Batolecí mléko Hami

30 maminek testovalo batolecí mléko Hami 12+ s lahodnou chutí, jednoduchou přípravou a s jedinečným složením s OptiNutri. Jak dopadlo testování a co říkají nejen maminky, ale především bříška a jazýčky malých jedlíků? Přečtěte si jejich postřehy, názory a zkušenosti z testování.

Batolecí mléko Hami 12+

I vy jste se už na vlastní kůži přesvědčili, že děti opravdu rostou jako z vody? Vždyť nedávno jste v náručí drželi drobný voňavý balíček... A teď máte doma malého průzkumníka, který objevuje svět, batolí se a zkoumá. Aby se mohlo děťátko vydat na dobrodružnou cestu objevování, potřebuje správnou výživu nejen s jedinečným složením pro malá bříška, ale také s lahodnou chutí. S batolecím mlékem Hami bude díky jednoduché přípravě a skvělé chuti každý den plný radosti, společných dobrodružství a nezapomenutelných chvil.

I když už vaše děťátko objevuje různé pestré chutě, kromě vyvážené stravy by měl jeho jídelníček obsahovat i dostatečné množství mléka či mléčných výrobků. Lahodná batolecí mléka Hami od ukončeného 12. měsíce potěší díky skvělé chuti všechny malé jazýčky. Jedinečné složení s OptiNutri se zase postará o to, aby váš malý poklad dostal potřebné živiny, které potřebuje ke správnému růstu a vývoji. Batolecí mléko obsahuje železo, které přispívá k normálnímu vývoji mozku a k rozvoji poznávacích funkcí, vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývoj kostí i prebiotickou vlákninu GOS / FOS.

Skvělá, u dětiček velmi oblíbená chuť lahodí malým bříškům a jednoduchá příprava potěší každou maminku. Batolecí mléko Hami příjemně voní, dobře se rozpouští, nevytváří hrudky a ani velké množství pěny. Přípravu proto zvládnete levou-zadní. Je tak jednoduchá, že do ní můžete klidně zapojit i své děťátko 🙂 Díky batolecího mlíčku Hami tak nebude stát nic v cestě k tomu, abyste společně se svým prckem zažívali dobrodružství a sbírali nezapomenutelné zážitky. Malá bříška (a maminky) zkrátka milují značku Hami, která je garancí dlouholeté tradice.

Batolecí mléko Hami 12+

*Mléčná výživa pro malé děti, v prášku. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy dětí. Hami 12+ batolecí mléko od ukončeného 12. měsíce je určené pro výživu malých dětí od 1 roku jako součást vyvážené a smíšené stravy dítěte. Není určené pro výživu kojenců do 1 roku. Pro zdraví dětí je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Potravina pro zvláštní výživu.

Hodnocení a zkušenosti s batolecím mlékem Hami

Máš zkušenost s batolecím mlékem Hami?
leniczka23  22. zář 2020

Hami mlíčko, naše jednička

Hami mléko je pro nás jednoznačně jednička na trhu. Ale od začátku. Začnu obalem. Papírová krabice mi nijak nevadí, mlíčko přesypávám do plastové dózy, ale je fakt, že nechápu, proč mléko do 12 m. má bytelný obal a od 12 m. už jen papírový. Je to škoda, usnadnilo by to práci. Mlíčko se krásně rozpouští, nikdy se mi nestalo, že by v něm byly hrudky. A teď se dostáváme k pro mě nejdůležitější věci. a tou je chuť. A ta je u Hami mléka za mě bezkonkurenční. Je opravdu chutné a Matýskovi chutná. Jako velké plus vidím, že obsahuje prebiotickou vlákninu. Super cena. My u Hami mléka zůstáváme.
  • Skvělá chuť.
  • Obsahuje prebiotika.
  • Papírový obal.
kolka357  21. zář 2020

HAMI mléko 12+

Díky testování jsem u syna vyzkoušela jiný typ mléka než na jaké je zvyklý. Mléko mu ihned zachutnalo a mně se dobře připravovalo, tak testování hodnotím pozitivně. 😊
  • hezky voní
  • dobře se rozpouští
  • malému chutnalo
  • nepraktické papírové balení s 1 sáčkem
  • výroba Polsko
verca5505  20. zář 2020

Test mléka Hami 12+

Jsem moc ráda, že jsme toto mléko mohli otestovat. Zkoušela jsem ho dát i staršímu, tříletému Honzíkovi, ale u něj neuspělo. Prý je chuťově sladké, takže pouze ochutnal a už nechtěl. Hlavní testerkou ale byla mladší, roční Barunka, která s mlékem žádný problém neměla. Dobrá rozpustnost, po 2 noci ji zasytilo i na celou noc, po zbytek nocí si vyžádala vždy jednou za noc i přídavek. Nevyhovovala mi papírová krabice a koukala jsem, že cena je dost vysoká. Malé dáváme mléko od konkurence, které je za polovinu ceny mléka Hami.
  • Sytost.
sofie1711  20. zář 2020

Testování Hami 12+

Děkujeme za možnost testovat mléko Hami 12+. Mléko se dobře rozpouštělo, nehrudkovatělo. Synovi chutnalo stejně jako předchozí Hami 6+. Bohužel mu ale úplně nevyhovovalo na trávení, nadýmalo ho a viditelně trpěl na bolesti bříška, a to především v noci. Rozhodně tedy zatím měnit nebudem.
  • Rozpustnost
  • Chuť
  • Vůně
  • Papírová krabice
oliviaaa  20. zář 2020

Hami mléko

Mléko se krásně rozpouští, což je velké plus. Od této značky to bylo naše první mléko, malá ho bez problému přijala a hned vypila celou láhev. Za nás tedy mohu jen doporučit. Určitě to nebyla naše poslední krabice.
  • krásně se rozpouští
  • příjemná vůně
  • lépe uzavíratelná krabice pro lepší uchování
merope  20. zář 2020

Výborná chuť

S Hami mlékem jsem se v rámci testování setkala poprvé. Testoval ho 18měsíční nejedlík, který mě zlobil i s pitím mléka.

Co bych na mléku vypíchla se všeho nejvíc je jeho chuť. Sami mléka, co dáváme malému, ochutnáváme. Mně připadala chuť trošku jak vanilka, chlap říká, že je to prostě moc dobré, sladké mléko. Každopádně podobnou chuť jsem u jiného mléka nezaznamenala a moc nám všem chutnalo.

Malý se mi za těch 14 dní opravdu rozpil. Bohužel se nejdřív i trošku rozjedl, ale teď zase s jídlem zlobí (už týden je zpátky na Bepa, co jsem měla doma - možná budu muset zkusit další Hami :-) ). Každopádně teď dává bez problémů i víc jak půl litru mléka denně, tak vím, že živiny aspoň z toho mléka má. V tomto směru testování opravdu pomohlo.

Co se týče složení a výživy, tak jsme nezaznemaneli žádné problémy, bolesti, nic podobného (ale na to malý moc netrpí).

Prášek mléka je opravdu jemný (některá mléka mají konzistenci trošku hrubší, přijde mi, že ty se rozpouští lépe) a asi 2x se mi stalo, že při míchání ucpal savičku (ano, pořád pije mléko z lahve se savičkou). Na druhou stranu když jsem si to hlídala, tak se rozmíchalo hezky a hrudky nikdy nevznikly. Ale nepotkala jsem kojenecké mléko, kde by hrudky vznikaly - přijde mi to jako takový standard, který očekávám.

Balení je v papírové krabici a v ní je sáček. Osobně mám doma plechovku od malého balení jiného mléka a do ní vše přesýpám. I velké plechovky s 800 gramy stejně přesýpám do malé, líp se mi s ní manipuluje. Takže takto mi to přijde mnohem ekologičtější než velká plechovka, kterou bych stejně nevyužila.

Díky MK jsem se dostala k Sunaru, Bepě a Hami (vždy v těch "premiových" dražších variantách). Před tím jsme měli Nutrilon a nějaké vzorky Hipp Combiotic. U kamarádky jsem ochutnala Kendamil.

