Inglesina Trilogy Systém

Kočárek Inglesina Trilogy Systém je praktickou a výborně ovladatelnou novinkou této značky. Má dokonalé proporce, je moderní a nabízená hned v několika barvách potahů. Jeho technické řešení zaručuje rodičům pohodlí a praktičnost v každé situaci.

Kolečka kočárku jsou vybavena kuličkovými ložisky, která nekladou odpor. Dále je kočárek vybaven dálkovým mechanismem, kterým se ovládají přední natáčecí kolečka a kočárkem tak lze manipulovat tak lehce, že na ovládání stačí jen konečky prstů.

Nejdůležitější a přitom nejjednodušší vlastností Trilogy Systému je jeho skládání a rozkládání. To se totiž provád jedním pohybem ruky a to pouze s jedinou pojistkou.

Všechny tři nástavby - vanička, sportovní část a autosedačka - se lehce upínají na podvozek a taktéž se z něj sundávají. Změna kočárku je tak velmi rychlá a snadná.

Ve standardní výbavě je kočárek dodáván s praktickou taškou na rukojeť ve stejném barevném provedení jako je samotný kočárek. Taška je navíc vybavena přebalovací podložkou. Dále je na konstrukci umístěn i držák na nápoje a ve spodní části kočárku prostorný nákupní koš s nosností 3 kg. Uprostřed dna košíku je malý odvodňovací otvor. Součástí je taktéž pláštěnka, která ochrání dítě před deštěm a nebo silným větrem a zateplený nánožník k použití v chladných a větrných dnech.


Inglesina Trilogy Systém


Hluboká vanička kočárku Inglesina Trilogy Systém

V prvních měsících života je vanička to nejlepší řešení, protože dítě výhradně leží, nesedí. Dítě v kočárku maximálně chrání, a tak se v něm dobře vyspinká. Vnitřní bavlněná hygienická vložka je pratelná v ruce na 30°C a jakmile se vyjme, je možné vaničku vytřít vlhkým hadříkem. Vanička umožňuje nastavení zádové opěrky do dvou poloh a toto nastavení je umístěno ve spodní části na dně vaničky. Boudička vaničky je nově řešena s ergonomicky tvarovaným přepravním madlem, které je zapuštěno do potahu nahoře ve vaničce. Přikrývka vaničky je taktéž nově navržena a chrání dítě před zimou nebo větrem.

Bezpečně sundat nebo nasadit vaničku na nebo z konstrukce je snadné díky centrálnímu ovládání pojistek, které je umístěné v přední části vaničky. Jednou rukou tak lze držet vaničku za rukojeť a druhou ovládat pojistku. Vanička má takté otvory ve svém dně, které zajišťují přirozenou ventilaci vaničky a v chladném počasí se tyto otvory mohou jednoduše uzavřít. Dále disponuje v části boudičky i ventilační sítí, která lze v chladném počasí překrýt dílem boudičky. Pro různě vysoké rodiče nabízí rukojeť Trilogy Systému její teleskopicky nastavitelnou výšku do dvou poloh. Vanička může být použita i ve vozidle, jakmile se použije sada Inglesina Car Kit a má stejné rozměry jako ta u tradičních kočárků.

Sportovní nástavba kočárku Inglesina Trilogy Systém

Jakmile dítě začně sedět, je vhodné vyměnit vaničku za sportovní sedačku. Ta může být na podvozku nasazena buď ve směru jízdy a nebo proti směru jízdy. Při skládání se nástavba nemusí sundávat, protože je možné ji složit spolu s podvozkem.

Boudička je vybavena ochranným kšiltem, který dítě chrání před slunečním zářením a i před deštěm, když rodiče zapomenou na pláštenku. Sportovní část je prostornější než jakékoli jiné golfové hole a přitom stejně, ne-li lépe skladná.

Zádová opěrka svírá se sedákem úhel 175°, což znamená, že dítě může pohodlně ležet. Celý zadní díl boudičky je upevněný zipem a může být tedy odepnut, kdy tak z boudičky vznikne praktická sluneční stříška, kterou lze stejně jako celou boudičku naklopit do potřebné polohy.


Inglesina Trilogy Systém


Autosedačka Huggy ke kočárku Inglesina Trilogy Systém

Autosedačka Huggy vhodně doplňuje komplet a je taktéž lehce nasaditelná a sesaditelná z podvozku kočárku. Jestli dítě cestou v autě usne, nemusí ho rodiče přendávat do vaničky nebo sportovní části, ale stačí autosečku nasadit na podvozek. Autosedačku Huggy lze v autě upevnit pásy nebo použít bázi upínanou systémem Isofix.

Podvozek kočárku Inglesina Trilogy Systém

Podvozek kočárku je velmi lehce a jednoduše skladatelný a rozkladatelný a to jednou rukou. Zmáčkne se pojistka na pravé rukojeti a podvozek se sám rozloží. Poté se rukojeť přitáhne trochu nahoru a celý podvozek se zajistí a ve složeném stavu sám stojí. Před skládáním je potřeba zaaretovat přední natáčecí kolečka. Jakmile je podvozek složený, zabírá minimum místa a když je uchopen za boční madlo, je přenášený jako kufřík. Podvozek je vyráběn ve třech variantách Bianco, Nero a nebo Ardesia.

Na podvozku jsou velká přední natáčecí kolečka, která disponují funkcí automatické aretace a jsou skvěle odpružena pro pohodlnou jízdu i na nerovném povrchu. V kolečkách jsou valivé ložiska, která minimalizují odpor. Aretace předních koleček je u kočárku nově dálkově ovládána pojistkou, která je přímo po ruce. Páčky pojistky je ovládají nahoru, či dolů.


Inglesina Trilogy Systém - složení podvozku


Příslušenství ke kočárku Inglesina Trilogy Systém

 • Matrace s tvarovou pamětí a polštářkem určená do hluboké vaničky.
 • Zimní spací pytel pro novorozence.
 • Transparentní pláštěnka na hlubokou vaničku ochrání dítě před deštěm.
 • Síť proti hmyzu pro hlubokou vaničku.
 • Skládací aluminiový stojan pro hlubokou vaničku a autosedačku Huggy využijí rodiče hlavně doma, když je podvozek znečištěn z venku. Je lehký, snadno se s nim manipuluje a je vybaven kolečky.
 • Bavlněný froté potah pro letní měsíce je pro dítě příjemný, chrání potah kočárku a usnadňuje udržování hygieny.
 • Transportní taška na golfové hole ochrání kočárek i interiér auta. Je velmi vhodná pokud rodiče cestují letadlem.
 • Spací pytel do sportovní sedačky.
 • Sada Inglesina Auto Kit pro upevnění do auta.
 • Letní vložka do autosedačky Huggy.
 • I pro autosedačku Huggy nabízí Inglesina originální pláštěnku, která pokud je Huggy nasazena na podvozku ochrání před nepřízní počasí.
 • Siťka proti hmyzu na autosedačku Huggy.
 • Báze pro Huggy Multifix upínaná systémem ISOFIX velmi významně zvyšuje bezpečnost a současně stabilitu sedačky ve vozidle. Samotné upevňování či vyjímání sedačky je mnohem jednodušší a rychlejší.
 • Báze pro Huggy Multifix upínaná pásy z vozidla zvyšuje dle provedených testů bezpečnost a usnadňuje její upínání či vyjímání z auta. Je to vhodné řešení pokud vozidlo není vybaveno úchyty ISOFIX a nebo když rodiče preferují ekonomické řešení.

Související články

Více o kočárku Inglesina Trilogy Systém na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. http://www.inglesina.cz/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Inglesia Trilogy Systém

Máš zkušenost s kočárkem Inglesia Trilogy Systém?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost