HiPP BIO Combiotik

3 zkušenosti

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami as unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem. Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů. Již více než 50 let věnujeme veškeré úsilí a zkušenosti na výrobu mléčné výživy připravované tak, aby vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Přísné kontroly kvality – od prvních surovin až po konečný výrobek – zaručují nejvyšší bezpečnost pro vás a vaše dítě.

• Pro podporu imunity*
  • Probiotik® Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
  • Praebiotik® Galaktooligosacharidy GOS z BIO laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
  • Metafolin®3 - bioaktivní zdroj prémiové kyseliny listové v naštěpené formě. Pod touto ochrannou známkou farmaceutické společnosti Merck se již několik let používá bezpečně a ověřeně v potravinových doplňcích pro těhotné a kojící, které tento doplňkový zdroj kyseliny listové v naštípané formě používají, protože je zásadní pro růst organismu a krvetvorbu.
  • *Vitamíny C&D: podporují správnou funkci imunitního systému.
  • ALA (Omega-3 kyselina alfa-linolenová): důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst vašeho dítěte.
  • DHA1 (Omega-3 kyselina dokosahexaenová): při denním příjmu 100 mg DHA přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců.
  • Obsahuje z cukrů pouze BIO laktózu
  • V BIO kvalitě
  • Vyrobeno v harmonii s přírodou

*Podle požadavků legislativy všechna následná mléka obsahují vitamíny C, D, ALA a DHA.

*1obsahuje DHA (podle zákona) - přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců. Účinek je dosažen při denním příjmu 100 mg DHA.

*2Limosilactobacillus fermentum CECT5716

*3Metafolin® je registrovanou ochrannou známkou společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné následné mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.

Kde koupím pokračovací kojenecké mléko HiPP BIO Combiotik?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s HiPP BIO Combiotik

Máš zkušenost s HiPP BIO Combiotik?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
tangerina  18. led 2022

Testování HiPP BIO Combiotik

Děkuji za možnost otestovat umělé mléko HiPP BIO Combiotik, balíček přišel dle domluvy a plus velmi milé překvapení, že krabice s mlíčkem přišly 4 a ne jedna, jak jsem původně očekávala.
A teď k samotnému hodnocení testovaného produktu.

Balení:

Obal se mi velmi líbí, krásná a jednoduchá grafika, vše podstatné uvedeno na obalu, takže není třeba hledat další informace. Papirova krabice se mi svým způsobem v podstatě líbí, ale provedení mi naprosto nevyhovuje. Myšlenka, že každou odměrku hezky zarovnáte o speciální, k tomu určený okraj, je perfektní ale k dokonalosti chybí lepší volba materiálu. Musíte totiž neustále manipulovat se sáčkem uvnitř. Stále rozlepovat a zalepovat, vyrovnávat pytlík až k okraji aby prášek při zarovnávání padal zase zpět kam má, a zastrkávat odměrku do možná dobře myšleného otvoru, ale úplně nepoužitelného.
Za mě tedy velké mínus že těchto důvodů:
1) lepítko brzo přestává lepit, protože se na něj samozřejmě chytá mléčný prášek
2) ať už vyrovnáte ten stokrát přehnutý a pomačkaný sáček sebelíp, vždycky se prášek vysype mimo a dochází tak ke zbytečným ztrátám
3) na odměrce po pár dávkách zůstává prášek nalepený, takže si ho zase sypete všude po krabici. Celé balení je pak nevzhledně "špinavé" včetně odměrky v díře na kraji.

Ideálním řešením se tak jeví presypani do plastové provedení krabice, kterou jsem dostala jako dárek v porodnici.

Příprava mleka:

Tak tohle pro mě byla pro mě velká zmena, obvykle je příprava mléka o dost jednodušší Jsem zvyklá (u mlíček jiných značek) vzít převařenou vodu, ohřat ji na 40°C, nasypat prášek, zatřepat a je hotovo. Postup u HiPP je z mého pohledu složitější a já ho dodržela snad jen ze začátku, pak už nebyl ani čas ani nálada 🤣 ale nerekla bych, že by na chuti mléka byla trochu jiná příprvaa znát.

Chuť mlíčka:

Myslím, že malému mlíčko chutnalo. Od první lahvičky neměl problém. Vypil vždy vše, co jsem připravila a spokojeně usnul. I já ochutnala a přišlo mi dobré, žádná pachuť.

Složení:

Na složení jsem byla obzvlášť zvědavá, protože všechny složky jsou eko zemědělství mě ještě víc potěšilo. Nejsem žádná "BIOmatka", ale líbí se mi přístup společnosti k získávání surovin

I podpora imunity v tomto zimním období pro mě byla taky důležitým bodem. Porovnala jsem si tedy složení mléka HiPP s jinými mléky a došla k závěru, že je naprosto stejné, ale s tím, že v mléku HiPP je "všeho víc". Všech vitamínů, stopových prvků, minerálů a ostatního je v mléku obsaženo o nějaké to procento navíc oproti konkurenčním značkám.

Já musím ještě na závěr recenze říct, že syn netrpěl žádnými střevními obtížemi a mlíčko krásně přijal.

Chtěla bych zároveň ještě jednou moc poděkovat za možnost testování.

#test_hipp3 #recenze
  • Náročněji se připravuje
  • Nedomyšlená papírová krabice
moncik89  14. led 2022

Naše testování HiPP BIO Combiotik

Na začátku bych velice ráda poděkovala Modrému koníkovi za možnost testování umělého mléka HiPP BIO Combiotik 2. S mlékem jsme byli velice spokojeni, hlavně náš 7.měsíční syn Tobiášek. 👶

Po rozbalení krabice jsem byla překvapená způsobem balení. Nápad je to dobrý, ale protože jsem v porodnici dostala plastový box HiPP jako dárek, mléko jsem si pro lepší manipulaci hned přesypala. Oceňuji nejen držátko na víčku, ale i zarovnávací růžek.

Přiznám se, že jsem úplně nedodržela postup přípravy, který je uveden na obalu. Přijde mi zdlouhavý, když potřebujete rychle udělat mléko svému hladovému děťátku. Jsem zvyklá převařenou vodu ohřát, nasypat UM, zamíchat a ihned podávat. 🧑‍🍼
Za dobu testování jsem nezpozorovala, že by můj způsob přípravy nějak ovlivnil kvalitu tohoto mléka.
Velice dobře se rozmíchává, nedělá hrudky a ani příliš nepění.

Měla jsem obavu, jak na něj bude syn reagovat, ale přijal ho velice dobře. Okamžitě vypil celou dávku a již po pár dnech jsem si všimla, že se jeho zažívání upravilo a neměl žádný problém s bolením bříška.
Stal se z něj spokojený a usměvavý chlapeček.

Se značkou HiPP máme velmi dobré zkušenosti, nejen s příkrmy, které jsme začali postupně zavádět v 6. měsících, ale také s kosmetikou, kterou používáme od narození.
U tohoto mléka určitě zůstaneme a doporučujeme všem maminkám, které po kojení 🤱 hledají pro své broučky jen to nejlepší. 🍼🧑‍🍼
  • Zlepšení zažívání
  • Snadná příprava
  • Vysoká kvalita
  • Nedělá hrudky
  • Chuť
  • Příliš nepění
konik_testuje  11. led 2022

Spokojené bříško

K této značce výživy pro děti jsem měla plnou důvěru. První naše zkušenost dopadla dobře.
HiPP je pro mě kvalitní a (snad desítky let) ověřený výrobce, který se dlouhodobě inspiruje mateřským mlékem, pro mě tím nejlepším možným vzorem. Obsahuje probiotika a prebiotika. Receptura mléka, je obohacena o naštěpenou formu kyseliny listové. Výhoda již naštěpené formy je v tom, že organismus ji hned dokáže využít, aniž by ji musel nějak složitě přeměňovat. Kromě spokojeného a plného bříška na zavedení mléka ve vylepšené kombinaci složení oceňujeme následující:

Zlepšení zažívání – po zavedení příkrmů jsme bojovali se stolicí, nyní vidím velké zlepšení.
Jistotu, že kyselina listová (ta v naštěpené formě) je pro malé tělíčko účinná hned, protože ji nemusí složitě přeměňovat.
Objevení alternativy ke kojení, která vyhovuje jak mamince, tak miminku. Již nic nebrání tomu definitivně přejít od kojení na mléčnou kojeneckou výživu, jakmile na to budeme oba připravení.
  • Zlepšení zažívání
  • Kyselina listová v naštěpené formě
  • Snadná příprava
  • Nová vylepšená receptura