Chytré miminko SUPERFOLIN 2

3 zkušenosti

Chytré miminko SUPERFOLIN 2 je doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA.

Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové, přijatých v květnu 2013.

• Vysokým obsahem folátů, který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných, překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové.
  • Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve vaší stravě a odpovídá třem rybím pokrmům týdně. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.
  • Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50 % populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75 %, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10 % populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25 %.

* referenční hodnota příjmu, není stanovena

Kde koupím doplněk výživy Chytré miminko SUPERFOLIN 2?

Přečtěte si, co na Superfolin říkají maminky z Modrého koníka, které měly možnost ho po dobu 2 týdnů testovat.

Hodnocení a zkušenosti se Superfolinem

Máš zkušenost se Superfolinem?
maartinka29  16. říj 2021

Doplněk stravy pro těhotné i kojící - Superfolin 2

Balení obsahuje 60 tabletek + 60 kapslí, kdy doporučené denní dávkování je vždy 1 tabletka a 1 kapsle. Velice dobře se polykají. Po užití jsem nikdy nepociťovala žádné nežádoucí zažívací problémy, ani jiné. Jediné menší mínus pro mě je, že po spolknutí i pár dalších hodin poté pociťuji v ústech rybí pachuť z kapsličky s rybím olejem.

Dříve jsem se setkala sama jen s konkurenční značkou doplňků stravy pro těhotné, ale od značky Superfolin mě hlavně zaujaly tím, že je vhodné je brát i nadále po porodu, tedy při kojení.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet je a tímto dále doporučuji ostatním maminkám, nebo i těm budoucím. :-) Každá máma se snaží udělat ty nejlepší kroky pro své miminko, tak proč nezačít třeba právě tím, že doplníme do těla vše potřebné, co je potřeba už v těhotenství.
  • snadné polykání
  • obsahuje plno vitaminů a minerálů
  • vhodné i při kojení
  • neměla jsem žádné vedlejší zažívací problémy, ani jiné
  • pár hodin po užití jsem stále v ústech pociťovala rybí pachuť
vonrataj  16. říj 2021

Zkušenost se Superfolin 2

Měla jsem možnost vyzkoušet si doplněk pro těhotné a kojící Superfolin 2 - od 2. trimestru až do období kojení. Výrobce slibuje vysoký obsah DHA, kyseliny listové a omega-3 mastných kyselin a další. Superfolin 2 se užívá 1x denně tableta spolu s tobolkou, ideálně s jídlem nebo po něm.
  • Příznivá cena oproti konkurenci
  • Výhodné balení na 2 měsíce
  • Od druhého trimestru nemusíte řešit až do kojení, zda máte přecházet na jiné vitaminy
  • Český výrobek s mezinárodním oceněním
  • Dobrá vstřebatelnost kyseliny listové
  • Dyspepsie - nesedly mi moc tobolky, kdy se mi vrací po užití pachuť ryb
  • Platíčko nemá na spodní straně označení dní
vaseli16  12. říj 2021

Superfolin 2 je super 🙂

Měla jsem možnost testování díky Modrému koníkovi a určitě v něm budu i dál pokračovat a koupím další balení.
  • ▪️ Snadno se polyká
  • ▪️ Žádné vedlejší účinky