Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bepanthen Baby

9 zkušeností

Mast Bepanthen Baby nabízí trojitou péči – pomáhá chránit před zarudnutím, hydratuje a přirozeně regeneruje pokožku dětského zadečku.

Bepanthen Baby

Mast Bepanthen Baby je určená pro každodenní péči o pokožku zadečku a pomáhá ji chránit před vznikem opruzenin. Obsahuje panthenol (provitamin B5), který přispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Snadno se roztírá a je vhodná pro každodenní použití. Navíc je vhodná i k péči o bradavky při kojení, či k péči o suchou pokožku. V masti Bepanthen Baby je naplno využita síla panthenolu, jinak známého jako provitamin B5. Tato látka, které se říká i ”vitamín kůže”, pomáhá udržovat pokožku zdravou a je zapojena do mnoha metabolických procesů v našem těle.

Jak jsou s krémem Bepanthen Baby spokojené maminky?

Hodnocení a zkušenosti s Bepanthenem Baby

Máš zkušenost s Bepanthenem Baby?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
potaplice  6. črc 2021

Nám nezabírá

Často jsem četla doporučení na tento krém, tak jsem ho koupila. Bohužel, nám nezabral ani u jednoho dítěte na plenkovou dermatitidu, ani na podráždění od sluníčka.
  • - stav pokožky se nezlepšil
terezz1  23. čer 2021

Zadeček jako v bavlnce

Ahoj, jsem maminka 7-měsíčního Lukáška. Měla jsem tu možnost otestovat Bepanthen Baby. Venku začaly pořádná vedra přes den i v noci... Jak začala tepla, začal se malý opruzovat, a tak jsem hned sáhla po Bepanthen. Jeho pokožka hned druhý den byla jemná a bez známek opruzenin či začervenání. Samotný krém je velice příjemný, dobře se roztírá a stačí malé množství. Vyzkoušela jsem ho i na dceři - 7 let, která se trochu spálila sluníčkem a výsledek byl vynikající. Jsem s ním moc spokojená a koupila jsem si další. Balení je praktické a vejde se kamkoliv na cestách, do kočárku i doma. V porovnání s jinými krémy, které jsem vyzkoušela, je Bepanthen opravdu ve všech ohledech a hodnoceních na mém žebříčku nejlépe a mohu jen doporučit. Spokojeně spinká a nic nás už netrápí.
veroniquecz  22. čer 2021

Testování Bepanthenu

Za celou naši rodinu mohu rozhodně doporučit. Pomohl na vyrážku, opruzeniny, odreniny... Plusem je dostupnost více variant balení.
  • Všestranné použití
  • Příjemná konzistence a vůně
  • Různá velikost balení
haninka712  20. čer 2021

Zkušenost s Bepanthen Baby

Dva týdny jsem testovala Bepanthen Baby. Zrovna je letní horké období, kdy se rády tvoří zapařeniny, mazala jsem tedy preventivně při každém přebalení a zadeček mého syna zůstal krásně čistý, hebký a hlaďoučký. :-)
  • Opravdu funguje
  • Lehce se roztírá
  • Jemná vůně
  • Žádné
princeznaj  20. čer 2021

Bepanthen Baby u nás doma 🙂

Bepanthen Baby se k nám dostal díky testování. 🙂 S produktem jsme byli spokojeni všichni. 🙂
Testem prošel u mých tří dětí.
Prdelka nejmenšího drobečka byla spokojená a tak i maminka. 🙂
Straší děti ocenily péči o pokožku. 🙂
  • Příjemná vůně
  • Výborná konzistence
  • Praktické balení
  • Široké využití
  • Zatím jsem žádné mínusy neobjevila
kytickaaa  19. čer 2021

Naše zkušenost

Testování Bepanthen Baby dopadlo na jedničku.
  • Neutrální vůně, příjemná konzistence
1monicka1  19. čer 2021

Dobrý pomocník

Bepanthen hodnotím velice kladně, vzhledem k častému cestování s miminkem, vedru a občas nepříznivým podmínkám pro úplný komfort při cestování, jsem velice spokojena. Používala jsem při každém přebalování a pokožka zůstala hezky jemná bez známek opruzenin, také jsem využila u sebe po spálení pokožky od sluníčka a vysušené pleti.Také se mi líbí praktické balení, které se vejde všude sebou. 🙂🙂
  • Praktické balení, dobrá konzistence (neteče), dobře se roztírá
  • Žádné
renata_davi  16. čer 2021

Bepanthen

Jsem velice spokojená. Bepanthen nám pomohl v mnoha věcech.
Jak na pupínky u syna, tak i na mou suchou pokožku v místech kloubů na prstech. A také nám pomohl při spálení sluníčkem. ☀️
  • Opravdu pomůže skoro ve všech směrech .
  • Žádné možná tak pro někoho cenově vysoká částka x
monunkaaa  14. čer 2021

Super Bepanthen

Moc děkujeme za krém Bepanthen, za mě nejlepší krém na zadeček a nejen na opruzeniny. Je skvělý jako prevence při přebalování u miminek. Vyzkoušeno také u starších dětí, rozbitá kolena, odřeniny, tržné ranky. Opravdu skvělý pomocník. :-)
  • krásně se roztírá
  • skvěle hojí