Brno-střed    124     Profil uživatelky
Brno-střed    124     Profil uživatelky
SLEVA 50 % NA VŠE!

Ahoj, jsem na koníku už dlouho, než bude vlastní potomek, tak tu zatím prodávám oblečení po dětech (holčičkách) v rodině a dospělé oblečení z mého šatníku. Oblečení je většinou značkové, ve výborném stavu. Pokud je u oblečení uvedeno "velmi málo nošené, 100% stav", nebylo oblečení nošeno vůbec, nebo asi tak maximálně pětkrát. Děti měly oblečení hodně a ani ho nestíhaly nosit (nedědily ho po sobě navzájem, oblečení je vždy jen po jednom dítěti). Mnoho kousků tedy nebylo nošeno vůbec, některé jsou ještě s cedulkou. V případě zájmu o více fotek ke konkrétnímu oblečení, případně o míry oblečení, napište. :-) Nejčastěji oblečení zasílám poštou, ale je možný taky osobní odběr v Brně. Zájemci pište :-)

Oblečení a boty skladuji doma v pokoji, v pokojové teplotě. Jsme nekuřácká domácnost, nemáme žádné zvíře.

Bazárku věnuji hodně času, na zprávy odpovídám co nejdříve, zpravidla každý den (výjimečně později, pokud jsem v zahraničí na dovolené bez internetu, což se stává jen v ojedinělých případech). Do zahraničí posílám, ale Vy hradíte poplatky za přeshraniční platbu. Na bazárek se dívám několikrát denně. Přeměřím, co je třeba, zašlu podklady k platbě, jak dorazí peníze na účet, podám Vám zprávu, stejně tak, když odesílám oblečení (napíšu Vám číslo zásilky). Velmi si zakládám na komunikaci, je možné se domluvit. Prosím tedy i vás maminky, abyste reagovaly, i když o věc nemáte zájem (může se stát a já to samozřejmě chápu), případně pokud máte problém s platbou. Po třech dnech nekomunikace si vyhrazuji právo upřednostnit dalšího zájemce.

Poštovné účtuji podle ceníku České pošty, balné si neúčtuji. Na přání zašlu doporučeně nebo obyčejně (na Vaši zodpovědnost). Při doporučeném odeslání Vám zašlu číslo psaní/balíku, ať můžete sledovat, jak putuje. :-)

Nejčastější značky, které nabízím:
Zara
H&M
C&A
Reserved
Terranova
Lindex
Camaieu
Zobraz celé podmínky
zuzkka88: LIKVIDACE VŠEHO! 50% SLEVA NA VŠE OBLEČENÍ A BOTY
Kategorie
Cena v Kč

0 inzerátů

Aktualizováno 
Je nám líto, ale žádný inzerát nesplňuje tvoje zadání.