Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Skleněné láhve bez víček - 3 ks

Prodám 3 skleněné láhve např. na domácí šťávu či sirup. Jsou bez víček, ale jde na ně našroubovat běžná plastová víčka z PET láhví (ale takto spíše jen na krátkodobé uchování obsahu).
Rozměry viz přiložené fotky.
Prodám všechny tři za 25 Kč, nebo jednu po 10 Kč.
Aktualizovaný před 2 dny
10 zobrazení od 7. říj 2019
30 Kč25 Kč
haux    Jilemnice (region Semily)
Milé maminky, tatínkové a jiní rodinní příslušníci😃, prodávám věci po našich dvou dětech + nějaké věcičky, co se nám doma nehodí (ale někdo to třeba shání😉). Vždy se snažím napsat všechny případné závady a rovnou je i zohledňuji v ceně. Je však možné, že někdy nějakou drobnost přehlédnu - v takovém případě se omlouvám a můžeme to řešit.

Některé věci mám psáno, že je daruji k objednávce - vždy ke dvěma koupeným věcem si můžete vybrat jednu věc zadarmo, budou-li ještě nějaké takové.

Jsme nekuřácká rodina a nemáme žádné domácí mazlíčky.

Balíčky odesílám do 3 pracovních dní od připsání peněz na účet. Na dobírku nezasílám. Po odeslání balíčku čekám týden na zprávu o přijetí balíčku. Pokud zprávu nenapíšete, považuji balíček za doručený a obchod tak za uzavřený.

Cenu odeslání balíčků řídím podle tarifů ČP, které jsou v současnosti ovlivněny velikostí balíku. Případně máme ve městě pobočku Zásilkovny, takže je možnost posílat i přes Zásilkovnu, což je většinou za 65 Kč.

Přeji příjemné nakupování a nebojte se mě na cokoliv zeptat😉
Zobraz celé podmínky
Skleněné láhve bez víček - 3 ks,
Skleněné láhve bez víček - 3 ks,
Skleněné láhve bez víček - 3 ks,
Skleněné láhve bez víček - 3 ks,