Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kawar šampon na vlasy

Značka KAWAR si pro vás připravila sadu produktů s obsahem soli z Mrtvého moře, které budete moct otestovat a tak si dopřát relax a oddych v pohodlí své koupelny.

KAWAR ve svých produktech užívá přírodní a čistou sůl, která pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. Koncentrace minerálních látek je v této soli vysoká (32%), což z ní vlastně dělá nasycený roztok.

Sůl má zklidňující a relaxační účinek na celé tělo, tlumí svalovou únavu, příznivě působí při revmatických a kloubových bolestech - zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a napomáhá při odstraňování kožních problémů, akné a psoriázy.

Kawar šampon na vlasy

Kawar šampon na vlasy je určený na normální vlasy. Vlasová kosmetika je vyrobená podle speciální receptury, čistí a vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Soli pokožku prokrvují, otevírají póry, čímž umožňují průnik živin do hlubších vrstev. Přírodní směs minerálů a organické hmoty regeneruje pokožku, dodává vlasům vitalitu a usnadňuje rozčesávání.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti se šamponem na vlasy Kawar

Máš zkušenost se šamponem na vlasy Kawar?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost