Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kawar pleťová maska

Značka KAWAR si pro vás připravila sadu produktů s obsahem soli z Mrtvého moře, které budete moct otestovat a tak si dopřát relax a oddych v pohodlí své koupelny.

KAWAR ve svých produktech užívá přírodní a čistou sůl, která pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. Koncentrace minerálních látek je v této soli vysoká (32%), což z ní vlastně dělá nasycený roztok.

Sůl má zklidňující a relaxační účinek na celé tělo, tlumí svalovou únavu, příznivě působí při revmatických a kloubových bolestech - zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a napomáhá při odstraňování kožních problémů, akné a psoriázy.

Kawar pleťová maska

Kawar pleťová maska - je jedním z nejlepších kosmetických produktů z Mrtvého moře. Maska čistí pleť do hloubky, zároveň ji vyživuje, hydratuje, zachovává její elasticitu a stahuje rozšířené póry. Obohacená je o rostlinný výtažek - Aloe vera, podporuje hojivé procesy v pokožce a působí antioxidačně. Prokrvení zrychlí buněčný metabolismus buněk pleti, zanechává ji čistou, vláčnou a svěží - viditelně mladší. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s pleťovou maskou Kawar

Máš zkušenost s pleťovou maskou Kawar?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost