Autosedačky Recaro 2 zkušenosti

Autosedačky Recaro
jsou sedačky německého výrobce, který patří již 100 let mezi nejznámější výrobce sedadel. První dětskou autosedačku představila firma v roce 1998. Využila u ní své bohaté zkušenosti v oblasti konstrukce sedadel do automobilů, letadel a závodních vozů. Produkty RECARO jsou vyvíjeny a vyráběny kompletně v Německu s důrazem na kvalitu, unikátní konstrukci a materiály nejvyšší kvality.

Výrobce autosedaček Recaro vlastní i značku Storchenmühle.Pro více informací o autosedačkách Storchenmühle přejděte na samostatný článek: Autosedačky Storchenmühle1 zkušenost.


Přehled autosedaček RECARO


HERO systém


Patentovaný systém, kdy podhlavník, polstrování pásů a pásy jsou integrované do jednoho celku, který zvyšuje bezpečnost díky správné poloze všech komponent.

ASP systém


Systém Advanced Side Protection zvyšuje bezpečnost zejména při bočním nárazu.

Kategorie 0+ pro nejmenší


V sortimentu dětských autosedaček RECARO je v kategorii 0+ pro nejmenší děti (tj. do 13 kg, resp. do 18 měsíců) na výběr z následujících typů, mezi kterými jsou výherci testů ADAC a dTest. Jde o jedny z nejlehčích TOP autosedaček s vysokou úrovní komfortu a bezpečnosti.

RECARO Privia


RECARO Privia s RECAROfix základnou je výhercem testu ADAC a dTest, navíc se jedná o nejlepší kdy udělené hodnocení StiWa, a to 1,3!

Privia je první krok ke značce RECARO. Bezpečná autosedačka Privia nabízí vysoký komfort, Hero systém a perfektní systém nastavitelných pásů.

Video (ENG): RECARO Privia: Benefits of the test winning infant carrier
RECARO Privia EVOAutosedačka s hmotností 4,1 kg jde o jednu z top nejlehčích autosedaček na trhu. Je to evoluční nástupce úspěšného a bezpečného typu RECARO Privia s homologací pro letecký provoz.

RECARO GuardiaJe nová generace autosedačky pro nejmenší kombinující bezpečnost, komfort a design.


RECARO Zero.1


Je obousměrná i-Size sedačka s integrovanou isofixovou základnou umožňující otáčení sedačky bez nutnosti jejího odpoutání. Sedačka má výškově stavitelnou hlavovku a ve třech stupních je možné nastavit i její sklon.

Video (ENG): RECARO Zero.1 - The 360° rotatable reboarder child seat for Group 0+/I

Kategorie 1-2-3 (cca 9 – 36 kg)RECARO Sport Hero


Je oblíbená rostoucí sedačka ze sortimentu RECARO, pro kterou je charakteristické jednoduché užívání, příkladná ergonomie sezení a možnost velmi dlouhé doby jejího použití (od cca 9 měsíců do 12 let dítěte). Dále ASP systém, patentovaný HERO systém, široký sedák se zmenšovací vložkou a nastavitelná odpočinková poloha.

Video (ENG): RECARO Young Sport HERO: A safety evolution.

RECARO Monza NOVA ISDalší zástupce z kategorie RECARO autosedaček pro děti 9 – 36 kg. Monza NOVA IS je poutána na Isofix a její součástí je bezpečnostní pultík s vysoce absorpční náplní. Hlavovka obsahuje integrované reproduktory a dofukovací polštářek pro dlouhé cesty.


Kategorie 2 – 3 (15 – 36 kg)RECARO Milano / Milano SeatfixRECARO vyvinul tuto sedačku ve variantě bez Isofixu a s Isofixem pro všechny, kteří hledají autosedačku do druhého rodinného automobilu, nebo do svého vozu potřebují umístit tři sedačky vedle sebe. Milano / Milano Seatfix má pevnou konstrukci, výškově nastavitelnou hlavovku s velkými bočnicemi a bohaté polstrování na širokém sedáku.


Příslušenství k autosedačkám RECARO:


  • Car Seat Protector – víceúčelová podložka pod autosedačku a ochrana sedadla
  • Air Mesh letní potah – oboustranný letní potah ze strukturované síťoviny a bavlny zabezpečí v horkém létě
  • cirkulaci vzduchu a zároveň ochrání potah autosedačky
  • Moskytiéra
  • Pláštěnka
  • RECARO SmartClick Base
  • Fusak

Kromě autosedaček jsou pod značkou Recaro prodávány i golfové kočárky14.


Přehled autosedaček Recaro


Kategorie 0+0 - 13 kg Privia Privia Evo GuardiaZero 1
Kategorie 19 - 18 kg Young Expert Young Expert Plus Polaric
Kategorie 1/2/39 - 36 kg Monza Nova IS Sport HERO
Kategorie 2/315 - 36 kg Monza Nova 2 Monza Nova 2 Seatfix MilanoSouvisející články


Více o autosedačkách Recaro na modrykonik.cz


Použité zdroje


http://www.autoseating.cz/recaro/
https://int.recaro-cs.com/
http://www.autosedackystorchenmuhle.cz/
https://www.youtube.com/user/recarotube
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s autosedačkami Recaro

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s autosedačkami Recaro?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
marmonka
23. črc 2018

Všemocné RECARO :)

Autosedačku Recaro mám již nějakou dobu. Značku, kterou jsem před porodem vůbec neznala, jsem si po prvních týdnech absolutně zamilovala. Je absolutně "user friendly" a má mnoho vychytávek, které oceňuji každou jízdu s prckem. Doporučuji. ;)
0 poděkování
klerysa
2. zář 2014

Na Recaro nedám dopustit

Sedačky Recaro jsou tím nejbezpečnějším pro dítě co jen může být.

Pro oblast hlavy je sedačka o 45% bezpečnější než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 58% (ECE 44/04). Volba autosedačky pro mně byla jasná už dříve než jsem vůbec byla těhotná. S touto značkou mám dlouhodobou zkušenost. V našem závoďáku máme autosedačky Recaro. Jsou pohodlné a velice bezpečné, jinak by v tom autě neměli co dělat. Dokonce jsem v této sedačce zažila nejednu nehodu a sedačka mně vždy krásně podržela. Takže volba autosedačky pro nás byla jasná. První sedačka byla Recaro Young Profi Plus a nyní Recaro Young Sport.
1 poděkování