Kočárky Casualplay S4

Kočárek Casualplay S4Terénní trojkolka Casualplay S4 s nezávislým zavěšením je nejideálnějším řešením pro aktivní rodiče, kteří se s kočárkem rádi vydávají na nové cesty. Maminkami je často považován za městský kočárek, designově velmi dobře proveden. Na rovném povrchu se kočárek ovládá jednoduše a snadno, pouze jednou rukou a v terénu se osvědčí jeho nafukovací kolečka. Přední dvojité kolečka, otáčivé o 360°, dělá kočárek dobře stabilním.

Kočárek je kompatilní jak na autosedačku, tak na hlubokou vaničku a sportovní nástavbu. Hlubokou vaničku je možné připnout do auta, stejně jako autosedačku, kdy je díítě ve vaničce připnuto pásem se suchým zipem. Sportovní nástavba je polohovatelné do několika poloh, ale ne do úplného lehu, takže není vhodná pro děti od narození, ale jen pro ty, které už dokáží sami sedět. Stejně tak je polohovatelná i opěrka nožiček a to do dvou poloh.

Skládání kočárku probíhá jednoduše, jakoby zlomením madla, kdy se přední kolečko podsune pod konstrukci a složený podvozek je docela malý. Jakmile má být kočárek složen, stříška kočárku musí být odepnutá a z kočárku sejmuta. Součástí stříšky je i průhledné okénko, které umožňuje na dítě během jízdy vidět a když na dítě svítí sluníčko, je možné ho zakrýt.

Kočárek Casualplay S4

Základní charakteristika kočárku Casualplay S4

 1. Kočárek disponuje 4 velkými nafukovacími koly s nezávislým zavěšením, které absorbují veškeré nárazy na každém povrchu. Všechna kola jsou odnímatelné, aby bylo skladování kol i kočárku jednodušší. Pumpička k dofoukání kol je standardně dodávána s každým kočárkem S4.
 2. Přední, dvojité kolo, otáčivé o 360° s možností aretace.
 3. Odružení přední i zadní nápravy.
 4. Zádová opěrka je polohovatelná a lze sklopit do několika různých poloh pomocí nastavovacích popruhů. Opěrka tak umožní, aby dítě v kočárku sedělo a nebo leželo a spalo. Leh však není úplný.
 5. Kočárek S4 se skládá do tzv. nůžek, s bezpečnostním zámkem.
 6. Je velmi pohodlný pro dítě díky svým vysoce kvalitním prodyšným materiálům.
 7. Předností je hlavně velkokapacitní koš, který maminka využije kdykoli na nákupy a nebo jiné potřeby pro dítě.
 8. Všechny kočárky jsou ve standardu vybaveny stříškou, která slouží na ochranu před slunečními paprsky, velkým nákupním košem ve spodní části kočárku a pláštěnkou. Dále je ve základní výbavě dodávána i pumpička na pneumatiky.
 9. Kočárek disponuje ruční a parkovací brzdou.
 10. Velká stříška s průhledným okénkem zabezpečuje stálý vizuální kontakt s dítětem. Zabírá minimální prostor při zavření, je odnímatelná a materiál, ze kterého je vyrobena, je vodotěsný.
 11. Na polohovotelné, teleskopické rukojeti kočárku (3 polohy) je k dispozici i bezpečnostní popruh.
 12. Skladatelnost stříšky s minimálními požadavky na prostor.
 13. 5-ti bodové bezpečnostní pásy s pevným uchycením mezi nohama.

Kočárek Casualplay S4

Parametry kočárku Casualplay S4

Velikost po složeníš 63 cm, d 86 cm, v 49 cm
Šířka přední nápravy19 cm
Šířka zadní nápravy63 cm
Sedátko27x37 cm ( h,š )
Váha12,5 kg

Související články

Více o kočárcích Casualplay S4 na modrykonik.cz:

Reference (použité zdroje)

 1. http://www.casualplay.com
 2. https://web.archive.org/web/20130314004510/http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=3749666
 3. http://www.vase-kocarky.cz/kocarek-casualplay-s4/
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Casualplay S4

Máš zkušenost s kočárkem Casualplay S4?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost