Dorjan Cross Country Twin

Sportovní kombinovaný kočárek pro dvojčata Dorjan Cross Country Twin, polského výrobce DorJan, se skládá malé a velké hluboké vaničky, dvou přenosných tašek na děti a sportovní sedačky. Je vhodný pro děti od narození až do 3 let. Kočárek disponuje nastavitelnou úrovní houpání, přehazovací rukojetí a velkými nafukovacími koly.

Základní charakteristika kočárku Dorjan Cross Country Twin

Čtyřkombinační kočárek pro dvojčata, s novou, stabilní, dvoupolohovou a odpruženou konstrukcí v barvě ALU je vhodný pro děti už od narození - jeho zádová opěrka se dá polohovat až do 4 poloh a to hlavně do samotného lehu, nutného pro děti, které ještě sami nesedí. Toto polohování je možné u každého dítěte zvlášť - jedno dítě může sedět, druhé ležet. Dorjan Cross Country TwinStejně jako zádová opěrka je nastavitelná i poloha nožiček, tedy podnožník, opět u každého dítěte zvlášť. Při jízdě v kočárku mohou rodiče na děti vidět díky zabudovanému okénku do obou stříšek. Zajištěno je i větrání boudiček. Součástí kombinace jsou i 2 přenosné tašky na děti s protisluneční stříškou. Vnitřek kočárku je příjemně a měkkce vypolstrován potahovou látkou špičkové kvality. Sportovní nástavby kočárku disponují předními madly.

Pro snadnější skládání a přenášení kočárku jsou po jeho bocích umístěna madla. Ke každodennímu použití na nákupy, či potřeby pro děti je ve spodní části kočárku také prostorný košík. K bezpečnému pohybování se s kočárkem ve tmě a za šera poslouží reflexní bezpečnostní nášivky na kočárku. Dalším bezpečnostním prvkem, tentokrát pro děti, jsou 5-ti bodové bezpečnostní pásy. Před chladem a deštěm pak děti ochrání přiložená pláštěnka, která je součástí standardu, stejně jako přebalovací taška.

Pohodovou a příjemnou jízdu zaručují velká nafukovací ložisková kola a překlápěcí rukojeť s výškovým nastavením, což vyhoví různě vysokým rodičům při procházkách. Po obou stranách kočárku je umístěn brzdný systém, takže kočárek může být kdykoli v klidu ponechán na místě a zabržděn. Údržba kočárku probíhá sejmutím potahu, jenž je pratelný.

Parametry kočárky Dorjan Cross Country Twin

Rozměry kočárkud91 x š78 x v108 cm
Složený kočárekd99 x š78 x v53 cm
Projede80cm dveřmi
Výška lůžka od země52 cm
Plocha na ležení30 x 81 cm pro každé dítě
Výška opěrky zad40 cm
Výška vaničky20 cm
Hmotnost20 kg

Související články

Více o kočárku Dorjan Cross Country Twin na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. https://web.archive.org/web/20100307022022/http://www.kocarky.cz/kocarek-dorjan-cross-country-twi...
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Dorjan Cross Country Twin

Máš zkušenost s kočárkem Dorjan Cross Country Twin?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost