Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Šaty
Použité zboží

Super značkové šaty GINA BENOTTI - 48/50

JAKO NOVÉ - NOŠENÍ NEPOZNÁTE. KRÁSNÁ TAKOVÁ TMAVĚŠEDÁ BARVA S NÁDECHEM DO FIALKOVA A KOSTIČKY JSOU ČERNÉ. JEDNODUCHÝ PŘÍJEMNÝ STŘIH - PŘEDNÍ SEDÝLKO NAPEVNO PŘEKRÍŽENÉ, V PŘEDĚLU GUMKA, ZADNÍ DÍL DELŠÍ A DO KULATA. VELMI PŘÍJEMNÝ STŘEDNĚ SILNÝ MATERIÁL - PRUŽÍ - 95% VISKOZA A 5% ELASTEN - NEMAČKÁ SE. DOPORUČUJI - JSOU MOC PŘÍJEMNÉ A PĚKNÉ.
ROZMĚRY: DÉLKA 93 CM DOPROSTŘED, DÉLKA PO STRANĚ 107 CM, DÉLKA K ZADNÍMU DÍLU 128 CM, DÉLKA KPŘEDĚLU 43 CM, ŠÍŘKA V PŘEDĚLU V KLIDU 2X50 CM - MAX 2X80 CM PO NATAŽENÍ GUMKY, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKAMA V KLIDU 2X57 CM - MAX 2X80 CM PO NATAŽENÍ - ŠATY HODNĚ PRUŽÍ A PŘIZPŮSOBÍ SE.
POŠTOVNÉ: 60 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný před 3 dny
106 zobrazení od 31. led 2019
320 Kč
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako zásilku či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí téméř drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Super značkové šaty gina benotti - 48/50, gina,xl
Super značkové šaty gina benotti - 48/50, gina,xl
Super značkové šaty gina benotti - 48/50, gina,xl
Super značkové šaty gina benotti - 48/50, gina,xl