Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Šaty
Nové zboží

Nádherné modrooranžové květované šaty Cecilia

NOVÉ - JEN BEZ CEDULKY. VRCHNÍ MATERIÁL 100% PES - NEMAČKAVÝ, RYCHLESCHNOUCÍ, PRŮHLEDNÝ A SPLÝVAVÝ - TAKOVÝ MAČKANÝ JAKOBY DO KREPU -KRÁSNÝ - NÁDHERNÉ MOTIVY KVĚTŮ - JAKOBY MALOVANÝCH. PŘEVLÁDÁ BÍLÁ, TMAVĚ MODRÁ A ORANŽOVÁ. CELÉ KROMĚ RUKÁVŮ JSOU PODŠITÉ TMAVĚMODROU PODŠÍVKOU 100% PES. NA RAMENOU NABÍRANÉ DO GUMKY - V PŘEDĚLU GUMKA. KRÁSNĚ DĚLANÁ SUKNĚ - VPŘEDU DVĚ VRSTVY - JEDNA JE UVOLNĚNÁ DO POSTRANNÍHO VOLÁNU - NÁDHERNĚ TO VYPADÁ. JSOU MNOHEM HEZČÍ NEŽ NA FOTCE :-)).
ZNAČKA: CECILIA CLASSICS
ROZMĚRY: DÉLKA 102 CM, DÉLKA K PŘEDĚLU 48 CM, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKAMA V KLIDU 2X59 CM - SPLÝVÁ, ŠÍŘKA V PASE V KLIDU 2X42 CM - MAX 2X56 CM
POŠTOVNÉ: 60 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný před 6 dny
81 zobrazení od 2. únor 2019
300 Kč
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako zásilku či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí téméř drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42
Nádherné modrooranžové květované šaty cecilia, 42