Golfky Espiro

Všechny golfky Espiro se vyznačují svou lehkostí co se týče váhy, protože jsou vyrobeny z lehkého a kvalitního hliníku. Je pro ně charakteristická nejen nízká váha (všechny se pohybují od 7 do 9kg), ale také například jejich rychlé a jednoduché složení, přičemž po složení zaberou velmi málo místa a jsou tak dobře skladné.

Dalším chrakteristickým znakem všech typu golfek Espiro je jejich bezpečnostní prvek a sice 5-ti bodové pásy s chrániči. Dva typy - Espiro Meyo a Magic - se vyrábějí v provedení se spojenou rukojetí, narozdíl od zbylých tří typů, které mají rukojeti typicky golfové, tedy hole.

Všechna kolečka jsou výborně odpružená, u některých typu kolečka zdvojená a mají možnost zaaretování a jízdy v jednom směru, bez možnosti aretace, tj. možnosti otáčení od 360°. Obě zadní kolečka jde najednou zabrzdit brzdou umístěnou přímo u nich, v dolní části konstrukce - u koleček. Zádová opěrka je polohovatelná u všech typů golfek - některé jdou plynule nastavit až do úplného lehu, některé do polosedu/pololehu.

Všechny typy golfek Espiro mají ve spodní části nákupní košík a v základní výbavě pláštěnku a nánožník. Rozšířenou výbavou je u některých typů i držák na nápoje, měkká vložka a nebo pouzdro na telefon.

Golfky Espiro

Typy Espiro golfek

Související články

Více o golfkách Espiro na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://www.kocarky.cz/kocarky-espiro.html
  2. https://web.archive.org/web/20130206053354/http://www.kifik.cz/kocarky/kocarky/kocarky-dle-vyrobc...
  3. http://www.babytip.cz/kocarky-a-prislusenstvi/z/espiro/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s golfkami Espiro

Máš zkušenost s golfkami Espiro?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost