Inglesina Otutto

Nová kolekce 2013 vnesla nové kočárky i do řady Modulárních systémů a sice kočárek Inglesina Otutto, který je stylový, se špičkovou technologií, praktický a originální. Tento kočárek mohou rodiče pro své dítě využívat od jeho narození po váhu 15kg. Hluboká vanička je velmi prostorná a pohodlná a sportovní nástavba může být na konstrukci posazena po nebo proti směru jízdy.

V příslušenství ke kočárku je také stojan, na který lze nasadit jak hlubokou vaničku, tak autosedačku. Stojan je lehký, snadno se s ním manipuluje a je vybaven kolečky. Součástí standardní výbavy je i taška na rukojeť, která obsahuje přebalovací podložku, dále zateplený nánožník a prostorný nákupní košík a pláštěnka na sportovní část.


Inglesina Otutto


Konstrukce kočárku Inglesina Otutto

Konstrukce má propojenou a výškově nastavitelnou rukojeť, takže se výborně hodí pro různě vysoké rodiče, kterým se takto přizpůsobí. Navíc je kočárek lehce složitelný jednou rukou a skládá se jako golfové hole, do deštníku. Součástí konstrukce je i držák na nápoj.

Na konstrukci je taktéž možné nasadit autosedačku Huggy, kterou lze upevnit i do auta díky bázi. Všechny tři nástavby, tzn. vaničku, sportovní část i autosedačku Huggy lze automaticky upevnit díky upínaní Easy Clip.

Hluboká vanička kočárku Inglesina Otutto

Vanička je u kočárku velmi pohodlná a prostorná, čímž dopřává dítěti maximální komfort a dítě se v ní dobře vyspí. Ten je podtržen také díky speciálnímu zařízení na regulaci vzduchu ve vaničce, který je umístěný na dně vaničky. Ovládání tohoto zařízení je pod rukojetí kočárku. Vanička disponuje i polohováním zádové opěrky, takže se dá nastavit do několika možných poloh. Ve stříšce korbičky se nachází větrací síťka a přikrývka, která je na vaničce, se dá připevnit a použít v zimních měsících jako ochran před chladem a mrazem. Pokud je potřeba vaničku z podvozku odebrat, mechanizmus na toto odebrání je skrytý v polstrování hluboké vaničky.

Sportovní část kočárku Inglesina Otutto

Sportovní nástavba je kompatibilní k podvozku Otutto, takže je možné ji jedním tahem nasadit a také sundat. Sportovní část disponuje stříškou s větrací síťkou a hlavně polohovatelnou zádovou opěrkou, díky které se může tato nástavba změnit na vodorovné lůžko. Komfortní nánožník, který je součástí sportovní nástavby, je v základní výbavě kočárku. Celou sportovní sedačku lze nastavit jak po směru jízdy, tak proti směru jízdy. Madlo u kočárku je možné umýt, protože je vyrobeno z omyvatelných materiálů a to se týká i opěrky noh.

Parametry podvozku Otutto

Rozložený podvozekš 58.5cm x v 100cm x h 91cm
Složený podvozekš 38,5 x v 106cm x h 34cm
Váha podvozku8kg

Inglesina Otutto


Příslušenství ke kočárku Inglesina Otutto

 • sportovní sedačka s možností orientace k mamince i do světa
 • autosedačka skupiny 0-0+ Huggy
 • změkčovací matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky
 • zimní spací pytel pro novorozence
 • zimní spací pytel s otvory pro 5-ti bodové pásy a s kapucí do sportovní sedačky nebo hluboké vaničky
 • pláštěnka na hlubokou vaničku
 • síťka proti hmyzu na hlubokou vaničku i autosedačku Huggy
 • bavlněná letní vložka do sportovní sedačky
 • sada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta
 • froté letní vložka do autosedačky Huggy, která oddělí dítě od polyesterové tkaniny
 • báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší
 • báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta

Související články

Více o kočárku Inglesina Magnum na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. http://www.inglesina.cz/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Inglesina Otutto

Máš zkušenost s kočárkem Inglesina Otutto?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost