Použité zboží

Šatičky

Krásné šatičky na ramínka, teplé, se dvěmi knoflíky na nastavení velikosti, menšestr, velikost uvedeno na 3-6 měsíců, délka od ramínek včetně na jeden knoflík 40 cm, popuštěno na druhý knoflík 42 cm, bez vad, jak na příležitost, tak na běžné nošení
Aktualizovaný před 6 hodinami
2 zobrazení od 11. led 2021
50 Kč
111marketa111    Kopřivnice (region Nový Jičín)
Hezký den :-)
jsem ráda, že jste zavítala na můj bazárek :-)
Prodávám věci v pěkném čistém stavu, vyprané, tak aby ještě posloužily dále (případné obnošení, či vadu vždy uvedu u inzerátu).
Věcičky jsou po mých dvou dcerách, někdy nosila jen jedna z dcer, nebo z mého šatníku, nebo věci úplně nové, u kterých jsem zjistila, že je máme z nadbytku a vůbec jsme nenosili.
Jsme nekuřácká rodina.
V případě zájmu ráda doplním další informace. Zájemkyni inzerát pozastavuji na 5 dní (nepřijde-li platba do 5 dní na účet, tak obnovuji inzerát pro ostatní).
Doručení: 1: zásilkovnou nebo 2: poštou dle jejího aktuálnímu tarifu: a) balíček doporučeně při platbě předem na účet b) chcete-li i na dobírku. Nebo osobní předání v Kopřivnici. Stanese-li, že si pošta za poštovné naúčtuje méně, než mi pošlete na účet, vrátím Vám rozdíl poštovného zpět na Váš účet. Balíček odesílám hned jakmile mi přijdou penízky na účet.

Přeji pěkné nakupování a krásný den :-) Markéta
Zobraz celé podmínky
Šatičky, next,74
Šatičky, next,74
Šatičky, next,74
Šatičky, next,74