Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Šaty
Použité zboží

Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36

JAKO NOVÉ - NOŠENÍ NEPOZNÁTE. KRÁSNĚ SLADĚNÉ BARVIČKY - HNĚDÁ, ŽLUTÁ, BÍLÁ A ORANŽOVÁ - SUPER MOTIVY. RAMÍNKA REGULOVATELNÁ JAKO U PODPRSENKY. VRCHNÍ MATERIÁL - SPLÝVAVÝ, NEMAČKAVÝ A RYCHLESCHNOUCÍ - PRŮHLEDNÝ - 100% PES. CELÉ JSOU PODIŠTÉ BÍLOU PODŠÍVKOU - 100% PES. MEZI PRSY ZDRHOVADLO - ZDRHNETE, JAK BUDETE POTŘEBOVAT. PO STRANĚ ZIP PRO LEPŠÍ OBLÉKÁNÍ. VELIKOST PSÁNA 36. DOPORUČUJI - JSOU OPRAVDU MOC KRÁSNÉ.
ZNAČKA: BLUE MOTION
ROZMĚRY: DÉLKA CC 93 CM - MŮŽETE REGULOVAT RAMÍNKA, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKAMA V KLIDU 2X40 CM - MAX 2X46 CM PO NATAŽENÍ, PAS V KLIDU 2X38 CM - MAX 2X43 CM PO NATAŽENÍ
POŠTOVNÉ: 60 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný před 7 hodinami
72 zobrazení od 5. únor 2019
180 Kč
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako zásilku či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí téméř drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36, s
Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36, s
Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36, s
Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36, s
Krásné vzdušné letní splývavé šaty - velikost 36, s