Používáme cookies. Více informací zde. OK
Olomouc    3     Profil uživatelky
Každé zboží mám popsané v detailu inzerátu, prodávám věci nové i použité, některé nové věci označuji jako použité v případě, že nebyly nošené, ale pouze vyprané.
ZDARMA k objednávce znamená, že dle Vašeho výběru přidám takto označené zboží do Vaší objednávky, vždy je tedy nutné něco objednat - jen pozor! v tomto případě může dojít k navýšení ceny poštovného - větší rozměr/váha.
Pokud budete potřebovat některé oblečení přeměřit nebo lépe vyfotit, kontaktujte mě a já Vám v nejbližším možném termínu zašlu Vámi požadované informace.
V případě, že o Vámi poptávané zboží již nemáte zájem (nákup si rozmyslíte), prosím, informujte mě (zbytečně pak blokujete inzeráty dalším zájemcům.
Ceny v inzerátech jsou uvedeny bez poštovného, neposílám na dobírku ani do zahraničí.

Doprava a platba:
- cena v inzerátu + poštovné - menší balíček posílám jako doporučené psaní od 54,- Kč (balíček do rozměru 50 × 35 × 5 cm), oblečení můžu zaslat také obyčejně za 27,- Kč - na riziko kupujícího (obálka do rozměru 35,3 x 25 x 2 cm), za velké balíčky bude účtováno poštovné dle sazebníku ČP (nově podle rozměru zásilky) + kartonová krabice, která je nyní poštou vyžadována.
- v případě zasílání balíčku poštou vždy potřebuji znát jméno, příjmení, přesnou adresu, telefon případně e-mailovou adresu (u větších balíků)
- odesílám ihned po připsání platby na účet, expedici vždy potvrdím a rovněž napíšu sledovací číslo zásilky (pokud nebylo zasláno obyčejně)
- osobní odběr je možný po domluvě v Olomouci

Po dokončení nákupu (obdržení objednaného zboží) Vás poprosím o vložení hodnocení, které je pro mě zpětnou vazbou a také užitečnou informací pro další kupující :).

PS: Ceny jsou nízké, nemám oblečení kde skladovat :).
Zobraz celé podmínky
Kategorie
Pro koho
Velikost
Klíčová barva
Cena v Kč

164 inzerátů

Aktualizováno: Nedávno