Lullalove sada látkových tetra plenek 60 x 80 cm, 4ks

1 zkušenost

Pokud vám vaše maminka, babička nebo tchýně řekne: "Óóo tetra, kdysi bývaly jiné, silné, netrhaly se!“. Tak věřte, že to vše splňují i Lullalove Tetra. Můžete se dotýkat jiných plen, ale když jednou vezmete do ruky tyhle, pochopíte.

Celkově je můžeme také nazývat zavinovací plenou (v tomto případě důrazně doporučujeme bambusovou nebo z bambusového mušelínu) nebo žínkou ke koupání, protože jsou tak savé a velké.

Použití:

• k utírání,
  • sušení,
  • přikrytí,
  • při říhnutí po kojení,
  • přikrytí po koupeli,
  • jako podložka u lékaře nebo na jiných veřejných místech,
  • pro mazlení a uklidnění,
  • místo jednorázových plenek.

Parametry:

• Složení: 100% bavlna.
  • Hmotnost cca 140 g / m².
  • Velikost: 60x80 cm +/- 2 cm
  • Certifikát Tetry: Bezpečný pro děti.
  • vyrobeno v EU.
Kde koupím Lullalove sadu látkových tetra plenek?

Hodnocení a zkušenosti Lullalove sadou látkových tetra plenek 60 x 80 cm, 4ks

Máš zkušenost Lullalove sadou látkových tetra plenek 60 x 80 cm, 4ks?
konik_testuje  7. lis 2022

Plenky Lullalove jsou jako z dob minulých

Když se řekne látková plena, všichni nostalgicky vzpomínáme na ty, které používaly naše maminky nebo babičky a pár šťastných vyvolených je v dokonale zachovalém stavu zdědilo po předchozích generacích. Zodpovědně ale mohu vyhlásit, že tetra plenky Lullalove jsou jako z dob minulých. A to v nejlepším smyslu slova. Jsou pevné, praním se neztenčují, drží tvar a jsou navíc vysoce savé. Zkusili jsme je místo osušky po koupeli i na rozlitý čaj a troufli jsme si i na použití místo jednorázové pleny. A Lullalove obstály na výbornou. Oceňuji i možnost prát je až na 95° a složení ze 100% bavlny.
  • 100% bavlna,
  • praní až na 95°,