Nové zboží

Dámské Šaty riflové

Nové riflové šaty. Pošta 70 kč
Aktualizovaný před 3 dny
3 zobrazení od 16. dub 2021
700 Kč
barboracarli    Ústí nad labem (region Ústí nad Labem)
Milé maminky,
děkuji, že jste se rozhodly pro nákup u mne, proto prosím, přečtěte si podmínky prodeje.
POZOR: Zásilky odesílám obyčejně pokud cena objednané věci nepřesahuje 500 kč. Pokud si přejete zásilku i přesto zaslat doporučeně je navýšená cena poštovného ,která zahrnuje ( poplatky bance, doprava na poštu, balné atd) o částku 25 kč. Balíčky jsou sváženy novou službou ČP, která je zpoplatněná částkou 25 kč,která je většinou zahrnutá již v ceně poštovného.
Inzerovaná věc je buďto nová ( nevhodná koupě, nenošená ) či jako nová, tedy několikrát nošená mými dětmi a nebo obnošená ( běžně používaná ). Některé zakoupené věci pro mé děti jsou ve velkoskladu ( s jiným označením velikosti, složení) po obnošení dětmi pak nabízím dále a velikost a složení uvádím na dotaz! Popis v inzerci je pouze informativní a povrchní - podrobnosti o stavu, původu a důvodu prodeje uvádím na vyžádání. Nefotím na postavě a nehodnotím kvalitu materiálu jelikož věci nešiji a kupuji je již ušité!!!!!

Upozorňuji nové potencionální kupující, že zde nabízím věci nahodile, nepravidelně a né za účelem zisku a proto není možné obstarat je v jiné velikosti či množství.

Zvažte, zda chcete věc zaslat doporučeně nebo obyčejně. Za doručení obyčejné zásilky ovšem pošta ani já neručíme! Odesílám obyčejně pouze na přání zákazníka odesílám doporučeně cenu na vyžádání. Po odeslání podkladů k zaplacení prosím upřesněte poštu jinak odesílám obyčejně dle. tarifu čp a hm. balíku.

Na dobírku zboží nezasílám ze špatné zkušenosti s některými kupujícími ( nepřevezmou balík ), není to však vyloučeno.
Pokud se domluvíme a částka, která má být zaplacená za dobírku mi bude předem připsána na účet, balíček není problém zaslat jak si přejete. Cena dobírky je určená podle hmotnosti zásilky a tarifu české pošty a vychází cca na 90-130 kč.

Doba rezervace objednané věci je 5 dní a to i s připsáním peněz na účet. Po uplynutí této lhůty dávám věc zpět do prodeje a takto nespolehlivého nakupujícího dávám na listinu nespolehlivých nakupujících s negativním hodnocením.

Pokud by nakupující chtěla počkat s platbou do výplaty, zvážím rezervaci na základě Vašeho hodnocení a pak se individualně domluvíme. Většinou preferuji nakupující bez neg.hodnocení ohledně prodeje - nákupu. Nepřihlížím k neg.hodnocení na základě pomluv atd! Další informace zasílám podkladech pro zaplacení , jako je stav objednávky po obdržení a popřípadě náseldné reklamce.

Balíček se snažím odeslat nejpozději do dvou dnů od připsání peněz na uvedený účet. Pokud by se doba z jakéhokoliv důvodu protáhla, budu Vás o průběhu odeslání informovat.

Věci pouze zasílám, osobní odběr není z důvodu pracovní vytíženosti možný.

Nejsem podnikatelem a nevztahují se proto na mne ustanovení Občanského zákoníku . Odstoupit od smlouvy v zákonné lhůtě tedy není možné, leda po oboustrané dohodě.

S pozdravem a přáním příjemného nakupování
Bára
Zobraz celé podmínky
Dámské šaty riflové, s