Nový Jičín    5     Profil uživatelky
Nový Jičín    5     Profil uživatelky
MILÉ MAMINKY A TATÍNCI, RÁDA PRO VÁS I VAŠE DĚTIČKY UHÁČKUJI ČEPIČKY A JINÉ VĚCIČKY JEDNAK Z MÉ NABÍDKY, ALE I DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

JE LEPŠÍ NAPSAT SI O ZAKÁZKU CO NEJDŘÍVE I NĚKOLIK MĚSÍCŮ DOPŘEDU, TAK ABY JSTE JI MĚLI NA POŽADOVANÉ ROČNÍ OBDOBÍ, JEN TAKTO JSEM SCHOPNA VČAS VYHOVĚT VAŠIM POŽADAVKŮM.

DOBA VYTVOŘENÍ ČEPIČEK JE TŘI AŽ ŠEST TÝDNŮ OD OBDRŽENÉ PLATBY !!! NEJEDNÁ SE O STROJOVOU VÝROBU, ALE RUČNÍ PRÁCI A ZÁJEMCŮ JE MNOHO, PROTO PROSÍM O SHOVÍVAVOST A TRPĚLIVOST PŘI MALÉM ZPOŽDĚNÍ HLAVNĚ V OBDOBÍ SEZONY. SAMA JSEM MAMINKA A MÁM MALÉ DĚTI, TAKŽE NÁS TAKY NEPŘEKVAPÍ NEMOC NEBO JINÝ PROBLÉM.

PLATBU OČEKÁVÁM DO 3 DNŮ OD SMLUVENÉ ZAKÁZKY, POKUD SE NEDOMLUVÍME JINAK. V PŘÍPADĚ NEOBDRŽENÉ PLATBY ZAKÁZKU STORNUJI!!

NA DOBÍRKU PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH NEPOSÍLÁM. BALÍČKY POSÍLÁM JAKO DOPORUČENÉ PSANÍ, KDE POŠTOVNÉ A BALNÉ ČINÍ 60 KČ, NEBO BALÍČEK (PŘI VĚTŠÍM MNOŽSTVÍ) ČINÍ 80 KČ. JE MOŽNOST I OSOBNÍHO PŘEVZETÍ NA MÉ ADRESE.

REKLAMACE PŘIJÍMÁM POUZE V PŘÍPADĚ CHYBY NA MÉ STRAN. V PŘÍPADĚ, ŽE ČEPIČKA DÍTKU NESLUŠÍ,BARVA NEVYHOVUJE, VYTAHÁ SE ČI SRAZÍ, NENÍ TO MÁ CHYBA A REKLAMACI NEMŮŽU VYHOVĚT.

V PŘÍPADĚ DOTAZŮ MNE KONTAKTUJTE NA EMAILOVÉ ADRESE 1973beruska@seznam.cz NEBO NA FB STRÁNKÁCH https://www.facebook.com/pg/hackovanecepickyodberusky/photos/?tab=albums

TĚŠÍM SE NA VZÁJEMNOU SPOLUPRÁCI ! :))
Zobraz celé podmínky
Zobrazit hodnocení:
barsyk
29. lis 2019
Absolutně uuuzasne oblečení&výrobky,krásne sedí,krásne zpracované,milá domluva,MOOOOC DOPORUCUJEME A DEKUJEME ❤️❤️❤️❤️
marthu
6. pro 2018
Krásné hřejivé čepičky! Doporučuji.😉
1973beruska
9. pro 2018
❤ jsem moc ráda, že se čepičky líbí. Budu se zase někdy těšit. Krásné vánoce ❤