Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Laclové džínové šaty Lupilu

Top stav, 1 dcera měla asi 3x na sobě. Praktické zapínání na patentky po obou bocích i na kšandách (ramínkách). Velikost sedí, ale u nás se ukázalo, že jsou praktičtější (s ohledem na materiál atd) spíš pro chodící holčičku. Vleže i při lezení lezou nahoru a lacl je až v obličeji. 74 cm měla dcera ve 3/4 roce, to ještě nechodila, ale některé vrstevnice byly drobnější a těch 74 dosáhly v roce. Takovým vřele doporučuji. Při zvolení pěkné halenky, body... lze nosit jako příležitostné, šťabajznózní😊
Aktualizovaný před 1 týdnem
29 zobrazení od 15. led 2019
100 Kč70 Kč
zuzousinek    České Budějovice
Pěkný den přeji,

Ptejte se mě, na co chcete! Budu ráda, když věci po nás ještě někoho potěší. Prohlížím, věřím, že důkladně... Většinou reaguji do 1 dne, pokud ne, něco se děje, mějte prosím strpení.
Osobní odběr České Budějovice (okolí dle domluvy), posílám po přijetí platby přes Zasilkovnu, Českou poštu, Zaslat.cz, výjimečně v období září - červen je možné předání v Praze (Motol, Černý most).
Ceny porovnávám s jinými inzeráty. Pokud o něco máte vážný zájem a připadá Vám cena neadekvátní, navrhněte jinou. Jsem máma na rodičovské, každá koruna je dobrá, přesto se snažím dávat ceny, za které bych kupovala.
Zdraví Vás Zuzana
Zobraz celé podmínky
Laclové džínové šaty lupilu, lupilu,74
Laclové džínové šaty lupilu, lupilu,74
Laclové džínové šaty lupilu, lupilu,74