Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Šaty
Nové zboží

Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - UK 14

NOVÉ - JEN BEZ CEDULKY. KRÁSNÁ FIALOVÁ BARVIČKA - TROCHU DO ŠEDA. OBROVSKÉ KVĚTY - JAKOBY MALOVANÉ - KRÁSNÉ. VELMI PŘÍJEMNÝ , NEMAČKAVÝ A RYCHLESCHNOUCÍ MATERIÁL - 100% PES. CELÉ JSOU PODŠITÉ LESKLOU CHLADIVOU PODŠÍVKOU - 100% PES - FIALOVÁ. VZADU ZIP. KRÁSNĚ ŘEŠENÉ RUKÁVY - NAHOŘE JAKOBY NESEŠITÉ - HEZKY SPLÝVAJÍ. SPODEK ŠATŮ JE DO RŮZNÝCH CÍPŮ. DOPORUČUJI - JSOU OPRAVDU LUXUSNÍ A MOC SLUŠIVÉ.
ZNAČKA: DOVOZ NĚMECKO
ROZMĚRY: DÉLKA K NEJDELŠÍMU CÍPU 133 CM, DÉLKA NEJKRATŠÍ 107 CM, ŠÍŘKA POD PRŮRAMKAMA 2X53 CM PO NATAŽENÍ, PAS MAX 2X46 CM
POŠTOVNÉ: 60 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný před 2 dny
109 zobrazení od 2. únor 2019
380 Kč
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako zásilku či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí téméř drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l
Luxusní fialkové šaty s květama - cípaté - uk 14, 42 / l