Nové zboží

Bílé šaty

Nové šatečky pro holčičky, v případě chladnějšího počasí se dají použít na bílé tričko/body, jsou potřeba vyprat, aby bílá byla více bílá, měla jsem asi rok a půl ve skříni na ramínku, více viz podmínky k prodeji.
Aktualizovaný před 5 dny
7 zobrazení od 11. led 2022
260 Kč
Oznámení od prodejce: V současné době šíření pandemie je možnost osobního předání bezkontaktně nebo zaslat přes českou poštu. Hodně zdraví.
masty    Měřín (region Žďár nad Sázavou)
Jsme nekuřácká rodina bez domácích mazlíčků.

Uvítám osobní odběr (i bezkontaktní), případně zašlu Českou poštou (cena+poštovné). Bydlíme u sjezdu D1, 134 km - Měřín-zde osobní odběr prakticky kdykoliv.

Omlouvám se, více nefotím, nemám chytrý telefon a ani dostatek času. Na trase Velké Meziříčí - Jihlava zdarma (při plánované cestě) zavezu.

Pokud se na zboží zeptáte nebo chcete něco koupit, prosím o pochopení toho, že Vám neodpovím hned.

Balíček posílám obratem po připsání částky na účet. Po odeslání pošlu číslo baličku, abyste věděli, kdy dorazí. Pokud sdělíte tel. kontakt, přijde Vám i sms. V případě koupě více věcí je poštovné jedno. Pokud Vám pošta dodá zásilku poškozenou, ihned toto u u pošty reklamujte. Pokud částku netrefím, nedoplatek nebo přeplatek nekontroluji a zpětně ani neřeším.

Vždy se snažím každému odpovědět, prosím o tolik slušnosti alespoň sdělit, že od nákupu odstupujete nebo již zájem nemáte, pokud si nákup rozmyslíte před zaplacením.

Děkuji. M.
Zobraz celé podmínky
Bílé šaty, f&f,86 / 92
Bílé šaty, f&f,86 / 92
Bílé šaty, f&f,86 / 92