Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm

Prodám šátek na nošení miminka už od narození do cca 10 kg váhy, u nás vydržel do cca 9 - 10 měsíců. Je to kvalitní šátek, délka šátku je: 460 cm, šířka šátku je: 64 cm, PC 2999 Kč. Má na sobě pár bledých flíčků, viz foto, cena tomu přizpůsobena - velká sleva. Cena šátku je: 900 Kč + poštovné. Při rychlém jednání, možná sleva. Krabice č. 8.
Aktualizovaný před 2 dny
6 zobrazení od 18. črc 2021
1100 Kč900 Kč
Oznámení od prodejce: PŘI ODBĚRU VÍCE VĚCÍ, DÁVÁM MNOŽSTEVNÍ SLEVU!!! Při koupi oblečení do velikosti: 80 dávám 20 % slevu na toto zboží!!! +
evapelclova    Šumperk
Ahoj. Vítám Vás milé maminky, tetičky, babičky ve svém internetovém bazárku. Prodávám věci po své holčičce a naší rodině, co již pro nás není potřebné, budu ráda, když někomu jinému poslouží a udělá radost. Pokud zboží má nějakou vadu, tak to píši a cenu tomu přizpůsobím, pokud snad něco přehlédnu, nezlobte se na mě. Zasílám zboží doporučeně po připsání částky na můj účet. Na zboží je uvedena cena za dané zboží + poštovné k tomu a to se odvíjí od váhy balíčku. Poštovné účtuji podle tarifu české pošty. V případě, že by vás zajímaly míry daného zboží a nebo jakýkoliv dotaz k danému zboží nebo jste chtěli další fotečky zboží, napište a já Vám, co nejdříve odepíši na Váš dotaz a co nejdříve zašlu dané fotečky. Zboží je z nekuřáckého prostředí, vždy posílám vyprané a v co nejzazším termínu. A kdyby někdo měl zájem i o jiné věcičky, tak se sestrou máme společný bazárek na facebooku "bazárek u Kačudy a Evíka", budeme rády, když se do něj také podívate, tam je mnohem více věciček :-D. Pokud máte prosím Vás zájem a rozmyslíte si to, prosím napište mi zprávu, trhat hlavu nikomu nebudu, jen abych měla informaci, že to mohu nabízet dál. Děkuji za Váš případný zájem. Zasílám buď Českou Poštou a nebo Zásilkovnou.
Zobraz celé podmínky
Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm,
Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm,
Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm,
Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm,
Šátek didimos 4, 6 m na 64 cm,