Z tohoto srovnání bych na čelo dala Kendamil, Sunar a právě testované Hami (bez rozlišení pořadí). Pokud vám dítě stávající mléko odmítá, určitě bych doporučila zkusit Hami právě pro jeho zcela jinou atypickou chuť. A určitě ochutnejte i vy sami.
  • Za mne: Výborná, pro kojenecké mléko atypická "vanilková" chuť.
  • Za partnera: Opravdu moc dobrá sladká chuť :-).
  • Myslím, že chutnalo i malému.
  • 2x mi ucpalo při rozmíchávání savičku.
sona88  20. zář 2020

Mlíčko Hami 12+

Mléko Hami má syn už od cca 10. m., nejdříve 6+, teď 12+. Mlíčko má příjemnou chuť, hezky voní a malému chutná. Příprava je velmi snadná, prášek se dobře rozpouští a téměř nepění. Jedinou nevýhodou je nepraktické balení v krabici, chybí mi lišta na srovnání odměrky, musím používat nůž a mít tak volné obě ruce. Další mínus je odměrka, na kterou se prášek po čase nalepí v silné vrstvě...
  • Hezky voní.
  • Chutná.
  • Nebolí bříško.
  • Snadná příprava.
  • Odměrka.
bergina8  19. zář 2020

Po mléku Hami 12+ se vždy jen zaprášilo

Nejprve bych ráda poděkovala za možnost zúčastnit se velmi přínosného testování batolecího mléka Hami 12+.
Již po otevření sáčku mi bylo díky příjemně smetanové vůni jasné, že dcerku nové mlíčko jistě potěší - a samozřejmě potěšilo! Mně vždy udělala radost poklidná příprava - žádné hrudky, pěna nebo zdlouhavé míchání... U dcerky se po pár okamžicích pokaždé dostavily velmi kladné výsledky v podobě prázdné lahvičky a spokojeného výrazu ve tváři. Nutno dodat, že mléko vždycky dcerku dostatečně zasytilo a ani jednou nezpůsobilo trávicí potíže.
Testování jednoho balení mléka Hami 12+ o gramáži 600 g proběhlo překvapivě v součtu téměř 9 dnů při přibližné konzumaci 500 ml/den.
Přes všechna pozitiva se i u tohoto mléka našlo jedno negativum v rámci složení, a to figurující palmový tuk (stejně jako u většiny příkrmových mlék). Nutno ovšem dodat, že toto mínus vyvažují velmi slušné výživového hodnoty.
  • Mléko nehrudkuje a nepění.
  • Příjemná smetanová vůně a chuť.
  • Mléko dobře zasytí a nezpůsobuje trávící potíže.
  • Obsahuje palmový tuk.
budiha  19. zář 2020

Kojenecké mléko Hami 12+

Mlíčko nám velice chutnalo. Malý je jedlík. Rozpustnost dobrá, vše se rozpustilo. Po mlíčku se láhev dobře vymývá. Za nás velká spokojenost 🙂
  • Mléčná chuť.
  • Chutná i mně
hanickaa7  19. zář 2020

Testování Hami 12+

Naše první zkušenost s mlékem Hami 12+ byla sice první, ale určitě ne poslední. Připravuji mlíčko každé ráno mezi 4. - 5. hodinou a musím říci, že syn po něm spal asi o hodinu déle a neměl hned po probuzení hlad, což usuzuji jako správné nasycení. Mlíčko se velice dobře rozpouští, s tím nebyl ani trošku problém. Chutnalo mně i synovi, vždy prvně ochutnávám já, přece bych nedala synovi něco, co nechutná i mně 😊. Za mě balení problém určitě není, vždy si přesypávám mléko do jiné čisté dózy, protože nabírání z pytlíku není po ránu to pravé (při mé šikovnosti by bylo mlíčko všude jinde než v odměrce). Celkově hodnotíme velice kladně a určitě budeme s Hami mlíčkem pokračovat.
  • Výborná chuť.
  • Výborná rozpustnost.
  • Dobré zasycení děťátka.
  • Dobrá cena.
wenday6  19. zář 2020

Hami jako od mámy ❤️

Mléko Hami si získalo naši přízeň už u prvního syna a nyní u roční dcerky již od narození. Jsme maximálně spokojeni. Mléko dětem chutná, nebolí bříško, zasytí, nepění a skvěle se rozpouští. Hami doporučuji všem maminkám ❤️🙂.
  • Skvělá chuť.
  • Nebolí bříško.
  • Rychlá příprava.
  • Od 12+ balení v sáčku, ovšem stačí pořídit nějakou dózu a je po problému 🙂.
sona88  17. zář 2020

Mlíčko Hami 12+

Děkujeme za testování Hami. Syn už teda tohle mlíčko pije asi od 10 m. (nejdříve 6+, a pak teda 12+), ale hned si na něj zvykl, mlíčko mu chutná a zasytí se. Prášek se velmi dobře rozpouští a minimálně pění. Syn těsně přes testováním začal bojkotovat um před spaním, ale mléko má jako první jídlo dne a večer už jen podle potřeby.
Jedinou výtku bych měla k balení a odměrce. Kvůli papírové krabici mi chybí lišta na zarovnání prášku v odměrce, takže musím zarovnávat nožem, což je dost nepraktické a na sáček musím použít klip. Na odměrku se po nějaké době prášek jakoby přilepí a vytvoří se na ní celkem silná vrstva... Hami by mohlo nabízet nějakou dózu k zakoupení (něco na styl mlíčka 6+), kde by byla lišta na srovnání odměrky a držák na odměrku.
  • Voní.
  • Chutná.
  • Minimálně pění.
  • Cenově dostupné.
  • Balení a odměrka.
ver_ver  17. zář 2020

Mléko Hami 12+ super volba

S tímto mlékem jsme stoprocentně spokojeni. Má příjemnou chuť i vůni, synovi chutná, zasytí ho. Plus pro maminky je to, že se krásně rozpouští.
Rozhodně po něm syn nemá bolesti břicha, problémy s vyprazňováním a podobné problémy, které mu dělala jiná UM.

Za nás můžeme jen doporučit. Vyzkoušeli jsme i noční verzi, a ta je u nás ještě o příčku výše.
  • Dobrá chuť.
  • Příjemná vůně.
  • Zasytí.
  • Žádné problémy se zažíváním.
pehamek  17. zář 2020

Mléko Hami je mňami :)

Mléko je pro mě nové. Nikdy jsem ho dceři nekoupila. Mléko se dobře rozpouští, dceři chutnalo a nějaké zažívací potíže jsem nepozorovala. Co je škoda, je balení. Mám radši plechové balení, kdy plechovku potom upotřebím v kuchyni na ukládání potravin. Navíc balení nejde pořádně zavřít. Plechovka je v tomto více praktická.
  • dobře rozpustné
  • chutné
  • dobře stravitelné
  • balení - nejde pořádně zavřít, plechovka by byla lepší
rkozakova  17. zář 2020

Skvělé mléko

S naší 15měsíční holčičkou jsme měly možnost testovat toto skvělé mléko. Vyzkoušely jsme jich už spoustu, ale Hami se nejlépe rozpouští, nehrudkovatí. Krásně nás zasytí na celou noc. Jen moc nemusím papírové krabice, tak si to přesypávám do dózy. Ale to je spíš můj problém. Jinak má i skvělé složení, až na ten palmový olej.
  • Rozpustnost.
  • Obsahuje palmový olej.
jajaneu  17. zář 2020

Hami mlíčko

Jsem moc ráda, že jsme mohli s Honzíkem vyzkoušet mlíčko Hami, protože od této značky kupuji příkrmy, kaše i přesnídávky a opět jsem spokojená.
Byla jsem překvapená, jak se prášek lehce rozpouští, mlíčko nepění a má příjemnou chuť i vůni.
Honzíkovi mlíčko moc chutná a nepozoruji žádné změny v trávení, takže ho přijal úplně v pohodě a u Hami už zůstanu!
  • Složení.
  • Krásně se rozpouští.
  • Příjemná chuť a vůně.
nikolbr  17. zář 2020

Lahodná chuť

Rozpustit mlíčko je jednoduché, bez hrudek. Chuť mlíčka je lahodná, není tolik sladké. Malému mlíčko velmi chutnalo, byl po něm spokojený a zasytilo ho.
  • Snadná příprava.
  • Spokojené miminko
  • Nemám co vytknout.
misha_1989  17. zář 2020

Sárinka testuje Hami mléko 12+

Měly jsme možnost vyzkoušet mléko Hami 12+. Musím říct, že jsem mile překvapená, jak mlíčko voní, krásně se rozpustilo a žádné hrudky a nepění. U některý značek jsme musely hodně stěrchat mléka, byla dost napěněná a hůř se pila. Sárince jsem prvně udělala testovací lahvičku a to 60 ml mléka. Neumí si držet sama láhev, tak krmím já a koukám po chvíli, že láhev je prázdná, tak jsem udělala znovu a to už 80 ml. Vzala si mlíčko i po druhé bez problémů a řevu, takže Sárince chutnalo. Měla jsem obavy, aby neměla problém s chutí. Nakonec to dopadlo co nejlíp, než jsem očekávala.
Vyzkoušela jsem ho i já, lahodná, sladká chuť mlíčka mě opravdu překvapila, žádná kyselost a hořká chuť. Další dny už jsem chystala plnou dávku a to 150 ml, vždy vypila bez problémů. Testovaly jsme balení týden a nezaznamenala jsem žádné bolení bříška, prdiky a bobíky byly pravidelné, líp se jí spalo a také se víc usmívala, takže spokojené bříško s Hami mlíčkem 100% bylo. Děkuji za skvělou zkušenost. Mohu jen doporučit.
  • + vůně
  • + rozpustnost
  • + minimální pěnění při rozmíchání
  • + žádné hrudky
  • + lahodná sladká chuť
  • + žádné bolení bříška
  • + více spokojená a usměvavá
  • + maximální doporučení dál
  • - jediné, co bych vytkla, je obal, možná jen zvyk na plechové dózy 😊
nicedaisy  16. zář 2020

Testování mlíčka Hami 12+

S tímto mlíčkem jsme naprosto spokojeni. Rozpouští se velmi rychle (než přidám všechny odměrky prášku, tak se minimálně polovina rozpustí sama), takže stačí mírně protřepat a mlíčko je připraveno. Nehrudkuje a pění úplně minimálně. Co se týče chuti mléka, syn ho miluje, spucne plnou flašku během chvilky. Když k mlíčku přičichnu,tak pěkně voní (některé konkurenční docela smrdí) a vzhledem k testování jsem i já teda ochutnala a opravdu chuťově je moc dobré, jemná, příjemná, nasládlá chuť. Oceňuji probiotika, protože po tomhle mlíčku má syn opravdu spokojené bříško a to je pro nás nejvíc. Syn je zdravý, usměvavý, prospívá, tak jak má a nemalou zásluhu na tom má určitě umělá výživa od Hami.
  • Rychle se rozpouští
  • Nehrudkuje
  • Skoro nepění
  • Příjemná vůně
  • Příjemná chuť
  • Nebolí po něm bříško
  • Už není v praktické dóze jako 0+ a 6+.
lmartinkova85  16. zář 2020

Testování Hami

Předem moc děkuji Konikovi za možnost testování mlička Hami...
Testovali jsme 14 dní, zezačátku dcerka mlíčko odmítala, nebyla zvyklá na UM, ale po pár dnech ho přijala. Mléko se krásně rozpouští, a má výbornou, mléčnou chuť. Zkoušela jsem ho já i syn, když ho malá nedopila, také mu moc chutnalo. Myslím, že i zažívání bylo v pohodě, neměla zácpu 😉.
  • Rychle se rozpouští.
  • Papírová krabice, ale u větších balení je asi tvrdší, lépe se nabírá do odměrky. Ale na druhou stranu je šetrnější k přírodě, že jo 😉.
crazy_girl3  16. zář 2020

Naše Hami testování

Měla jsem velkou radost, že jsme vyhráli Hami mlíčko k otestování, protože jsem po něm sama pokukovala a chtěla ho vyzkoušet, skrz výborné výsledky v Dtestu. Rozpustnost mlíčka byla výborná, oproti našemu nezůstávalo ve špičce savičky a krásně se rozpustilo, i chuť byla výborná, přišlo mi sladké a dobré. Překvapila mě poměrně velká odměrka a tím pádem bylo mlíčko rychle pryč. Nicméně dcera měla po mlíčku lehčí průjem a častěji se v noci budila a chtěla mlíčko, po přechodu na naše staré mlíčko vše upraveno, takže zatím značku měnit nebudeme.
  • rozpustnost
  • chuť
  • složení
  • cena
  • velká odměrka
anett2210  16. zář 2020

Spokojenost ❤️

Mlíčko je naprosto super, malý se konečně přestal v noci xkrát budit. Rozpustnost parádní, žádné hrudky. Bříško měl spokojené, on byl spokojený a já taky.
  • Chuť
  • Rozpustnost
  • Spokojené bříško
miska_it  16. zář 2020

Spokojené děti i maminka

Mlíčko testovaly moje dvě 15měsíční holčičky a byly moc spokojené. Mlíčko jim chutnalo, spinkalo se jim po něm krásně s v noci se budily jen jednou, jako po jiném mlíčku, takže zasytilo hezky :). A i já jsem s ním byla moc spokojená, líbilo se mi hlavně, že nedělá hrudky a jde snadno rozmíchat i ve vlažné vodě. Za sebe i za holky, nemáme, co bychom mu vytkly 👍.
  • Dětem chutná.
  • Hezky se rozmíchává.
  • Nedělá hrudky.
  • Žádné jsme nenašly.
adel_si  16. zář 2020

Náš test Hami 🍼

Mlíčko pro nás nebylo nové, Kristiánek ho pije od úplného začátku. Na zkoušku jsme za ten rok a půl měli vícero druhů, ale Hami mléko se oproti jiným krásně rozpouští, nezůstávají žádné žmolky. Hami mléko je dobře stravitelné, našeho malého z něj vůbec nebolí bříško. I po roce a půl stále chodí a před spaním žadoní o mléko. Hami mu prostě chutná! Jediné, co bychom změnili, je balení.
  • Lahodná mléčná chuť.
  • Balení.
veverka.terka  16. zář 2020

Celková spokojenost moje i dcerky

Mlíčko se připravovalo velice dobře, hezky se rozpouštělo po trošce protřepání, nezůstávaly žádné hrudky ani zbytky na stěně lahvičky, přiměřená pěna u mlíčka, která při pití klesla, takže dcerka vypila opravdu celé množství. Mlíčko má jemnou mlékovou, lehce nasládlou chuť, dcerce velice chutnalo. Při podávání před spaním většinou u pití už usínala, byla spokojená, nepotřebovala mlíčko v noci, takže myslím, že zasytí, tak jak má a neměla žádný problém s trávením.
  • Lahodná chuť.
  • Nepraktické balení v papírové krabici.
mimiveru  16. zář 2020

Hami mlíčko pro spokojená bříška

Hami jsem si zvolila již dříve, takže mohu napsat, že máme již delší zkušenost s Hami kojeneckým mlékem. Po používání dražší značky Kendamil jsem hledala levnější alternativu a zde jsem se rozhodně nespletla :). Malý mlíčko miluje, je příjemně sladké a hezký voní, nenadýmá a malý po něm krásně spí. Nic ho nezlobí a já jsem ráda, že jsem našla něco, co mu také chutná. Vidím, jak díky Hami krásně prospívá. Používáme také i příkrmy od Hami a spokojenost je obrovská, je vidět, že kvalita je stále tak dobrá, jako před 7 lety, když byla malá první dcera. Vše velice doporučuji!
  • Sladší.
  • Nenadýmá.
  • Dodává potřebné vitamíny.
  • Pytlík po rozbalení nesmrdí rybinou, jako Sunar, voní.
  • Malý je opravdu spokojený.
  • Žádné nemám.
pavlunazmesta  16. zář 2020

Hami 12+

Mlíčko se velmi jednoduše připravuje, dobře se rozpouští ve vodě. Nezůstávají hrudky. Krásně voní, žádná syntetika. Dcerce moc chutná a musím říct, že po něm i lépe spinká.
  • Jednoduchá příprava.
  • Příjemná vůně.
  • Lepší spaní.
rendlik86  16. zář 2020

Má zkušenost s mlékem Hami 12+

Mléko Hami 12+ jsem testovala na své 17měsíční slečně. Abych začala hned od začátku, líbilo se mi složení plné vitamínů a minerálů pro správný růst kostí a mozku. Mléko se snadno rozmíchávalo a malé moc chutnalo. Vypila je vždy do dna a spala celou noc až do rána. Této značce věřím.
  • Snadno se rozpouští.
  • Příjemná chuť.
  • Žádné mě nenapadají.
katkaproch  16. zář 2020

Velká spokojenost

Mléko hami 12+ nás hodně mile překvapilo. Nejen, že se třeba oproti Bebě nebo Sunaru skvěle rozpouští, ale taky úžasně voní a synovi moc chutná. A za nás největší plus byl celonoční spánek :).
  • Rozpustnost.
  • Celonoční spánek :).
  • Zatím žádná nevýhoda.
veronika51  16. zář 2020

Spokojená dcerka

Rozdíl mléka Hami je poznat už u přípravy. UM příjemně voní, jemná konzistence a nemá umělou příchuť. Malá se na mlíčko těší a lahvičku vypije celou hned napoprvé. Co je pro mě nejdůležitější, je že ji netrápí prdíky jako u jiných značek, takže i lépe spinká.
Umělé mléko Hami můžu jenom doporučit. ❤️❤️❤️❤️
  • Jemná konzistence.
  • Složení, které netrápí bříško.
  • Žádné jsem nenašla. Možná jenom, že v balení je pouze jeden velký sáček místo dvou menších.