Používáme cookies. Více informací zde. OK

Hodinky LEGO

Prodám rozbalené hodinky LEGO orginál, nikdy nenošené. Původně s figurkou Olivia, nyní s náhradními články a bez figurky, kterou lze doplnit z jakékoli sady Lego Friends.
Původní cena 799

Info od výrobce:
Choď v městečku Heartlake vždy včas s našimi LEGO® Friends dětskými hodinkami Olivie s minifigurkou panenky, které prostě musíš mít. Tyto hodinky se vyrábí s pestrobarevnými vyměnitelnými články, které jsou příjemné na dotek a zároveň odolné, a umělecky vyvedeným ciferníkem, který všem ukáže tvou osobnost a dostane tě do centra pozornosti. Spřátel se díky těmto LEGO® Friends hodinkám Olivie, které skvěle doplňují naši řadu výrobků i tvou sbírku.
Aktualizovaný před 3 týdny
152 zobrazení od 5. dub 2018
300 Kč
alicekoubova    Praha 19
Hezký den všem,
jsem ráda, že jste se zastavili/y v mém bazárku. Prodávám zde oblečení, hračky a potřeby po své dceři a synovi a budu ráda, když ještě dobře poslouží. Snažím se vkládat věci, které bych sama jako maminka menších dětí ještě ráda využila. Máme hodně dřevěných hraček, vlněného oblečení a oblečení z bio bavlny a dalších kvalitních věcí, které dlouho vydrží. Ale také klasické věci, které ještě má smysl poslat dalším malým dětem pro radost.
Nabízím buď osobní předání v centru Prahy nebo na Praze 9. Jinak zasílám doporučené balíčky, balíky Na poštu, nebo Balíky do ruky podle velikosti předmětu, nebo pro menší věci doporučený dopis.
Zboží posílám do dvou dnů od připsání peněz na účet, pokud se nedohodneme jinak.
Zboží rezervuji automaticky 24 hodin, pokud se neozvete, postupuji věc další kupující. Za rezervaci nepovažuji upřesňující dotaz ke zboží, nebo dotaz na možnosti předání, nebo dotaz typu "je to ještě volné?". Pokud budete potřebovat delší čas, můžeme se domluvit, to není problém.
Upřesňující dotazy moc ráda zodpovím.
Moc prosím, abyste se nebály mě informovat, když si nákup u mě rozmyslíte. Budu jen ráda, že je jasno a mohu věc v klidu postoupit dalším zájemcům.
Hezké nakupování, těším se, Alice
Zobraz celé podmínky
Hodinky lego,
Hodinky lego,