Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Těhotenství, kojení > Těhotenské oblečení
Použité zboží

Bleděmodré těhotenské kalhoty

Těhotenské kalhoty džínového vzhledu, měkká tenká látka, šňůrka pro utažení pod těhotenským pásem, velmi pohodlné. Nošené, ale výborný stav bez vad. Ideální na léto a teplé jaro/podzim. Zn. Esmara.
Aktualizovaný před 2 dny
129 zobrazení od 2. bře 2018
170 Kč140 Kč
klubiko    Brno-Bystrc
Dobrý den,
vítejte v mém bazárku! Věci, které zde prodávám, jsou po dcerce. Oblečení je vyprané v Lovele a vyžehlené. Prodávám oblečení ve stavu a za ceny, za které bych si je sama koupila. Velikosti jsou uvedeny dle údajů od výrobce, v případě zájmu ráda přeměřím. Na vyjádření zájmu čekám 24 hodin od zodpovězení Vašeho případného dotazu, poté je uvolním pro další zájemce. Zboží rezervuji a na platbu čekám po dobu tří dnů od zaslání čísla účtu a částky k platbě, poté je uvolním pro další zájemce. Pokud na základě závazného vyjádření zájmu zašlu zájemci platební podmínky/návrh místa a času k předání věcí a zájemce ani po urgenci nereaguje, dávám negativní hodnocení.
Ceny nezahrnují poštovné, není-li uvedeno jinak. Poštovné účtuji dle tarifu České pošty, zásilky zasílám doporučeně, na výslovnou žádost a odpovědnost kupujícího mohu zaslat obyčejně.
Zboží zasílám obvykle do tří dnů po připsání kupní ceny a poštovného na můj bankovní účet. Na dobírku nezasílám.
Možnost osobního předání věcí v Brně - Bystrci.
Přeji Vám příjemný nákup!
Zobraz celé podmínky
Bleděmodré těhotenské kalhoty, l