Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ústí nad Orlicí    2     Profil uživatelky
Ústí nad Orlicí    2     Profil uživatelky
Dobrý den maminky, věci jsou po mně nebo mém synovi, stav je vždy popsán u inzerátu, na požádání vážnému zájemci upřesním informace, míry a podobně. Jsem pro osobní předání z hlediska úspor... protože pošta přeci jen něco stojí.. nicméně pokud se rozhodnete pro předání formou pošty, pak tedy platí ceny pošty a platba předem na účet... pokud by toho bylo více a bylo by potřeba více balícího materiálu, domluvíme se. Nicméně snažím se využít balící materiál z domácích zásob.. aby nedošlo k zbytečnému navýšení :) Postupně budu přidávat další inzeráty, mám toho více a druhé dítko zatím neplánuji.
V případě, že se rozhodnete pro poslání věcí obyčejně.. nenesu za to odpovědnost. Záleží na vás, děkuji za pochopení..
OSOBNÍ PŘEDÁNÍ je možné v: Ústí nad Orlicí, občas při větší obj.Šumperk, ...občas i jiné město.. to dle nějaké cesty či výletu .. mimo to občas i Česká Třebová nebo Zábřeh na Moravě a při větší objednávce občas i Náchod.... Mimo to mohu nabídnout i kosmetiku AVON včetně poradenství. Dále spolupracuji s e-shopem EMIMIs.cz, kde mohu nabídnout 5% slevu..stačí do poznámky v objednávce zadat ELI5. Týká se to například veškerého zboží GRIMMS, GOKI, masážních koberečků, nosítek, plavek, a dalšího.... neváhejte mne kontaktovat a nebo rovnou e-shop s poznámkou ELI5. Přeji vám všem krásný den :)... Fotka v profilu je starší, syn má 8let, takže věci jsou opravdu po něm :)
Zobraz celé podmínky
elis510: Dále spolupracuji s e-shopem Emimis... kde u některých typů zboží mohu nabídnout slevu 5%.. stačí do poznámky v objednáv
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.