Kočárek Firkon Balance

Kombinovaný kočárek Firkon Balance se skládá z hluboké korbičky a sportovní nástavby. Doplňky jako je pláštěnka, síťka, taška na rukojeť jsou ve výbavě kočárku zdarma. Kočárek se může pyšnit atraktivním designem, aluminiovou konstrukcí, vynikajícími jízdními vlastnostmi, velkou ložní plochou a v neposlední řadě hlavně naprůměrně velkou sportovní nástavbou, která má 102cm.

Hluboká verze kočárku Firkon Balance

Díky upravenému madlu umožňuje nová skládací hluboká korbička kočárku Balance bezpečné přenášení dítěte v korbičce. Boudička je nastavitelná tak, že opěrka zad je polohovatelná. Polstrování v hluboké korbičce je odnímatelné a dá se prát. Matrace je bavlněná a nánožník k hluboké korbě kočárku je samostatný. Kočárek má také odvětrávací okénko, který má všitou moskitieru a reflexní pruhy pro jeho lepší viditelnost za šera a ve tmě.

Sportovní verze kočárku Firkon Balance

Samostatná nastavitelná boudička s odvětrávacím okénkem a všitou moskitierou je měkce polstrovaná, s 5-ti bodovými bezpečnostními pásy a ochrannými návleky,. Opěrka zad je plně polohovatelná 4-stupňová a opěrka nožiček je regulovatelná a polohovatelná zcela. Sportovní část má samostatný nánožník, polstrované odnímatelné bezpečnostní madlo a dá se použít jak ve směru jízdy, tak proti směru jízdy. Sporťák má reflexní pruhy pro lepší viditelnost kočárku za šera a ve tmě.

Konstrukce kočárku Firkon Balance

Kočárek má odlehčenou aluminiovou konstrukci, která odpovídá novému designu s možností připevnění autosedačky ke konstrukci kočárku. Rukojrť je výškově nastavitelná a celá konstrukce samostatně odpružená. Odpružená jsou také kolečka, která mají možnost blokace pružení. Přední nafukovací kola se dají otáčet o 360 stupňů a lze je zaaretovat do pevné polohy. Zadní kola jsou nafukovací a ložisková. Kočárek disponuje centrální brzdou, má prostorný nákupní košík a možnost připevnění všech nástaveb včetně autosedačky jak po směru jízdy, tak proti směru jízdy.


Kočárek Firkon Balance


Parametry kočárku Firkon Balance

Celkový kočárek délka100cm
Celková šířka včetně koleček 64 cm
Výška lůžka od země55cm
Celková výška115 cm
Výška rukojeti70-106 cm
Váha konstrukce5,9kg
Celková délka lůžka hluboké korby80cm
Šířka lůžka hluboké korby35cm
Výška lůžka hluboké korby20cm
Váha hluboké korby4,6 kg
Celková délka lehu sportovní nástavby102 cm
Šířka lehu sportovní nástavby35cm
Celková výška sportovní nástavby115 cm
Váha sportovní nástavby5kg
Složený kočárek včetně koleček (zvlášť hl. korba a konstrukce) konstrukce30cm x 64cm x 85 cm
Průměr předních koleček25cm
Průměr zadních koleček30cm
Rozchod zadních kol64cm
Rozchod předních kol40cm

Související články

Více o kočárku Firkon Balance na modrykonik.cz:

Použité zdroje

  1. http://www.firkon.pl
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Firkon Balance

Máš zkušenost s kočárkem Firkon Balance?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost