Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Těhotenství, kojení > Potřeby pro kojící matky
Použité zboží

LOVI ruční odsávačka MM

Prodám dvoufázovou ruční pákovou odsávačku LOVI Protect včetně praktické tašky, náhradních dílů a návodu. Použitá max 4x., stále v originálním balení. Velmi podobná odsávačce od AVENTU. Odsávačka je výborným pomocníkem při problému s laktací. Odsávání je bezbolestné, pohodlné a velmi rychlé. Díky tomu, že odsávačka pracuje ve dvoufázovém rytmu, odpovídá přirozenému sání. První fází je stimulace, kt. kopíruje rychlé sací pohyby povzbuzující vytékání mléka. Druhá fáze představuje hluboké sání, při kt. mléko již vytéká. Sílu sání je možné přizpůsobit tak, aby vyhovovala potřebám každé maminky. Pokud je rukojeť umístěna do horního zářezu, odsávání mléka je rychlé. Umístěním rukojeti na dolní zářez dojde k nastavení pomalejšího odsávání. Rukojeť je ergonomická, protiskluzová. Nemusíte se bát, že by vás bolela ruka námahou. Citlivost při odsávání zajišťuje silikonová masážní vložka. Sada obsahuje elastický disk, kterým je možné lahvičku uzavřít pro bezpečné uchování odsátého mléka. ZDARMA přidám 2 LOVI skleněné lahvičky (z hygienických důvodů bez saviček. Savičky si lze dokoupit samostatně např. v DM, vice info o koupi saviček na internetu) o velikosti 150 ml (kolekce Marine) a 250 ml (kolekce Retro), lahvičky jsou vymyté a vysterilizované.
Aktualizovaný před 3 týdny
44 zobrazení od 14. únor 2019
600 Kč500 Kč
tina_ko    Kolín
Dobrý den,

nenáročné mamince nabízím věci po své holčičce a pár kousků po sobě většinou buď nové, nebo minimálně používané. Snažím se věc vždy co nejpřesněji popsat. U oblečení mnohdy chybí cedulky, a tak je velikost odhadnutá.

U zboží větších rozměrů (viz kočárek, autosedačka .....) preferuji osobní převzetí a platbu hotově. Ostatní zboží odesílám většinou do 2-3 prac. dnů po přijetí platby na můj účet, o průběhu vždy informuji. Zboží bude odesláno doporučeně ČP. Na poštovném se budu podílet, tzn. poštovné bude jen 50,-. Po odeslání Vám sms/emailem (záleží, jakým způsobem budeme komunikovat) zašlu číslo zásilky, abyste si ji mohla pohlídat. Do poznámky platby, prosím, napište svůj nick, bez této informace může dojít k prodlevě ve spárování platby a odeslání objednávky.

Vzhledem k novému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) Vás chci ujistit, že Vaše adresy nepoužívám k žádnému jinému účelu než tomu, abych Vám mohla zaslat Vámi zakoupené zboží. Neuschovávám je tedy a ani nešířím.

Pokud vás něco zaujme, neváhejte mě kontaktovat, poněvadž inzeruji i na jiných serverech. Jakmile prodám, inzerát ihned smažu.

Hezký den,
Tina
Zobraz celé podmínky
Lovi ruční odsávačka mm,
Lovi ruční odsávačka mm,
Lovi ruční odsávačka mm,
Lovi ruční odsávačka mm,
Lovi ruční odsávačka mm,
Lovi ruční odsávačka mm,