Vánoční triko se sobem Pepco

Nové tričko, velikost 92. Vhodné na Vánoce, jsko vánoční.

Osobní předání možné po domluvě na Praze 8 nebo posílám Zásilkovnou (cena za odeslání vč. balného je 79 Kč). Nepřeměřuji 🌸
Aktualizovaný včera
4 zobrazení od 10. led 2022
59 Kč
pernicek1    Praha 8
V bazaru nabízím různé věci, které nevyužijeme. Máme velmi malý byt, proto některé věci musí z domu, byť by byly prodány pod cenou. Některé věci jsou nové, jiné používané. Snažím se věc vždy co nejpřesněji popsat. U oblečení mnohdy chybí cedulky a tak je velikost odhadnutá (tato informace je vždy v popisu uvedená). Pokud si nebudete jistí velikostí, klidně napište, ráda věci v hodnotě nad 200 Kč přeměřím ;) Pokud Vám přijde cena příliš vysoká, navrhněte kolik jste ochotni za věc dát, můžeme o tom jednat. Nicméně bych byla ráda, kdyby se mi alespoň částečně vrátil čas, věnovaný focení a zadávání inzerátů... Jsme NEKUŘÁCKÁ domácnost. A pokud vás něco zaujme, neváhejte, protože inzeruji i na jiných serverech ;)


Cena dopravy:
- na pobočku Zásilkovny v ČR: od 69 Kč (podle velikosti balíku)
- na pobočku Zásilkovny v SR: od 300 Kč (podle velikosti balíku)
- Česká pošta doporučený balík do ruky (s pojištěním v adekvátní výši): od 140 Kč (podle velikosti balíku)
- Českou poštou obyčejně nezasílám.

V rámci ekologické udržitelnosti balím věci většinou do již použitých obalů. Chcete-li obaly nové, dejte mi vědět a můžeme se domluvit. Věci odesílám většinou do dvou dní po přijetí platby, o průběhu vždy informuji.

Platba:
Preferuji platbu předem, převodem na účet. Při osobním předání se nebráním výměně věcí za stravenky nebo jiné komodity :) Do poznámky platby pište prosím svůj nick, bez této informace může dojít k prodlevě ve spárování platby a odeslání objednávky. Chcete-li k zaplacení použít QR kód, dejte mi vědět, vygeneruju ;)

V některých zprávách mohu být stručná, protože odepisuji z mobilního zařízení. Hodně cestujeme, proto pokud neodpovídám, mějte prosím strpení, vše vyřídím jen co budu připojená ke stabilnímu internetu :) Děkuji za pochopení.
Zobraz celé podmínky
Vánoční triko se sobem pepco, 92