Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Těhotenství, kojení > Těhotenské oblečení
Použité zboží

Těhotenské kalhoty Windstar

Těhotenské kalhoty Windstar, vel. L, těhotenský pás na břicho jde ještě i regulovat, pohodlné, nošeny asi 3 měsíce, kupovány v kamenné prodejně pro těhotné, PC 1200,- cena 250,-
Aktualizovaný před 1 týdnem
52 zobrazení od 21. bře 2019
250 Kč
petkate    Karviná
Něco málo k nákupu z mé nabídky:

Nabízím věci jak po mém synovi a dceři, tak i nošené mnou. Najdou se někdy i věci nové, které jsme neunosili, nebo neodhadli velikost.

Když máte o věci zájem, napište prosím zvlášť ke každému inzerátu. Snažím se reagovat max do 1 dne. Vaši reakci, zda berete očekávám také max do dalšího dne. Když nereagujete, beru to, že nemáte zájem. Rezervace držím maximálně 5 dní, a platbu očekávám do 3 dnů od odeslání podkladů. Když se tak nestane, věci uvolňuji a vracím zpět do prodeje a uděluji negativní hodnocení. Je to z toho důvodu, že inzeruji na mnoha místech a díky zbytečným rezervacím mi unikají další zájemci, které třeba odmítnu.

Inzeruji i jinde, takže se může stát, že si o věc jinde někdo napíše dřív, než zde stačím dopsat, že je v rezervé...ale beru to opravdu popořadě, rezervovaná věc se klidně může uvolnit, díky za pochopení.

Věci zasílám doporučeně. Pokud chcete zaslat obyčejně, zašlu jen na vaši zodpovědnost a to jen do 2cm výšky balíčku (jinak nám to u nás obyčejně nevezmou).
Na dobírku nezasílám!
O ceně za poštovné nesmlouvám. Bohužel se teď často stává, že balík na poště vezmou a odešlou jinak, než spočítám poštovné. Proto nově přeplatky za poštu nevracím, ale ani nevyžaduji doplácení! Když souhlasíte s koupí, souhlasíte i s výší poštovného.
Na poštu chodím max. 1x - 2x týdně.

Nebráním se výměně, ale nabízené věci mě musí určitě zaujmout, jinak si nevyberu.

Zaslané věci, zpět neberu! Většinou mám větší vady (pokud je věc má) nafoceny, nebo jsou popsány. Popřípadě můžu další detaily na vyžádání nafotit. Tudíž znáte reálný stav věcí, tak si prosím rozmyslete dopředu, zda věc chcete! Pokud se i přesto najde něco, co uznám za svou chybu, pak jsem ochotna věc vzít zpět, či nabídnout slevu.

Přeji příjemné nakupování :)
Zobraz celé podmínky
Těhotenské kalhoty windstar, l
Těhotenské kalhoty windstar, l
Těhotenské kalhoty windstar, l
Těhotenské kalhoty windstar, l
Těhotenské kalhoty windstar, l