Kočárky Bébécar

Kočárky Bébécar vyrábí portugalská firma s pětačtyřicetiletou zkušeností právě z výroby kočárků a příslušenství pro malé děti. Každoročně vyvíjí výrobky nejvyšších hodnot, kvality a bezpečnosti. Návrh kolekce i výroba jsou soustředěny výlučně do výrobních závodů v Evropě.

Bébécar staví na pověsti. Mezi jejich výrobky patří hlavně hluboké kočárky, sportovní kočárky a autosedačky s ojedinělým vzhledem, kvalitou a s velkým důrazem na bezpečnost. Kočárky firma neustále inovuje a vylepšuje tak, aby byly praktické, pohodlné a aby poskytovaly to nejlepší řešení pro vás a vaše dítě. Protože firma Bébécar chápe a vnímá požadavky dnešních rodičů, vyvíjí takové podvozky kočárků, které jsou praktické, jednoduché a bezpečné. Vedle toho umožňují podvozky přepravu hlubokého kočárku, sportovní sedačky i autosedačky 0+.

Kontakt dítěte s matkou je v Bébécar upřednostňován a proto je možné na všechny podvozky nasadit sportovní nástavbu nejen po směru, ale i proti směru jízdy.

Kompletní řada výrobků odpovídá evropským normám pro bezpečnost. Celý výrobní program firmy Bébécar je certifikován v souladu s normou ISO 9002.

Typy kočárků Bébécar

Kočárky Bébécar jsou svou nabídkou tak široké, že jsou rozděleny do několika kolekcí, a to:

 • Magic kolekce
 • Special kolekce
 • Denim kolekce
 • Bicolor kolekce
 • Classic kolekce
 • Luxusní kolekce
 • Urban kolekce
 • Basic kolekce
 • PRIVÉ kolekce

Jednotlivé typy podvozků Bébécar

 • IP-OP EVOLUTION (Kolekce Magic, Special, Privé )
 • STYLO AP (Kolekce Magic )
 • STYLO CITY (Kolekce Magic )
 • STYLO CLASS (Kolekce Magic, Special, Classic )
 • IP OP EVOLUTION AP (Kolekce Denim, Bicolor )
 • STYLO AT (Kolekce Bicolor )
 • IP-OP EL (Kolekce Basic )

Typy jednotlivých hlubokých vaniček Bébécar

 • VANA BOBCOT
 • VANA MAXIBOB
 • VANA I-BOB

Video: Magická kolekce Bébécar:

Související články

Více o kočárcích Bébécar na modrykonik.cz

Hodnocení a zkušenosti s kočárky Bébécar

Máš zkušenost s kočárky Bébécar?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
nedivimse  9. únor 2015

Bébécar Stylo AT

Je to skvělý kočárek s nadčasovým designem a pevnou konstrukcí.

Kočárek jsem nekupovala, protože mi kamarádka nabídla, zda nechci "dojezdit" kočárek po jejich dvou dětech. Nejdřív jsem moc nadšená nebyla, ale pak jsem se na něj jela podívat. Jedná se o kočárek z roku 2010, ale i po dvou dětech je zcela nedotčen. Použité materiály jsou opravdu kvalitní, látka není nikde odřená či rozřepená, podvozek je velmi stabilní, kolečka nevržou, plasty nejsou prasklé či naštíplé. Kočárek se velmi snadno ovládá. Je sice trochu težší, ale dnes už jsou téměř všude výtahy či bezbariérové přístupy, takže jsem jej nikdy nemusela nosit. Naopak jsem to ocenila, protože malá je velmi živá a já nemám obavu, že by kočárek dokázala převrhnout. Obrovské plus má můj BéBécar Stylo AT za jízdu v terénu, ostatní kočárky vůbec nestíhaly.

Tento kočárek opravdu vřele doporučuji!! Unás určitě poslouží i druhému dítku a ještě pak bude dělat parádu další mamince. :-D
1 člověk považuje za užitečné
sarka.c  29. kvě 2013

Bébécar Stylo AT

Také se přidávám. S kočárkem jsem maximálně spokojená. Máme ho již od roku 2009 a kromě asi půlroční přestávky s ním jezdíme pořád. Skvěle odpružený, velká nafukovací kola, takže do jakéhokoliv terénu. Kočárek zvládl i letošní příval sněhu, kdy u nás napadlo během dne 40 cm a chodníky nebyly skoro vůbec upravené (né, že by jsme se u toho nenadřeli, ale projeli jsme ;-) ). Korba je prostorná (obě děti byli dlouho nesedící, takže v hluboké korbě vydrželi až do 8 měsíců), sporťák mi nepřijde malý. Dcera v něm jezdila do dvou let, synovi je 16 měsíců a prostoru tam má ještě opravdu hodně. Souhlasím s tím, že se musí občas promazávat kolečka. Jedinou vadou je asi to, že po těch čtyřech letech je mírně vyšisovaná boudička, ale je vyšisovaná tak nějak rovnoměrně, takže to neni poznat (jen když se k ní přiloží pro porovnání nánožník). Kočárek je možná oproti ostatním kočárkům těžší. Snadno se skládá.... no co víc napsat.... za mě opravdu velká spokojenost!
3 lidé považují za užitečné
kkristal  29. kvě 2013

Bébecar Stylo ST

Musím se přidat, jsem maximálně spokojená. Máme trojkombinaci s novým vzorem, je stálobarevný, houpací, prostorná hluboká korba s polohováním, pohodlný pro dítě. V zimě projedete i neprohrnutý chodník. Skvěle řešená moskytiéra na zip do boudy, odvětrávání v zadní stěně stříšky. Celkově jednoduché skládání.
Absolutní jednička pro dítě do 1,5 roku. Sportovní nástavba není už tak prostorná, ale batole do 1 roku má záda pěkně lemovaná a neničí si páteř. Menším dětem určitě poslouží kočár déle.
Jen při používání v zimně trochu vrže a musí se promazávat ve spojích, ale dělá to spousta kočárků i jiné značky. ;-) A je to proti všem ostatním plusům malý detajl.
Kočárek jsem už od počátku kupovala s tím, že příští zimu koupím větší sportovní kočár. Vydržíme v něm co nejdéle (budu se těžko loučit) a potom koupíme nový...
3 lidé považují za užitečné
zvargova  22. kvě 2013

Bébécar Stylo AT

Máme tento kočárek a jsme naprosto spokojení. Já tedy nechávám klasiku, manžel má odblokovaná kola a používá aretaci. Já trošku bojuju :-N ale to se poddá.
2 lidé považují za užitečné