Graco Trekko

Kočárek Graco Trekko je sportovním, tříkolovým kočárkem, který rodičům i dítěte nabízí maximální pohodlí a požitek z jízdy. Kočárek, resp. jeho zádové opěradlo, je polohovatelný až do 4 poloh, což zajistí dítěti komfort ve všech polohách. Velká stříška kočárku ochrání dítě jak před sluníčkem, tak před deštěm. Tří a nebo pěti bodové bezpečnostní pásy chrání dítě před vypadnutím z kočárku a zároveň s ním i rostou.


Graco Trekko


Přední kola jsou nafukovací, otočná a poskytují skvělou manévrovatelnost celému kočárku. Ten je dále vybaven i brzdami pro hladkou a snadnou manipulaci. Celý kočárek lze lehce a jednoduše složit jednou rukou, aniž by rodič musel dítě z kočárku odložit. Výškově nastavitelná rukojeť poslouží jak procházkám, tak výškově rozdílným rodičům, prarodičům apod. Součástí kočárku je také extra velký nákupní koš, který maminky ocení hlavně při nákupech. Jeho nosnost je 5kg.

Graco Trekko je připraven i na jednoduché upevnění autosedačky, tzn. že rodič jedním klikem přenese své dítě v autosedačce z kočárku do vozidla a nemusí ho při tom budit. Ke kočárku je taktéž dostupná univerzální vložná taška, která plní roli korbičky a může být používána již od narození. Kočárek je kompatibilní s autosedačkami Graco Junior Baby a Graco Logico S HP.

Představení kočárku Graco Trekko:

Parametry kočárku Graco Trekko

Hmotnost13,8 kg
Rozměry v rozloženém stavu124×75×107 cm
Rozměry po složení95×34×41 cm

Související články

Více o kočárku Graco Trekko na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=4597332
  2. http://www.gracobaby.com/en-US
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Graco Trekko

Máš zkušenost s kočárkem Graco Trekko?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost