Golfky Inglesina

1 zkušenost

Výrobce kočárků Inglesina nabízí hned 5 typů golfek Inglesina, hodící se jak do města, tak na nerovné povrchy, výlety do přírody atd. Každý z typů těchto golfek je něčím charakteristý, ale mnoho znaků mají společných. Mezi ty společné patří například velmi rychlé složení a rozložení kočárku jednou rukou, přičemž k jeho přenášení ve složeném stavu slouží praktické madlo. Dalším společným znakem jsou přední otočná kolečka (u některých typů dvojitá), s možností zaaretování tak, aby jel kočárek pouze rovně - v jednom směru a možnost polohování zádové opěrky do několika poloh. Všechny golfky mají ve spodní části konstrukce umístěný nákupní košík, praktický hlavně na menší nákupy a jiné potřeby.

Rukojeti jsou u golfek Inglesina buď typicky golfové a nebo jako jedna spojená rukojeť. U většiny golfek jsou rukojeti nastavitelné do několika poloh, takže to vyhovuje i různě vysokým rodičům. Ve složeném stavu nezabírají golfky ani nijak hodně místa a celkově se se svou hmotností, dle typů, pohybují od 6 kg do 9,5 kg (viz.tabulka).

Hmotnosti golfek Inglesina

Typ golfekkg
Inglesina Zippy Evo8,5
Inglesina Trilogy9,5
Inglesina Espresso8,6
Inglesina Trip6,6
Inglesina Swift 6

Některé z typů golfek Inglesina je možno nastavit jak ve směru, tak proti směru jízdy, je na ně možné nasadit autosedačku Huggy bez použití adaptérů. V základní výbavě je opět dle typů např. nánožník, pláštěnka, nákupní koš či držák na nápoje. Další příslušenství ke kočárku, jako je např. taška k převážení golfek, fusak, pláštěnka na autosedačku, přebalovací taška, síťka proti hmyzu, báze na upevnění autosedačky k vozu aj. se dají ke kočárku dokoupit.

Golfky Inglesina

Sportovní kočárky - golfky Inglesina - kolekce 2013 a 2014

Související články

Více o golfkách Inglesina na Modrém koníku

Reference (použité zdroje)

  1. http://www.inglesina.cz/
  2. http://www.youtube.com/watch?v=t_iPEkMSvsA
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s golfkami Inglesina

Máš zkušenost s golfkami Inglesina?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
olcab
9. bře 2015

Inglesina Trip

Golfky jsem chtěla jako cestovní alternativu pro naší trojkombinaci, a nakonec je to kočárek číslo jedna. Původně jsem si jela do prodejny pro kočárek Nunna, ale když jsme do něj dcerku posadili/položili, tak jsme nebyli spokojení. A hned poté mi padla do oka Inglesina, vyzkoušeli jsme ji a hned jsme s ní odjeli.

Super skladnost, držák na pití, madlo před dítětem. Pláštěnka - u ní je teda jediná nevýhoda, a to je, že je jen před dítětem ten igelit, není na střeše, a po uchycení ke konstrukci se stává, že se trhá v okrajích, kde je lem. Jinak jsme velice spokojeni i s druhou dcerkou, ta sporťák na trojkombinaci skoro ani nezná. ;-)
0 poděkování