Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Těhotenství, kojení > Potřeby pro kojící matky
Použité zboží

Velká sada od Aventu

Nabízím k prodeji sadu od Aventu - manuální odsávačku mléka s náhr. díly a lahvičkou navíc i se savičkou a krytem, dále parní sterilizátor do mikrovlnky a termotašku od Aventu. Vše je používané, ale v pořádku, jistě velmi dobře poslouží další mamince. Cena za komplet 400Kč, možný prodej i zvlášť - odsávačka 250Kč, sterilizátor PRODANÝ, termotaška 200Kč.
Aktualizovaný včera
347 zobrazení od 12. bře 2018
1000 Kč400 Kč
Oznámení od prodejce: Posílám nově i přes zásilkovnu za 65 Kč.
jirovka    Mělník
Milé maminky,

oblečení, které prodávám je nepoškozené, funkční, čistě vyprané, bez vad - pokud je nějaký nedostatek, je v inzerátu uveden, popř.vyfocen. Jsme nekuřácká domácnost, nemáme domácí mazlíčky:))

Věci rezervuji pouze 24h - bohužel se zde množí "zájemci ", kteří nejen že neodpoví, ale bohužel se neumí ani slušně podepsat!!! Pokud se tedy neozvete, dávám oblečení dalšímu zájemci nebo vracím do prodeje. Psaním negativních hodnocení bych si bohužel upsala ruce...

Klidně mě kontaktujte, budete-li chtít změřit míry apod. - ale jen pokud máte opravdu zájem. Mám 2 malé děti a částečně už pracuji...

Věcičky posílám poštou- platba předem na účet - zboží odešlu do 3 prac. dnů od připsání částky na účet a budu Vás samozřejmě informovat.
Osobní předání je možné po domluvě pouze v Mělníku.

Přeji příjemné nakupování!
Zobraz celé podmínky
Velká sada od aventu,
Velká sada od aventu,
Velká sada od aventu,
Velká sada od aventu,