Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Manduca - ergonomické nosítko

Manduca poměrně málo nošená, ale praná - a proto také vyšisovaná barva. Jinak je plně funkční, bez funkčních vad, problém je pouze v barvě. Možné předání v Jihlavě nebo pošlu Zásilkovnou.
Aktualizovaný před 2 týdny
21 zobrazení od 20. led 2021
650 Kč
ardetka22    Jihlava
Vítám Vás na svém bazárku. Prodávám hlavně oblečení po svých dětech, dvouleté dcerce a osmiletém synkovi. Snažím se popsat stav věcí přímo v inzerátu, pokud Vás zajímá ještě něco dalšího, určitě se ptejte, ráda odpovím. Mám i další věci, které nejsou vystavené, nestíhám, děti odrůstají příliš rychle, tak se klidně ptejte, pokud potřebujete něco konkrétního (z oblečení, vybavení pro miminka).
Posílám Českou poštou jako doporučené psaní, je možné se domluvit na zaslání obyčejně, ale v tom případě nenesu zodpovědnost za případnou ztrátu balíčku. Na poštu chodím jednou až dvakrát týdně, čekací doba je u nás i hodinu a s malou dcerkou je to náročné. Nově nyní nabízím i posílání balíčků přes Zásilkovnu, která po zdražení na straně ČP je výrazně levnější variantou (65 Kč za balík do 4 kil). Posílám přes ni pouze balíčky nad 5 centimetrů, do pěti centimetrů stále vychází nejlépe Česká pošta. Prosím o platbu předem na účet, s platbou na dobírku mám špatné zkušenosti, a proto tuto možnost nenabízím.
Po nákupu prosím o hodnocení, stejně tak napíšu hodnocení já Vám.
V případě, že byste chtěly ušetřit na poštovném, je možné se podívat i na profil "tamburacek" a nechat si věci poslat dohromady v jednom balíčku.
Přeji hezké nakupování :)
Příjemný nákup :)
Zobraz celé podmínky
Manduca - ergonomické nosítko, manduca
Manduca - ergonomické nosítko, manduca
Manduca - ergonomické nosítko, manduca