Peg Perégo Book Classico

Peg Perégo Book Classico Kompaktní kočárek Kočárek Peg Perégo Book Classico je model, který se vyznačuje skládáním jednou rukou a originálními barvami potahů. Jde o embosovaný model kočárku se stříškou, praktický, designový a pohodlný. Jeho ložisková, odpružená kolečka umožní rodičům jízdu i na nerovném povrchu, což ocení zejména při vycházkách a delších trasách. Ve složeném stavu je kočárek velmi kompaktní a samostatně stojí. Je vhodný pro děti od narození a jeho nosnost odpovídá 15 kg.

Disponuje zádovou opěrkou, která je nastavitelná do několika poloh a hlavně do lehu, takže si dítě během cesty v kočárku může i zdřímnout. Stejně jako opěrka zad je nastavitelná i rukojeť, což vyhovuje různě vysokým rodičům a také nastavitelná opěrka nohou až do dvou poloh.

Součástí kočárku je také stříška s UV ochranou průhledného okénka, jenž je v ní zabudován a maminka tak během jízdy může na dítě pohodlně vidět. Díky tomu, že je přední madlo u dítěte odklápěcí, se z kočárku dítě samo dostane a samo si do něj může i nastoupit. I to je jedna z výhod nově vyráběných golfek14. Uvnitř boudičky jsou 5-ti bodové bezpečnostní pásy a v příslušenství je možné na sedák dokoupit i matraci. Stříška kočárku poskytuje také prostor pro zavěšení hračky dítěti.

Odpružená zadní kolečka a kuličková ložiska v každém ze 4 kol zaručují skvělou ovladatelnost tohoto kočárku. Přední kola se otáčejí o 360°, ale mají možnost zaaretování, takže mohou jet jen rovně. V případě zastavení a přistavení může být kočárek blokován brzdou a nejedna maminka přivítá u kočárku jak držák na nápoje, tak velký praktický koš třeba na nákupy.

Pokud rodiče potřebují nasadit na konstrukci kočárku autosedačku Tri-Fik K, je to možné díky systému, kterým kočárek disponuje a nazývá se Ganciomatic systém.

Rozměry kočárku Peg Perégo Book Classico (viz. obrázek)

Rozměry kočárku Peg Perégo Book Classico

Příslušenství ke kočárku Peg Perégo Book Classico

  • matrace na sportovní sedačku Book Classico a nebo hodící se také do dětské jídlení židličky
  • moskytiéra
  • pláštěnka chránící dítě v kočárku před deštěm a větrem
  • madlo s prostorem na nápoj, dětskou hračku, apod. dodáváno s antibakteriální vložkou

Video: Představení kočárku Peg Perégo Book Classico

Související články

Více o kočárku Peg Perego Book Classico na modrykonik.cz:

Použité zdroje

  1. http://global.pegperego.com
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s kočárkem Peg Perégo Book Classico

Máš zkušenost s kočárkem Peg Perégo Book Classico?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost