Fisher-Price Veselé jablíčko CZ

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

VESELÉ JABLÍČKO CZ - s veselým jablíčkem se z učení stává zábava! Jablíčko v sobě ukrývá různá překvapení! Když děti zmáčknou tlačítko uprostřed jablíčka, uslyší veselé písničky a fráze, které jim řeknou informace o různých druzích ovoce, barvách a číslech zobrazených na každém dílu jablíčka. Hračka batolatům pomáhá naučit se první slůvka, jednoduché říkanky či rozeznávat barvy a čísla.

Hodnocení a zkušenosti s veselým jablíčkem Fisher-Price

Máš zkušenost s veselým jablíčkem Fisher-Price?
snezzenka1  27. zář 2022

Hezké jablíčko

Jablicko dostala dcerka k 2. narozeninam a libilo se ji. Rada sklada jednotlive dilky a zvukove efekty pomahaji pri "vzdelavani se". Avsak zaujalo take synka 5 let, ktery uz zacal pracovat i s cisly, pocital s jablickem a lehko se naucil pisnicku o barvach. Uspech sklidilo u obou deti ;)
  • Velikost pekna
  • Krasny design
  • Zvukove vjemy
  • Rozvijeni motoriky, pocitani, ...
  • Zabavne
malsinka  26. zář 2022

Velký úspěch

K jablíčku jsme se dostali náhodou, když jsem koupila dceři sadu hraček na bazárku. Dceru hned moc bavilo. Dokola a dokola vysypávala a zase skládala kousky jablíčka zpět. Písnička krásná, ale po celém dni už lehce lezoucí na nervy 😁 Čekám, že stejný úspěch bude mít i u druhé dcery.
yenefer1  18. únor 2022

Jablíčko

Jablíčko jsem vůbec neznala do doby, než ho přinesla kolegyně do školky mezi vyřazenými hračkami po synovi. Musím říct, že kdybych o něm věděla dřív, určitě bych ho pořídila dceři. Je zajímavě zpracované, jednotlivé kousky jablíčka mají různé barvy, čísla a obrázky dalšího ovoce, jablíčko hraje pěkné písničky. Dá se tak využít na učení barev, druhů ovoce, počítání, vkládáním si dítě procvičí i jemnou motoriku.
  • Vhodné pro nejmenší
  • Hraje pěkné písničky
verca5505  15. únor 2022

Veselé jablíčko

Tohle veselé jablíčko chvíli děti bavilo opravdu hodně, hrály si s ním často a pak je postupně omrzelo. Mohlo by být více interaktivní. Jinak písnička krásná a chytlavá.
  • Písnička / melodie
  • Barevnost
  • Málo interaktivní
cassidyl  25. led 2022

Veselé jablíčko

Nejlepší ovoce na světě, během jednoho týdne jsme museli pořídit hned dvě, aby bylo jedno i u babičky s tetou, protože teta si ho zamilovala stejně jako naše mrňka 🤣 ale je fakt, že písnička je skvělá.
  • Výdrž baterie
  • Příjemná melodie
  • Dílky se krásně drží a padnou do dětské ručky
1 člověk považuje za užitečné
trpaslicek19  24. lis 2021

Prima hračka

Absolutně úžasné jablíčko. Máme ho od 6 měsíců. Nyní je malému 26 měsíců a stále je oblíbené. Měsíčky jablíčka prckovi hezky padnou do ruky. Učí písničky, čísla, barvičky a motoriku.
1 člověk považuje za užitečné