvrzením objednávky ze strany prodávajícího.

Způsob úhrady a dodací podmínky
Bankovním převod - Po vybrání zboží a odeslání objednávky jsou zákazníkovi zaslány informace o tom, na jaký účet lze platbu provést.

Odstoupení od kupní smlouvy
Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího:Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě kupující kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Písemné odstoupení od smlouvy je možné také zaslat spolu se zbožím.Zboží, které budete zasílat zpět na naši adresu, musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. Ke zboží doporučujeme přiložit kopii dokladu o koupi, či číslo objednávky.

Prodávající vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem (převodem na účet) a to do 30 dnů. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (např. přepravné apod.)

Náklady na dopravu :
1. Vrácení zboží :
Při vrácení zboží nese náklady na dopravu do sídla dodavatele objednatel.
2. Reklamace:
Při zaslání zboží na reklamaci nese náklady na dopravu do sídla dodavatele sám dodavatel.
Vždy bude proplácena nejlevnější varianta přepravného!

Zboží vyrobené na přání nelze vrátit, můžete pouze uplatňovat reklamaci daného výrobku.
Zobraz celé podmínky
Ponožky - pánské bavlněné, 44