Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Domácnost > Textílie
Použité zboží

Prostírání 4 ks + štóla 1 ks

Používané, ale v pěkném stavu, štóla velikost 145x36 cm, prostírání 46x30 cm.
Aktualizovaný před 4 dny
82 zobrazení od 17. srp 2018
100 Kč
Oznámení od prodejce: Při nákupu nad 1000,- Kč, máte slevu 100 Kč
skypee    Horní Slavkov (region Sokolov)
Při nákupu nad 1000,- Kč, máte slevu 100 Kč.

Všechno oblečení je jako nové, čisté, voňavé, moderní = TOP věci, tj. dál nositelné jako nové, které udělají radost ještě jinému. Obnošené, nebo neprodejné nemoderní věci jako se prodává u seconhandu vyhazujeme do kontejneru na textil, ty tu neprodáváme. Věci jsou vyřazené, už je nikdo nenosí, dlouho zde neprodejné věci také jdou postupně na výhoz a inzeráty mažu.

Poštovné je dle tarifu České pošty + balné (obálka, krabice a jiný obalový materiál, který kupuji), nastavím Vám co nejlevněji. Poštovné mám uvedený paušálně a zaokrouhluji, protože cena je podle váhy a já nikdy nevím, kolik budu hradit.

Obyčejný dopis 35,- = do 2 cm výšky dopisu (2 cm x 25 cm x 35 cm), jen tenoučké věci (trička, halenky.... pouze po 1 kuse !!!!!!), jiné nelze posílat, za ztrátu neručím.
Doporučený dopis 60,- = do 5 cm výšky dopisu (5 cm x 35 cm x 50 cm), nelze posílat tlusté svetry s kapucí, župany, bundy .......
Balíčky od 100 Kč = tlusté věci nad 5 cm, do 2 kg balík je za 100, -, nad 2 kg balík, je už malinko dražší poštovné.

Zísilkovnu ani jiné dopravní společnosti nemáme možnost používat, proto nepoužíváme.


Jinak přeji příjemný nákup a radost z nákupu a budu se snažit vyhovět a poslat Vám jen to nejlepší, co mám, odpad zde neprodávám.
Zobraz celé podmínky
Prostírání 4 ks + štóla 1 ks,