Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kawar sůl do koupele

Značka KAWAR si pro vás připravila sadu produktů s obsahem soli z Mrtvého moře, které budete moct otestovat a tak si dopřát relax a oddych v pohodlí své koupelny.

KAWAR ve svých produktech užívá přírodní a čistou sůl, která pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. Koncentrace minerálních látek je v této soli vysoká (32%), což z ní vlastně dělá nasycený roztok.

Sůl má zklidňující a relaxační účinek na celé tělo, tlumí svalovou únavu, příznivě působí při revmatických a kloubových bolestech - zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky a napomáhá při odstraňování kožních problémů, akné a psoriázy.

Kawar sůl do koupele

Kawar sůl do koupele - dokonalý odpočinek si užijete v horké vaně, která se stane vašim místem pro relax. Relaxace formou horké koupele v soli z Mrtvého moře spolu s masáží vám zaručeně navrátí svěžest a sílu. Minerály pronikají do těla přes pokožku, působí přes vegetativní nervový systém na žlázy s vnitřní sekrecí a jejich prostřednictvím až na vnitřní orgány. Sůl má hojivé a antiseptické účinky, dokáže pomoct psoriatikům a také působí jako omlazující peeling. Koupel tak zvláčňuje pokožku a urychluje její regeneraci.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Kawar solí do koupele

Máš zkušenost s Kawar solí do koupele?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení