Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Hodonín    3     Profil uživatelky
Hodonín    3     Profil uživatelky
Milé maminky, babičky, tetičky, vítejte v mém bazárku. :) Dělám velký úklid a proto prodávám dívčí i chlapecké věci většinou v krásném stavu. Taky věcičky pro těhotenství, na kojení, koupání a spaní vše potřebné pro miminko a maminku. Měli jsme toho hodně.:) Stav věcí a případné vady popisuji, ceny jsou bez poštovného. Balíčky odesílám obvykle do dvou až tří pracovních dnů od připsání platby na účet, pokud na věci spěcháte, tak mi to prosím napište a pokud budu moci, pošlu dříve. Poštovné je účtováno dle aktuálních sazeb České pošty. Věci do 1 - 2 kg, snažím se to natlačit do doporučeného dopisu od 47 do 59 Kč. Větší balíček vychází cca 75Kč. Poštovné odhaduji, většinou se přesně trefím, případně doplatím. Pokud zjistíte, že poštovné bylo nakonec levnější a stojíte o to přeplatek vrátit, tak mi to prosím napište.
Nabízím taky možnost DOPRAVY ZDARMA (Jihomoravský, Zlínský a kraj Vysočina). Manžel tam jezdí pracovně, tak po domluvě Vám může věci přivézt až domů.:)
Na dotazy se snažím reagovat do 24 hodin, ale mám taky dvě děti, tak to není vždy jednoduché.:)
Jsme nekuřácká rodina bez domácích mazlíčků. Věci mám uložené v krabicích na suchém místě.
Rezervaci věcí podržím jak dlouho budete chtít, pokud se ovšem takto dopředu domluvíme. Označte tedy kusy, o které máte zájem - každý zvlášť, děkuji.

Přeji příjemný nákup a pěkný den :-)
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Cena v Kč
Velikost
Pro koho
Klíčová barva

171 inzerátů

Aktualizováno