Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Uriage Bébé

Nová řada značky Uriage Bébé, přípravků pro nejmenší s termální vodou Uriage z francouzských Alp, je proto připravena ve své kompletní síle pečovat o pokožku vašeho miminka.

Mycí krém pro nejmenší - mycí krém určený pro obličej, tělo a vlasovou pokožku miminek. Obsahuje máslo illipe, které vyživuje a obnovuje, glycerin známý svou hydratací a termální vodu Uriage. Co ovšem neobsahuje: parabeny, mýdlo a má fyziologické pH. Pokožka dítěte bude na pohled i na dotek jemná a hebká.

Šampon pro nejmenší - první šampon s obsahem termální vody Uriage má jemnou svěží vůni, zabraňuje cuchání vlasů a neštípe v očích. Složení má vysokou snášenlivost a fyziologické pH, bez parabenů a bez fenoxyethanolu.

Uriage Bébé

Hydratační tělové mléko pro nejmenší - tekutý, krémově jemný a nemastný přípravek příjemně voní a rychle se vstřebává. Má vysokou snášenlivost a je hypoalergenní. Bambucké máslo, které obsahuje, pokožku krásně vyživuje a gel z aloe vera zklidňuje. Krém je vhodný na obličej i tělo miminek.

Minerální krém SPF 50+ pro nejmenší - opalovací minerální krém určen pro zranitelnou dětskou pokožku. Obsahuje komplex ochranných minerálních UV filtrů, které jsou velmi šetrné k pokožce vašeho miminka. Má velmi vysokou snášenlivost, je voděodolný a bez parfemace. Silnou ochranu zajišťují vitaminy C a E a jejich účinek zesiluje také termální voda Uriage. Jistě vám udělá radost, že obsahuje taky látku, která chrání proti dehydrataci pokožky - aquasponginy.

Krém na přebalování pro nejmenší - krém je určen pro podrážděnou a oslabenou pokožku miminek. Poly-2P chrání, izoluje a regeneruje pokožku podrážděnou močí a výkaly, dalšími účinnými látkami jsou termální voda Uriage, fytoskvaleny, fytosteroly a glycerin. Má vhodnou texturu, protože je to emulze složená pouze z vody v oleji, která je průhledná, prodyšná a snadno se smývá. Nanáší se jako prevence a také jako řešení akutního stavu.

Sprej s Cu-Zn pro nejmenší na pokožku se sklonem k opruzeninám - sprej určen na místa podrážděná působením vlhkosti, což znamená, že není vhodný jen na plenovou oblast, ale i na obličej a záhyby na krku a v podpaží. Účinné látky jsou komplex TLR2-regul, termální voda Uriage, glukonát zinečnatý, glukonát měďnatý a smektit. Sprej zklidňuje a čistí, absorbuje do sebe vlhkost a vysušuje. Příjemně a jednoduše se nanáší.

Krém pro nejmenší na pokožku se sklonem k tvorbě mléčných krust - účinné látky jako komplex TLR2-Regul, termální voda Uriage, piroctom olamin, glycerin a bambucké máslo ulevují namáhané vlasové pokožce miminek, na které se tvoří mléčné krusty. Textura krému je vhodná právě pro vlasovou pokožku a při aplikaci se vlasy nestávají překážkou.

Přípravek pro nejmenší na podrážděnou pokožku v okolí rtů - přípravek ulevující od problémů s perorální dermatitidou, čili řeší problémy rudnutí, podráždění a pupínků v oblasti rtů. Přípravek díky silikátů a polydecenů vytváří lehký neviditelný nemastný film a s pomocí aloe vera jako jedné z mnoha účinných látek přináší úsměv na malý obličejíček.

Maminky z Modrého koníka testovaly sadu Uriage Bébé. Jejich zkušenosti si môžete pťečíst zde:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Uriage Bébé

Máš zkušenost s Uriage Bébé?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení