Gelové kapsle Persil Discs 4 v 1

Praní špinavého prádla, to je nikdy nekončící boj. Zatím nikdo nevymyslel, jak nás téhle domácí práce ušetřit… Takže zatím můžeme jen udržovat naši pračku v chodu a vybírat nejúčinnější prací prostředky. Maminky z Modrého koníka vyzkoušely účinnost gelových pracích kapslí Persil Discs 4v1.

Persil Discs 4v1 jsou unikátní předdávkované gelové prací kapsle se čtyřmi komorami, které v sobě ukrývají čtyři funkce pro dokonale čisté prádlo. Složky obsažené v receptuře Deep Clean a umístěné do čtyř oddělených komor se smíchají až v průběhu pracího cyklu, což umožňuje ještě intenzivnější prací výkon díky zachované maximální účinnosti aktivních složek.

V jedné gelové kapsli Persil Discs 4 v 1 získáte hned 4 benefity najednou. Nové prací kapsle se čtyřmi komorami a Deep Clean technologií kombinují čtyři klíčové vlastnosti, které zajistí perfektní výsledek praní.

• Odstranění skvrn: vysoce optimalizovaný mix enzymů v první komoře zajistí odstranění i těch nejodolnějších skvrn
  • Zářivost barev: složky v další komoře rozzáří bílé a projasní barevné prádlo až o 50 %.
  • Dlouhotrvající svěžest: třetí komora obsahuje látky, které přináší intenzivní vůni s dlouhotrvající svěžestí
  • Ochrana vláken oblečení: čtvrtá komora obsahuje pečující látky, které jemně působí na textilní vlákna, proto Persil Discs 4 v 1 dokáží o tkaniny skvěle pečovat

Pro všechny, kdo si přejí perfektní výsledek praní a nemají času nazbyt, jsou tyto moderní pomocníci ideálním řešením. Persil Discs 4 v 1 se prodávají v plastových boxech s dětskou pojistkou a s papírovou odnímatelnou etiketou. Obě části obalu jsou recyklovatelné, stačí je uložit do tříděného odpadu.

Jedinečné Persil Discs 4 v 1 jsou v České republice k dispozici od července letošního roku, a to ve dvou provedeních: Universal a Color hned v několika velikostech. Nejmenší balení obsahuje 11 pracích kapslí.

Kapsle Persil Discs 4 v 1

Více informací naleznete na www.persil.cz

Podívejte se, jak probíhalo testování přímo v domácnostech a pračkách maminek z Modrého koníka.

Hodnocení a zkušenosti s kapslemi Persil Discs 4 v 1

Máš zkušenost s kapslemi Persil Discs 4 v 1?
tratatundra  3. čer 2021

Zkušenost s Persil Discs 4 v 1

Prací kapsle používám už nějakou dobu, nejraději tedy PERSIL Duo-Caps Sensitiv pro citlivou pokožku, jelikož mám doma dvě malé „citlivky".
Rozhodla jsem se ale zkusit něco nového a musím Persil pochválit. Gelové kapsle Persil Discs 4 v 1 krásně perou i při nízkých teplotách a voní krásně a hlavně dlouho. Té vůně se nemohu nabažit.
  • Praktické dávkování
  • Praktický obal
  • Krásná vůně
  • Prací síla
  • Není potřeba použít aviváž
  • Při nízkých teplotách si neporadí s odolnými skvrnami
kazzyy  23. lis 2019

Testování gelové kapsle Persil Discs 4v1

Byla jsem moc ráda za zkušenost vyzkoušet gelové kapsle Persil Discs 4v1. Kapsle během týdne zmizely. Za tu dobu jsem měla krásně provoněný byt čistým prádlem. Samozřejmě jsem je měla uložené pěkně vysoko kam moje holky nedosáhnou. I partner si všiml že prádlo voní jinak, lépe a je více barevnější než je zvykly. A dcerky? Ty za mnou chodily, maminko co to voní?
  • Opravdu čisté prádlo
  • Voňavé prádlo
  • Rychle zmizely
  • Špatně se otviraly
ajinka89  20. lis 2019

Persil zkusenost

Vyzkoušela jsem nové kapsle Persil a velice mile mě překvapil stačila jedna kapslicka i na opravdu špinavé prádlo od přítele který má špinavé prádlo každý den a holčičky také ušpiní vše možné a určitě zakoupíme
  • Krásné vonný i bez aviváže a vypere vše
  • Nemám žádné nevýhody
kolka357  20. lis 2019

Persil Discs 4in1 Deep Clean

Co se praní prádla týče, používám převážně klasický sypký prací prášek, výjimečně prací gel. Proto když se objevila možnost testování pracích kapslí od Persilu, řekla jsem si, že by bylo fajn zkusit něco nového. K otestování jsem dostala balení s 11 disky. U balení oceňuji jeho bezpečnostní pojistku proti otevření dětmi. Samotné kapsle jsou poměrně veliké a jsou tvořeny 4 komorami. Už po otevření balení se ke mně donesla příjemná svěží vůně. Po vyprání v těchto kapslích bylo prádlo čisté, příjemně voňavé a měkké. Vyzkoušela jsem s nimi prát ložní prádlo, běžné oblečení, ale i manželovo sportovní prádlo, které nosí na hokej. Ve všech případech kapsle obstály na výbornou. Určitě si je v blízké době pořídím znovu. Děkuji za možnost testování! :)
  • Čisté a měkké prádlo
  • Jednoduché "dávkování"
  • Dobře se rozpouští
  • Žádné
andy80  20. lis 2019

Testování kapslí 4v1

Jsem zvyklá používat jen klasický prášek, od gelu jsem dávno odstoupila, protože gely pěkně zanáší pračku. O kapslích vím, ale neměla jsem odvahu je zkusit. Díky koníkovi jsem si řekla, že je vyzkouším. A výsledek? Jsem nadšená. Je to pohodlné, nikde v koupelně není vysypaný prášek. První jsem s kapslí prala záclony. Výsledek byl překvapivý, zářivé bílé záclony a ta vůně. Záměrně jsem nepoužil aviváž. Nejvíce se mi kapsle osvědčily při praní tmavého prádla. S práškem musím dávat máchání navíc, aby tam nezůstal prášek. U světlého prádla vše v pohodě i skvrny od boloňské omáčky z dceřiného trika zmizely. Jako úplně bez aviváže to nejde. Prádlo sice krásně voní, ale není tak měkké. Takže kapsle mě přesvědčili, že jejich použití je bezva, až na krabičku do které se nejde dostat. Když jsem se do ní dostala, krabička se poškodila a už nešla úplně zavřít. Ale skladuji v koupelně be výšce, kam děti nedosáhnou.
  • Pohodlné dávkování
  • Vůně
  • Pořadí si s každým prádlem
  • Nedobytná krabička
  • Vůně je, ale měkkost prádla chybí, aviváž postrádá smysl
kveta1  19. lis 2019

Testování gelových kapslí Persil Discs 4v1

Dostala se mi možnost testovat gelové kapsle Persil Discs 4v1, vzhledem k tomu, že jsme početná rodina a denně se pere, zkusila jsem dát prát jakkoliv špinavé prádlo. Musím říct, že mě velmi mile překvapili, protože vyprali úplně vše bez problému. Na prádle nezůstali žádné skvrny a navíc velmi příjemně a jemně vonělo i po vytažení ze sušičky mi provonělo celý byt. Pokaždé se kapsle celé rozpustili. Jediné co mi vadilo, že se velmi špatně dostávalo do krabičky, ale na druhou stranu se do nich aspoň nedostanou děti.
  • čisté prádlo bez fleků
  • velmi jemná a příjemná vůně
  • kapsle se rozpustí celé
  • Nenašla jsem žádné
petruskabmw  19. lis 2019

Testování persil kapslí

Jak balíček přišel, ihned sem šla testovat, ale do krabičky sem se nemohla dostat, velmi se s otvíráním bojovala ikdyž sem postupovala podle návodu na krabičce, takže po několika bojích sem krabičku rozbila ptž ten věčný boj mě nebavil. Tablety krásně voní i na vypraném prádle, ale běžné fleky to vůbec neodstraní tak jako v poslední době žádný prášek co sem zkoušela :(.
Tableta se krásně rozpustí i při nižších teplotách, měla sem i jiné asi před rokem a kolikrát se nerozpustili pokud sem neprala na 60°C.
Pokud budou tablety v akci za dobrou cenu, ráda si je koupím, ale přípravky na skvrny budu muset kupovat nadále.
  • gelové tablety se pěkně rozpustí
  • pěkně voní
  • Krabička je tak zabezpečená, že bez poškození se do ní nejde ani dostat
  • Nevypere skrvny
janinka0809  19. lis 2019

Persil 4v1

Dekuju za testování persil 4v1 kapslí

Byla jsem spokojená
  • Uzavírání krabičky
  • Rychlost - Žádné dávkování
  • Vůně
  • Jednou zanechal fleky na bílém prádle
bielanevesta  18. lis 2019

Veľká spokojnosť s kapslami Persil

Veľmi ma potešilo, keď som mala možnosť vyskúšať kapsle práve od Persilu. Túto značku mám rada a tak som bola zvedavá, ako sa osvedčí nový výrobok. Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými kapslami som bola skeptická, hlavný problém býval, že sa úplne nerozpúšťali a ostávali prilepené na prádle.
Nie tak Persil discs 4 v 1. Dostali sa mi do rúk v pravú chvíľu, keď kôš na špinavé prádlo už pretekal cez okraj. Hneď som sa pustila do práce. Prvá vec, čo ma upútala, bola, že kapsle voňali ešte pred otvorením krabičky. S otváraním som nemala najmenší problém. Prvá pranie padlo na uteráky. Keďže milujem voňavé a mäkké prádlo, bola som zvedavá, ako si s tým poradia kapsle bez použitia aviváže. Po skončení pracieho cyklu som vytiahla na omak príjemné a veľmi sviežo voňajúce uteráky.
Po týždni testovania musím vyhlásiť, že som bola milo prekvapená výsledkami. Jediná vec ktorá sa nepodarila z oblečenia odstrániť, boli zažrané fľaky na kolenách nohavíc mojej malej hyperaktívnej princeznej. Ale pri iných obstál na jednotku. Tieto kapsle Persil s kľudným svedomím doporučujem.
  • •bezproblémové otváranie balenia
  • •príjemná intenzívna svieža vôňa
  • •kapsle sa rýchlo a hlavne kompletne rozpúšťajú
  • •čišté prádlo
  • •žiadne som nezaznamenala
ewon  18. lis 2019

Gelové kapsle Persil Discs 4v1

Byla jsem vybraná do testování gelových kapslí Persil na praní a jsem moc ráda, že jsem se mohla testování zúčastnit. S kapslemi peru prádlo velice málo protože mi přišlo, že málo kdy prádlo po jiných kapslích vonělo. Převážně tedy peru v tekutém nebo sypkém pracím prášku, proto jsem byla na kapsle velice zvědavá. Jako první jsem byla mile překvapená s pojistkou na uzavírání. Máme doma roční dvojčátka, která objevují svět a nejlépe vše zakázané. Samozřejmě kapsle skladuji mimo jejich dosah, ale kdyby náhodou, tak vím, že se do krabičky nedostanou. Na první praní jsem byla velice zvědavá a musím říct, že jsem byla nadšená. Prádlo po vyprání krásně vonělo, vonělo i suché. Další várku prádla jsem zkusila prohnat i sušičkou a ze sušičky jsem vyndávala prádlo voňavé. S kapslemi jsme byla celkově moc spokojená. Nemusela jsem řešit odměrku na prášek a ještě bylo prádlo čisté a krásně voňavé. Děkuji za možnost testovat. :slight_smile:
  • - pojistka na víku u krabičky
  • - čisté prádlo
  • - voňavé prádlo
  • - jednoduché dávkování bez nutnosti odměrky
  • - vše v jedné kapsli
  • - nic
chocomorocco  18. lis 2019

Kapsle Persil Discs 4v1

Doma pereme převážně v Persil gelu na barevné prádlo a Persil Sensitive. Kapsle jsem vždy chtěla vyzkoušet, ale nějak je nikdy nekoupila. Dostala jsem možnost je testovat a to jsem musela využít. U nás doma bohužel neuspěly tak, jak bych čekala. Prádlo vypere, s flíčky si bohužel neporadil. Dcera mívá z pískoviště hodně zaprášené ponožky. Musím je předepírat. S kapslemi jsem nepředeprala a bohužel se nevypraly. Vůně je hezká, intenzivní, ale jen dokud je prádlo mokré. Po uschnuti je jako zatuchlé. I jsem vyčistila pračku, jestli není někde zanesená. Nepomohlo to. Jsem ale optimista. Koupili jsme ještě jiné kapsle od Persil. Dáme jim ještě šanci. Za nás ale žádný zázrak.
  • Bohužel jsme žádné nenašli. Pere stejně jako gel.
  • Nevypere fleky.
loverinka9  18. lis 2019

Kapsle Persil Disc 4v1

S pracími gely značky Persil jsem byla vždy spokojená. Nejvíce peru dětské oblečení s řadou Sensitive.

Ihned při otevírání krabičky jsem objevila pro mě jedno velké plus - bezpečnostní uzávěr, opravdu těžko se do balení kapslí dostává.

Po otevření se z krabičky linula příjemná vůně, samotné kapsle nelepí, je to praktické rychle dávkování, bez potřeby odměrky, při 40 stupních se dobře rozpouští.

Manželovy montérky se s kapslí vypraly dobře, běžně ušpiněné oblečení také, dětské oblečení bylo největší zkouškou.. fleky od jídla se nevypraly, ale ani jsem to neočekávala..

S kapslemi jsem byla celkové spokojená, určitě si je koupím.
  • Bezpečnostní uzávěr
  • Jednoduché dávkování
  • Kapsle se dobře rozpouští
  • Vůně by mohla být trochu intenzivnější
fejfarka  18. lis 2019

Objev roku: Persil 4v1

A naši cenu v kategorii Objev roku 2019 získávají kapsle/disky/UFO Persil 4v1. :clap::joy:

Ještě nikdy jsem žádné kapsle nepoužívala, ovšem používám Persil prací prášek na barevné prádlo. Byla jsem moc zvědavá, jak si poradí s naším prádlem. A až na přítelovy bílá pracovní trička a ponožky, nemám s praním jedinou výtku. Je super, že oproti prášku je dávkování bez nečistot. Několikrát se mi stalo, že jsem svoji nemotorností prášek vysypala a musela uklízet. S kapslemi toto nehrozí.

Dále oceňuji příjemnou vůni prádla. Sice kapsle je hodně "voňavá", ale prádlo pak voní svěže. Vždy se mi kapsle rozpustila úplně, což je také velká výhoda.

Krabičku jsem sama nejdříve nemohla otevřít a když se podařilo, všechny kapsle se mi vysypaly na zem. Chtělo by to tedy trochu vyřešit lepší otevírání a zavírání.

Kapsle Persil 4v1 mohu jedině doporučit.
  • rozpustnost kapslí
  • snadné dávkování bez nepořádku
  • tvar
  • bílé prádlo hůře vyprané
  • otevírání/zavírání krabičky
alousek99  18. lis 2019

Testování Persil discs

Testování Persil discs mě moc potěšilo. Ještě více mě potěšil výsledek testování. Kapsle moc příjemně voní, voní když se pere, voní i potom vyprané prádlo. A vyperou kde co. I Dolné skvrny od barev či jidla. U dcery jde vždy vidět co měla ve školce k obědu. Hned jak jsem krabičku dohrála, koupila jsem si další dvě balení, musím teda přiznat, že v akci, za plnou cenu se mi kapsle zdají drahé. Ale když vychytam akci, vždy si balení koupím!
Samozřejmě největší výhoda je snadné použití, žádné odměrka a přelívání. A krabička je opravdu bezpečnostní, dlouho jsem s ní bojovala než jsem se naučila ten správný grif.
  • - vypere i odolné skvrny
  • - krásná vůně
  • - snadné použití
  • - cena
jaja01k  18. lis 2019

Testování Persil Discs 4v1

Když mi přišel balíček s kapslemi, hned jsem se chtěla pustit do testování. Ovšem bezpečnostní uzavírání krabičky je tak bezpečnostní, že jsem s ním dost bojovala. Vlastně za celý týden testování jsem nepřišla na to, jak funguje a jak krabičku snadno a pohodlně otevřít.
Když jsem se do krabičky konečně dostala, celou koupelnu mi zaplavila vůně, že jsem si připadala, jako bych byla v drogerii. Na můj vkus je vůně příliš intenzivní, troufnu si říct až agresivní. I z vypraného prádla byla cítit až moc.
Jako největší výhodu vidím snadné použití. Vezmu kapsli, strčím do pračky, hotovo. Žádné odlévání, odsypávání.
Při samotném praní jsem ocenila, že se kapsle opravdu velice dobře rozpouští. Prala jsem zimní bundy a funkční oblečení, na kterém mi prášek nebo gel často zůstává, ale Persil disky se rozpustily dokonale.
V podzimním nečasu mi děti chodí domů ze školky zabahněné od hlavy až k patě. S touhle špínou si kapsle poradily naprosto skvěle, všechno bylo čisté.
Další zatěžkávací zkouškou byly skvrny od jídla. Dala jsem prát synovo tričko a tepláky umazané od dýňové polévky. S tím si však Persil disk neporadil. Neberu to úplně jako nevýhodu, tohle mi zatím nevypral žádný prášek ani gel bez použití odstraňovače skvrn.

Celkově můžu říct, že Persil discs 4v1 pere dobře. Já je nadále používat nebudu, vadí mi vůně. Ale komu silná vůně nevadí, tomu mohu tyhle kapsle doporučit.
  • Praktické použití.
  • Dobře se rozpouští.
  • Příliš silná vůně.
  • Nepraktické otvírání balení.
gellerka  18. lis 2019

Příjemné testování kapslí Persil Discs 4v1

Možnost testovat kapsle Persil mě potěšila, zatím jsem s kapselemi žádnou zkušenost neměla. Abych řekla pravdu, nevěřila jsem všem nadšeným recenzím, tak jsem se rozhodla test zahájit velkou zkouškou - prala jsem oblečení dětí se skvrnami od jídla, zejména bíle tričko se skvrnami od rajské omáčky. Tričko jsem nijak nepředepírala (což bych jinak dělala) a upřímně řečeno jsem výsledkem byla příjemně překvapená. Sice nezmizely všechny skvrny, ale většina ano a zbylé skvrny zesvětlaly a nezůstaly výrazné. Ostatní skvrny od jídla zmizely úplně.
Celkově mi praní s kapslemi vyhovovalo - dávkování je jednoduché, nenáročné, nezanáší se pračka, během praní ani nebylo v pračce zbytečně moc pěny. Po vyprání prádlo pronikavě vonělo, na můj vkus až moc, musím ale přiznat, že vůně to byla pěkná. Po použití sušičky už byla vůně jemná a příjemná, stejně tak když jsem nechala prádlo na sušáku 2 dny. Běžně nepoužívám aviváž, případně jen minimání množství a prádlo po výprání kapslemi mi přišlo srovnatelně měkké.
Musím taky ocenit, že kapsle se vždy krásně rozpustila - jak během klasického tak i zkráceného programu.
  • jednoduchost dávkování/praní
  • nezanáší pračku
  • účinnost
  • pěkná vůně
  • až moc pronikavá vůně (ale vyprchá)
gumovamedvidka  18. lis 2019

Testování Persil kapslí

Měla jsem šílenou radost, když mi přišla zpráva od Modrého Koníka, že si mě vybrali na testování pracích kapslí. O těchto kapslích jsem slyšela od sestry a ta o nich básnila. Balíček přišel a doma už na něj čekala hromada prádla :-) Kapsle vypraly i nevypratelné. Poradily si s uschlýma skvrnama, skvrnama od jídla, mastnotou a se vším, co děti vyprodukují :-) Jediné co bych vykla, je vůně. Na mě je ji strašně moc a je velice intenzivní.
  • Vše vyperou
  • Dobře se s nima manipuluje
  • Velice intenzivní vůně
princeznaj  18. lis 2019

Persil UFO kapsle 😉

Na testování Persil kapslí jsem se moc těšila 🙂 nikdy jsem v kapsle neměla důvěru a od všech v okolí jsem slyšela spíše negativní zkušenosti, takže jsem byla velmi zvědavá, jaké to bude 😁
První co mě překvapilo ihned po vybalení z krabice byla vůně 🥰 a po otevření krabičky ten obr disk 😮 syn je pojmenoval UFO 😀 já čekala něco jako tablety do myčky 😂
Všechny tablety byly fuč za týden 🙂 prali jsme ručníky, ložní prádlo a veškeré textilie v bytě 🙂 takže testování bylo poctivé 😉
Vše bylo krásně vyprané, bez fleků, tableta se vždy rozpustila a krásná vůně 🥰 a top je, že vůně zůstala i po sušení v susičce 🤩
  • * čisté prádlo
  • * tableta rozpuštěná
  • * snadné dávkování
  • * příjemná vůně
  • * žádné jsme nenašla 🙂
pistalinda35  18. lis 2019

Persil Discs 4v1

Moc děkuji za možnost vyzkoušení pracích kapslí Persil Discs 4v1. Byla jsem opravdu nadšena. Vůně je úžasná, svěží, "nevyprchá" hned. Bílé i barevné prádlo je skvěle vyprané. Líbí se mi, že kapsli hodím do pračky a můžu rovnou prát. Nemusím odměřovat zvlášť množství pracího gelu, prášku či aviváže. Také je prima, že by dózu neměly umět otevřít malé děti. Určitě tyto kapsle budu dál používat
  • PRAKTICKÁ DÓZA
  • ŽÁDNÉ ODMĚŘOVÁNÍ DÁVEK PŘÍPRAVKŮ
  • PŘÍJEMNÁ A SVĚŽÍ VŮNĚ
  • KVALITA VYPRÁNÍ JE NA JEDNIČKU I PŘI 40 ST.
  • NIC
katynecka  18. lis 2019

Voňavé kotoučky

Persil disk jsem měla možnost otestovat, díky MK... V obchodě Persil kapsle kupuji, když jsou "v akci". Velmi mě překvapilo jak kotoučky voní, voní krabička, voní prádlo z pračky, ale voní i po vyndání ze sušičky!!! Skvrny od bláta, barviček i běžných jidel odstranil na jedničku! Určitě pokud tyto kapsle uvidím v dostupné cenové relaci, tak je znova koupím 👍 kapsle u nás prostě vedou 😃
  • Nemusí se odměřovat
  • Krásně voní
  • Odstraní i skvrny
  • Krabička se špatně otevírá
nijij  18. lis 2019

Persil

Šikovné gelové kapsle, které provoní prádlo.porafne jsem je otestovala na povleceni, čerstvé vyprané prádlo voní skvělé, vůně vydrží ještě i pár dní ve skříni. Na obyčejné prádlo je parádní a jednoduché, trochu je problém ,pokud je pracka plná až,, po strop" může se stát že se hůře rozpustí.
Odstraní i hodně znečištěné prádlo jako kečup/tráva/i fixy
Co mě trochu zarazilo je, že krabičku zvládne otevřít i dvou leté dítě.
  • Opravdu vypere znečištěné prádlo
  • Jednoduché dávkování
  • Voňavá kartička do skříně
  • Bezpečnosti krabici otevře i 2lete dítě
ver_ver  18. lis 2019

Persil Discs 4v1

Na toto testování jsem se moc těšila, už jen pro to, že jsem dříve s kapslemi neměla moc dobré zkušenosti, co se týče rozpouštění, ale přitom mi vlastně vyhovovalo to, že nemusím nikde nic přelívat, měřit apod.

Hned po rozbalení balíčku mě mile překvapila linoucí se vůně i přes obal. Dětská pojistka málem odradila i mě, dospělou, takže si myslím, že dítě by se do obalu opravdu dlouho dostávat nezkoušelo :-) .

Po otevření se mi potvrdilo to, že kapsle mají pro mě opravdu úžasnou vůni a co beru jako obrovské plus, vzhledem k tomu, že nepoužívám aviváž, vůně vydrží na prádle i po sušení v sušičce, což není moc časté, avšak pro mě důležité.

Takže vůně za 1, vypralo se vše co mělo i při nízké teplotě praní a hlavně, všechno se perfektně a beze zbytků rozpustí. Jako příjemné plus dobrá recyklace obalu.

Takže suma sumárum, tyto tablety v naší domácnosti rozhodně našly svoje místo a zcela jistě je v nejbližší době koupím.
  • Krásná vůně, která vydrží i sušičku.
  • Dobrá rozpustnost tablet i při nízkých teplotách.
  • Kvalitní bezpečnostní zavírání.
  • Možná dobrá recyklace obalu.
sabinovotna  18. lis 2019

Persil DISCS 4v1

Tak jsme také vyzkoušeli prací kapsle Persil a samozřejmě super za celou rodinu úžasný jelikož to tak nádherně voní Prádlo je naprosto čisté nezůstávali tam žádný hrudky z kapslí, no prostě skvělý nemusíte mít 3000 přípravku okolo prostě za mne velká BOMBA.
  • Rychlost
  • Praktičnost
  • Zadne
seety  18. lis 2019

Úžasná vůně i po použití sušičky

S kapslemi jsem spokojená. Vůně, která přežije i sušičku 😍 prádlo čisté a voňavé. Fleky od jídla zmizely všechny. Jen nevím, co na kapsle říkají pračka a sušička, protože po jednom praní jsem kousek nerozpuštěné kapsle našla na těsnění pračky 🤷
  • Účinné
  • Vůně která vydrží
  • Kapsle se jednou nerozpustila a zůstala na těsnění
pajiinka123  18. lis 2019

Uzasne kapsle

S Persil mam jen tu nejlepsi zkusenost, a proto jsem s radosti uvitala moznost vyzkouset kapsle Persil discs. Sama mam jedny kapsle doma, a byla jsem spokojená (Persil color). Ale tyto nove jsou naprosto skvele. Vypraly bez predchozich namaceni i skvrny od prikrmu, dokonce vypraly i body ktere se mi povedlo jednou zaprat. A ta vune je naprosto bozi.
  • Vypere nevypratelne
  • Vune
  • Nezjistila jsem
petra123321  18. lis 2019

Bomba!

Poprvé jsem dostala možnost testovat zde na Modrém koniku. Gelove Kapské jsem znala už dříve a to i od konkurenčních značek, se kterými jsme spokojena nebyla. Prádlo nebylo vyprane, nevonelo, kapsle se zcela nerozpustila. Natož tyto kapsle byly pravý opak prádlo bylo krásné jemné, vonělo, kapsle se krásné rozpustila. Byla jsme naprosto spokojena. Navíc oceňuji i to, ze nás malý trpí atopickym ekzémem takže si nemůžu dovolit mu prádlo prát jen tak v něčem a po těchto kapslich se ekzem vůbec nedostavil, takže opravdu paráda!
  • Vůně Jemné prádlo.
  • Došli a musím je znovu koupit 🙂
actiimelka  18. lis 2019

Testování Persil kapslí

Stalo se nemožné a já byla vybrána na testování Persil kapslí 4v1. Na testování jsem se hodně těšila, jelikož několik Persil výrobků jsem již vyzkoušela. Teď momentálně nejvíce používám Persil Sensitive prací gel, máme doma totiž dvouměsíční miminko.
První plus bylo hned u otevírání krabičky s kapslemi. Nejde to totiž úplně snadno 😀 Nejdříve mi to nešlo, potom jsem si všimla nákresu, jak se krabička vůbec otevírá 😀 Kdyby se, nedej bože, dostaly kapsle k dítěti, tak si troufám říct, že nemá šanci balení otevřít 👍
Krabička konečně otevřena a mě velmi překvapila jemná a příjemná vůně. Takže další plus 😊 Už jsem se nemohla dočkat až vyperu 😀
Další velké plus je samotná aplikace. Prostě vezměte kapsli a šupnete ji do bubnu pračky. Žádné zdlouhavé nalévání pracího prášku do "šuplíku". A co je taky super, nemusíte používat ani žádnou aviváž. Takže jen dát kapsli do bubnu pračky, "nacpat" tam to špinavé prádlo, pračku zapnout a už jen čekat 😀
Co je opravdu parádní je ta vůně. Prádlo krásně vonělo, žádná přehnaná vůně. Ba naopak velmi příjemná a co je další velké plus, prádlo takto krásně vonělo i po vysušení v sušičce. A úplně nejlepší bylo, že i při oblečení jsem pořád cítila tu krásnou vůni 😊👍
A v neposlední řadě do kapsle krásně poradily i se zašpiněný prádlem. Vše krásně čisté.
Na závěr bych chtěla velmi poděkovat Modrému koníku, že mě na testování vybrali a Persil kapsle vřele doporučuji. Já sama jsem si šla koupit další balení 😊
karlina23  18. lis 2019

Testovačka Persil Discs 4v1

Ahoj. Kdyz jsem byla vybrana na testovani kapsli,byla jsem fakt stastna. Vzhledem k tomu,ze na detskem obleceni je mnoho skvrn a na obleceni manzela taky. Kdyz jsem vyprala prvni varku a to detskeho,vyprala jsem na program na ktery jsem zvykla,v pracce byly i ponozky,ktere byly zaprane od pisku,takze cele oranzove. Po vyprani jsem se uprimne nestacila divit,vypralo to !!! Za to jsem fakt moc vdecna. Skvrny od vodovek,jidla tez Persil vypral,takze fakt DIKY za neco,co funguje 🙏🏼 Pak jsem vyprala manzelovo pracovni monterky a pracovni bundu,ktere jsou od asfaltu,ktery manzel vozi. Bylo mi jasne,ze zaschly asfalt nekolikrat prany,to dolu uplne nedostane,ale muzu rict,ze na oko je to mnohem a mnohem lepsi po vyprani,reflexni bunda dokonce uz i sviti,jak je costejsi a monterky maji zase krasnou modrou barvu ! Fakt dekuji a u techto kapsli zustavame
  • Krasne voni
  • Pradlo zustane vonave dost dlouho
  • Vypere i zaprane veci
  • Barvicky opet zazari
  • Je to jen muj osobni nazor,ale nechala jsem hodinku pradlo v pracce,na ktery jsem zapomnela a bylo uz trosicku citit,coz se mi jeste nestalo,kdyz jsem pradlo zapomnela vyndat hned z pracky
lucijete  18. lis 2019

Gelové kapsle

Jako první mě určitě zaujala velikost kapslí. Jsem zvyklá od ostatních značek na menší velikosti. Což mě mile překvapilo. Jako první jsem vyzkoušela prát manželovo montérky od šmíru. Všechnu špínu to nevypralo, ale vyprali skvrny od bílé barvy. Pak přišlo na řadu naše prádlo. Začala jsem bílým. Prádlo bylo snad bělejší než předtím a krásne vonělo. Děkuji za možnost testováni a běžím si do obchodu pro další krabičky.
  • Velikost kapslí
  • Bezpečnostní krabička
evulik13  18. lis 2019

Testování gel.kapslí Persil

Děkuji za možnost vyzkoušení prac.kapslí,které mě překvapily,již jsem vyzkoušela kapsle od konkurence a od Persilu vedou,jednak se skvrnami si poradily lépe,než ty předchozí,krásná vůně,která vydrží i po uschnutí prádla.Líbí se mi otevírací systém krabičky,který se tak stává pro malé koumáky hůře dostupný,pokud tedy maminky nechávají krabičku na dosažitelném místě.Vyšší cena je vyvážena kvalitou.Dala jsem vyzkoušet i babičce a je nadšena,ta si dosud kupovala gelovou formu Persilu a nyní chce přejít na kapsle.:slight_smile:
  • účinnost
  • otevírací mechanismus krabičky
  • vypere skvrny
  • vyšší cena
crashboombang  17. lis 2019

Kapsle bodují...

Kapsle k praní používám ráda, oceňuji jednoduchost jejich použití. Ty pod značkou Persil se ke mně shodou náhod dostaly s testováním poprvé.
S vypráním světlého dětského prádla se skvrnami od jídla se kapsle vypořádala výborně, i když na starší již zaprané skvrny byla krátká.
V jednom případě jsem zbytek rozpuštěného gelu nalezla po vyprání na pletené šále dcery. Pravděpodobně to ale způsobila špatně umístěná kapsle. Ta by vždy měla být vložena dříve nežli prádlo, jak uvádí symbol na krabici.

Nejspíš sušička přispěla k tomu, že vůni po vyprání nehodnotím jako příliš výraznou a dlouhotrvající. Je však jemná a nevtíravá a občas je žádoucí se obejít při praní bez výrazné vůně.
Cena kapslí na trhu se mi jeví poměrně vysoká. Pokud natrefím na výhodnější cenovou akci, ráda vyzkouším ještě na našem barevném prádle.
  • jednoduchost použití
  • výborná prací síla
  • jemná nevtíravá vůně
  • vůně rychle vyprchá
  • vysoká cena kapslí
janapechova  17. lis 2019

Testování Persil

Na testování jsem se těšila, používám jen gely na praní a nebo kapsle a ráda bych už konečně něco stálého, co mi bude vyhovovat, zatím stále hledám.

S kapelami už tedy zkušenost mám od jiných značek a taky mě překvapil tvar, je opravdu jako disk a byla jsem zvědavá na 4 práci účinky.

Nejvíce peru dětské věci, starší dcera chodí už do školky, takže skvrny od malování, jídla a mladší dělá hlavně skvrny od příkrmu, což zná každá maminka. Kapsle se opravdu osvědčily, vše se krásně vypralo, neprodávala jsem žádný jiný odstrankvac skvrn.
Další jsem psala ručníky a běžné prádlo. Vše bylo krásně vypsané a navíc i krásné voňavé. Nedavam avivaz, protlze jde pak pradlo do susicky, ale i z té susicky zůstalo nádherně voňavé.

Persil disk 4v1 mohu jen a jen doporučit, v jedné krabičce je schovaná vše, co je potřeba na praní. K nám domů už míří větší balení a zaujalo mě i balení na barevné prádlo, takže určitě pořídim.
  • Skladna krabička
  • Bezpečnostní uzávěr
  • Krásná vůně i ze susicky
  • Snadná manipulace
  • Odstraní skvrny
  • Bílá je opravdu bila
  • Pro někoho možná cena
  • Při špatném použití se hure rozpouští
karlina23  17. lis 2019

Testovačka Persil Discs 4v1

Asi bych začla tím,že děkuji za možnost testování,protoze u techto kapsli zustaneme. Kdyz balicek dorazil,zkusila jsem sve prvni prani a to detske obleceni. Ve varce jsem mela i zaprane ponozky od pisku,ktere nesly vubec vyprat. Pradlo jsem vyprala,na program,jak bezne peru a po vyprani,jsem vyndala nejen krasne svezi vonave pradlo,ale ponozky,ktere byly ciste ! Dalsi prani jsem dala manzelovo a moje pradlo,efekt zase uzasne skvely,akorat co me trochu zamrzelo,ze jsem pradlo vyndala po hodine z pracky a bylo uz trochu citit,coz se mi bezne nestavalo,ldyz jsem zapomnela pradlo v pracce. Tak a ted se dostanu k tomu,proc jsem chtela vlastne vubec kapsle testovat. Manzel vozi asfalt a jeho monterky jsou naprosto silene,k tomu jsem se dostala dnes,sice jsem vedela,ze asfalt moc dolu nedostanu,ale trochu se to opralo a i dokonce jsou čistci nez byly,za co jsem fakt rada. Jeste jednou dekuji a u kapsli zustavam ! 😊
  • Krasne voní
  • Pradlo zustane vonave dlouho
  • Odstrani zaprane skvrny
  • Ma dobre uzavirani
  • Prislo mi,ze po zapomenuti pradla v pracce bylo trochu citit,ale to je jen muj osobni nazor
krteczech  17. lis 2019

Dokonalé praní

Nevěřila jsem, že můžu být tak nadšená z přípravku na praní. Persil discs 4v1 překonal snad všechna má očekávání.
O tom, že prádlo bude dobře vyprané, jsem nepochybovala, ale že bude prádlo tak nádherně vonět - o tom se mi ani nesnilo.
Dlouhodobě řeším, že žádný prací prostředek, ať gel nebo sypký prášek a žádná aviváž, prádlo neudrží voňavé. Prádlo u nás doma zkrátka voní maximálně pár hodin po vyndání z pračky. Ale .... Po prvním praní s Persil discs 4v1 mi vonělo prádlo po celém bytě. Vůně je intenzivní, ale příjemná. A ten úžasný pocit, že to prádlo voní i po sundání že sušáku a dokonce týden po vyprání. 😍 Nadšená jsem z toho nejen já, ale také muž.
Co se týče kvality vyprání - zmizelo vše, co zmizet mělo. Ať to byly skvrny od jídla na dětském oblečení, fleky na mužově bílém oblečení do práce (pracuje jako zubní technik a pracuje a různými vosky apod.) a dokonce nebyl problém s flekami na utěrkách, které používám při vaření a utírám si do nich ruce.
Po celou dobu testování jsem nemusela používat žádný prostředek na odstraňování skvrn, prala jsem barevné na 40 a bílé a dětské na 60 stupňů, jak jsem zvyklá. Nepoužívala jsem aviváž, a ač máme dost tvrdou vodu nebylo to znát.
Jako velké plus hodnotím také skladování. Obal jsem otevírala docela dlouho, než jsem na to přišla 😂😂😂, ale je to přínosem pro domácnosti s dětmi.
S čistým svědomím můžu říct, že Persil discs 4v1 se u nás neobjevil naposledy.
  • Skladné
  • Příjemná vůně, není potřeba aviváž.
  • Odstraňuje skvrny
  • Snadné použití
  • Nemusí se řešit dávkování
  • Nezanáší pračku
  • Bezpečný obal
  • Nic jsem nezjistila.
petit.a.nge  17. lis 2019

Naše testování

Po několika zkušenostech s kapslemi od jiných značek, jsem na kapsle zanevřela. Velmi často se mi při 40 stupních nerozpusila a zůstala přílepená na oblečení, což se neobešlo bez dalšího praní. Navíc prádlo pro vyprání vůbec nevonělo.
Kapsle Persil voní nádherně již v krabičce, voní i po vyprání a usušení prádla v sušičce. Standartně zašpiněné prádlo bylo vždy čisté a navíc se mi nestalo, že bych měla gel přilepený někde na prádle.
  • rozpustnost kapslí
  • vůně co vydrží i sušičku
  • vypere vše
  • bezpečností krabička
  • po vyprání se mi zdála vůně agresivní, ne tak přijemná jako v krabičce
oliviaaa  17. lis 2019

Moje první testování :-)

Děkujeme za možnost testovat novinku od Persil. Gelové kapsle používám málo kdy, ale po této zkušenosti, začnu více. Prádlo po vyprání příjemně voní a opravdu vypere i odolné skvrny. Občas jsem měla problém s bezpečnostní krabičkou, která opravdu nešla otevřít :-D
  • Příjemná vůně
  • Snadná aplikace
  • Snadno se rozpouští
  • Nenašla jsem žádnou nevýhodu

Testování kapslí Persil 4v1

V první řadě bych chtěla poděkovat Modrému koníku, že jsem byla vybrána k testování kapslí Persil 4v1.
Když mi dorazil balíček domů, měla jsem obrovskou radost a byla jsem zvědavá, jak si poradí s naším prádlem. Praní prádla je u nás každodenní činnost. Asi si umíte představit domácnost se třemi malými dětmi, které dokážou ušpinit několik kusů prádla za den.
Krátkou dobu používám kapsle jiné značky, s pracím práškem už jsem byla nespokojena, v zásobníku mi vždy půlka nerozpuštěného prášku zůstala.
Nejčastěji peru světlé prádlo na 60° C a pak barevné prádlo na 40°C a musím uznat, že kapsle Persil se osvědčily ve všech směrech.
Určitě chválím vůni prádla, není potřeba používat aviváž. Kapsle opravdu prádlo „ovoní“. Vůně prádla vydrží i několik dnů.
Kapsle si poradily i se skvrnami od rajčat a mrkve.
Kapsle se krásně rozpouští a prádlo zůstává krásně hebké a měkké. Žádné negativum jsem nenašla, jen možná je nelehké se dostat do krabičky, ale alespoň vím, že moje děti se do obalu od kapslí nedostanou.
Ještě jednou děkuji za možnost testovat kapsle Persil a kdo má rád voňavé a čisté prádlo, ať neváhá a vyzkouší kapsle Persil. Jsem rozhodnuta, je nadále používat.

Testování kapslí Persil 4 v 1

Kapsle si poradily i se skvrnami od rajčat a mrkve.
Ještě jednou děkuji za možnost testovat kapsle Persil a kdo má rád voňavé a čisté prádlo, ať neváhá a vyzkouší kapsle Persil. Jsem rozhodnuta je nadále používat.
  • -nemožné se dostat do krabičky

• -příejmná vůně prádla
  • -měkkost a hebkost prádla
  • -výborsná rozpustná kapslí

Testování kapslí Persil 4 v 1

• -nemožné se dostat do krabičky

Testování

Kapsle využívám na praní nejvíce. Kapsle 4v1 jsem měla možnost otestovat a jsem spokojená. Prádlo bylo vždy krásně čisté. Akorát bych uvítala větší intenzitu vůně. Např. 2v1 od persilu voní více
  • Prádlo krásně čisté
  • Vůně by mohla být intenzivnější

Testování kapslí 4v1

misovemiselka  17. lis 2019

Zkušenost

Zkušenost s kapslemi Persil jsou dobré. Krásně voní,vyperou i starší skvrny. Za mě super výrobek. Jen při větším naplnění pračky se kapsle nerozpustila celá.
  • Vůně
  • Při naplnění celé pračky, zbytek kapsle u dvířek.
pehamek  17. lis 2019

Testování pracích kapslí Persil

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet prací kapsle Persil. Zatím mám zkušenost jen s pracím gelem nebo klasickým práškem.

Nevěřila jsem, že tak poměrně malá prací kapsle dokáže vyprat prádlo a ještě ho provonět. Prádlo je vyprané na jedničku a vůně je hodně intenzivní i bez přidání aviváže.

Prací kapsle Persil si do budoucna hodlám kupovat z důvodu dobrých pracích vlastností, intenzivní příjemné vůně, skladnosti a cenové přijatelnosti.

Dále oceňuji bezpečné zavírání kapslí. S otevíráním ani zavíráním jsem neměla problém.

Na závěr bych chtěla moc poděkovat, že jsem mohla prací kapsle Persil vyzkoušet.
  • dobré prací schopnosti
  • příjemná intenzivní vůně
  • cenově přijatelné
  • bezpečné zavírání
  • žádné
osmacipce  17. lis 2019

Gelové kapsle Persil Discs 4v1

Děkuji za možnost testovat gelové kapsle Persil Discs. Už dříve jsem o nich slyšela, proto jsem byla zvědavá na tuto novinku. Mám dvě malé dcery a peru někdy denně, někdy obden, prostě špinavého prádla je u nás hodně a pračka se občas nezastaví.
Prvním pozitivem je příjemná vůně, dalším zabezpečení kapslí v krabičce (dalo mi to chvilku zabrat, než jsem pochopila jak se krabička otevírá). Bez problémů kapsle odstranily fleky od jídla (přesnídávka, termix, polévka....) i stolice z oblečení. Oceňuji svěžest a vůně vypraného prádla, která vydrží.
Za mě super výrobek, který budu kupovat i nadále do své domácnosti.
  • otevírání
  • odstranění skvrn
  • příjemná vůně
leilunka  17. lis 2019

Zkušenosti Persil Discs 4v1

Jedině a jedině pozitivní ohlasy!!! Používám různé druhy kapslí, ale bezesporu jsou toto kapsle na předních příčkách.

Kapsle se rychle rozpustila, nezanechala na prádle slizké zbytky ani při nízké teplotě praní. Prádlo krásně vonělo i bez použití aviváže, opravdu jemná, nevtíravá vůně. Prádlo je pěkně a čistě vyprané, zářivé a bělostné i když se suší teď bez sluníčka venku.

Jednoznačně za tuto zkušenost děkuji a věřím, že i recenze ostatních maminek budou kladné.

:heart_eyes:
  • rozpustnost
  • snadnost použití
  • ---
mamamili  17. lis 2019

Změna??

Na testování pracích kapslí Persil jsem se těšila už proto, že mi došel prací gel a já potřebovala vyprat. Většinou používám gel a trochu jsem se bála jak tak malá kapsle vypere plnou pračku a musím říct, že úplně skvěle. Kapsle perou výborně a prádlo i krásně voní. I když byla plná pračka tak vše se dobře vypralo. Asi gel vyměním za tyto kapsle, protože mě mile překvapili a já děkuji, že jsem je mohla vyzkoušet.
  • Uskladněné ve skvělé krabiččce a vždy po ruce
  • Žádnou jsem zatím nenašla
mynamea  17. lis 2019

Klapka/ Kapsle poprvé

S kapslemi (ani konkurenčních značek), jsem dosud neměla žádné zkušenosti. Pohled na krabičku gelového cosi ve mě vyvolával nedůvěru. Když dorazila domů zásilka k testování, chvíli trvalo, než sem se odhodlala kapslip vyzkoušet :-) bude to stačit? A opravdu už nemusím přidávat aviváž?
Kapsle předčily moje očekávání, poradily si se zablácenymi kalhotami syna, zelenými koleny od kalhot osmileté, s mými pracovnimi zástěrami od mastnoty a rajčat a v neposlední řadě se sportovními tričky našeho taťky - ať jsem je dosud prala jak sem chtěla, zůstávala cítit potem :-(
Po vyprání kapslí prádlo voní, je měkké a čisté.
Vzhledem k přítomnosti smáteavých zvědavých ručiček u nás doma oceňuji bezpečnostní zavírání krabičky, které dalo na první pokus zabrat i mně :-)
Ke kapslím Persil se ráda vrátím i soukromě.
  • Snadné použití
  • Účinnost
  • Bezpečnostní krabička
  • Vůně poměrně rychle vyprchá
megi89  17. lis 2019

Voňavé testování Persil 4v1

Ahoj 🙋 všem, v první řadě bych chtěla poděkovat týmu MK, že mi umožnil testovat voňavé kapsle Persi 4v1.
Testovala jsem balení, které obsahuje 11 kapslí, tj. 11 pracích dávek. Box, ve kterém jsou kapsle má dětskou pojistku,než jsem box otevřela, chvíli mi to trvalo, takže za to velké plus. Je to snadné použití, vhodné na bílé a stalobarevne prádlo. 100%rozpustné ve vodě, nezanechavaji žádné zbytky. Prádlo bylo čisté, voňavé.
  • Netřeba dávkovat
  • Dobře se rozpouští
  • Příjemná vůně +dlouhodobá
  • Žádné nevýhody jsem nenašla.
kotrmon  17. lis 2019

Dotestováno - Persil kapsle

Ještě jednou moc děkuji koníkovi za možnost testovat nové kapsle Persil. Na praní používám různé prací prostředky i Eco verze, ale hlavně sypké a tekuté...kapsle jsem vyzkoušela jen jednou jiné značky a ulpěly mi zbytky na oblečení :-(
Otestovala jsem úplně celé balení kapslí a jsem nadšená! Prádlo vonělo už v koupelně - použitý prací program na 60°C i 40°C - na bílé i stálobarevné oblečení. Prádlo následně suším v sušičce - krásně voněl celý pokoj a prádlo stále voní, i když není uložené do skříně!
Otestovala jsem kapsle i samozřejmě na fleky - "příčina" fleku byla shodná - zeleninová omáčka převážně z červené papriky....a ta tedy fakt nechce "dolů" z žádného oblečení....jedna část omáčky byla na tričku (ponorný mixér umí divy :-D) a jedna na utěrce....bavlněné tričko šlo ihned do pračky s běžným sypkým prostředkem a následně do sušičky (žádné odstraňování skvrn)....skvrny zůstaly a ještě jsem je "zafixovala" sušičkou :-(....pak jsem vyzkoušela kapsle a přidala i utěrku, kterou jsem ještě neprala - po vyprání byla utěrka krásně čistá, bez skvrn (opět bez předem odstraňování skvrn), skvrny na tričku jsou ještě znát, ale jsou již velmi světlé - takže za mě super i na skvrny!!
Balení kapslí je super bezpečné - měla jsem problém se do nich dostat :-D - stejně ale všechnu chemii mám zabezpečenou před dětskými ručkami....věřím, že kapsle jsou tak krásné, že by je to velmi lákalo :-)
Tak ještě jednou velké díky Persile - máš další věrnou uživatelku ;-)
  • účinnost na praní i skvrny
  • nepřepěňují v pračce
  • jednoduché k použití
  • dobře se rozpouští
  • bezpečné balení
denny27  17. lis 2019

Vůně prádla s kapslemi Persil Discs 4v1

Dostala jsem příležitost vyzkoušet kapsle Persil Discs 4v1.
V krabičce je 11ks kapslí. V první chvíli jsem měla potíže se do krabičky dostat, takže abych si ulehčila práci, měla jsem krabičku v horní polici v koupelně a pootevřenou.
Nicméně malé dítě by krabičku otevřít nemělo.
Po otevření mě moc mile překvapila vůně.
Pokaždé, když jsem dávala kapsli do pračky, musela jsem si přivonět. Skutečně žádná agresivní vůně, ale příjemná.
Co mě také překvapilo bylo, když jsem nestíhala večer prádlo pověsit a zůstalo až do rána v koši, tak i druhý den krásně vonělo. U jiných přípravků se mi to nestávalo.
Obrovský plus mají kapsle za to, že nezanechávají nepořádek. Po prášku v dávkovači mi vždy zbyde nějaká tekutá mastná směs a pračka je znečištěná.
Co se týče praní skvrn, tak s těmi čerstvými si kapsle poradila, ale se staršími zašlými bohužel ne. Ale to doposud žádný přípravek.
Příznivá je i cena kapslí. Balení s 11ks se dá sehnat za 99kč, v akci bude ještě levnější.
Kapsle Persil Discs 4v1 určitě stojí za vyzkoušení.
  • Úžasná vůně
  • Kapsle je lehká
  • Příznivá cena
  • Po kapslích nezůstává nepořádek
  • Hůře se mi otevírala krabička
  • Určitě by se do krabičky vešlo více kapslí
  • Starší skvrny se nevypraly
makina28  16. lis 2019

Persil discs 4 in 1 svěžest v disku

11 pracích dávek jsem vyzkoušela během jednoho týdne, u nás se pere každý den. Disky jsem zkoušela na osvěžení a vyprání plyšáků, musím říct, že mi barvy plyšáků připadaly znovu jasné a navíc plyšáci krásně voněly. Následně jsem zvyšovala kalibr zašpiněných věcí, abych prověřila schopnosti disků. Zkušenosti mám většinou pozitivní. Otevírání krabičky s disky má bezpečností uzavírání, což je výhoda, pokud se vám věčně motá zvídavé dítě - ani jedna dcera nebyla schopná dózu otevřít (B má 5 let a G má 1 rok a 3 měsíce), ale já ji otevřela :) vůně prádla byla vždy velice příjemná a užila jsem si, že stačí disk jen hodit k prádlu a nikde se vám nesype prášek a aviváž.Skvrny, které nebyla staré byly spolehlivě vyprány i k nižším teplotám praní. Staré skrvny trochu vybledly,ale nevypraly se úplně, možná při častějším používání? Také jsem používala vždy jen jeden disk na cca 4 kg prádla a výrobce uvádí, že je vhodné použit dva na 5 kg. Nikde a nikdy po vyprání mi nezbyl žádný nerozpuštěný prášek a to se také počítá. Dívala jsem se na cenu tohoto prostředku a záleží kde chcete kupovat, každopádně mi přijde vzhledem k tomu, že nepřidáváte nic jiného než disk, celkem ucházející a také recenze ostatních kupujících jsou většinou pozitivní. Asi si pořídím ještě jednu krabičku, nějak jsem si rychle zvykla na rychlost a tu vůni a taky chci vyzkoušet disk s nějakou aviváží....Možná bude součástí dárkových balíčků od Ježíška :wink:
  • uzavírání krabice skvělé a skladné
  • vůně po vyprání prádla je osvěžující
  • příjemná manipulace - používáte jen disk, který nikde nekape, nesype se - prostě hodíte do bubnu s prádlem
  • barvy jsou jasnější

• barvy jsou jasnější
  • starší skvrny hned nezvládne
jen_lenka  16. lis 2019

Tetování Persil Discs 4v1

Nikdy jsem práci kapsle neměla vůbec v lásce. Nikdy mi žádné nevyhovovaly.
Ale nějak mě lákalo vyzkoušet nové kapsle Persil.
A teda musím upřímně říci, že mě opravdu, ale opravdu mile překvapily.
Už při rozbalování balíčku mě praštila přes nos příjemná vůně. A vůně po vyprání? No waaau 👍🏻
Prádlo čisté, voňavé. Krása.
Jako velikánské plus vidím bezpečnostní uzavírání. Poprvé jsem měla problém dostat se dovnitř i já 😁
Dávám 10bodů z 10.
  • Příjemná a dlouhotrvající vůně
  • Prádlo krásně čisté
  • Bezpečnostní uzavírání krabičky
  • Žádné jsem nenašla
michalusenka  16. lis 2019

Má první zkušenost s pracimi kapslemi

Jelikož jsem doposud prací kapsle nikdy nezkusila (prášek i gel ano), tak to bylo pro mě skvělé překvapení, že jsem byla vybrána na testování.
Všichni byli doma zvědaví a museli jsme očuchat i ohmatat :-)
Příjemná vůně, která prostupovala celým balíčkem. Po vytažení vypraného prádla byla vůně ještě cítit.
Kapsle se plně rozpustila, nikde jsem nezaznamenala přischlé fleky na prádle z toho. A to peru pouze na 40 stupňů.
Většinu prádla dávám pak do sušičky, takže jsem nezaznamenala tvrdší prádlo.
Staré fleky kapsle nevyprali.
Pokaždé jsem bojovala s otevřením krabičky-jedna strana mi šla hůř otevřít.
Pokud budou kapsle v akci, tak možná pořídím.
  • Vůně
  • Nemusí se přemýšlet nad dávkováním
  • Kapsle se dává přímo do bubnu
  • Horší otevírání krabičky
a_vav  16. lis 2019

Předčil očekávání

Když jsem oprvé viděla reklamu na kapsle moc jsem tomu nevěřila. Trochu naděje přidali testující, ale pořád zklamání z jiných kapslí bylo silnější. Čekala jsem, že mi bude obal kapsle jako u jinych kapslí zůstavat na prádle. ALE! Persil předčil všechna očekávání! Kapsle se jednuduše vloží s pradlem do bubnu pračky. A je to! Snadné jako facka. Při vyndavání prádla z pračky jsem byla mírně na rozpacích zda to prádlo bude čisté a zda tam nezůstala již zmíněný obal. Přišlo překvapení prádlo čisté, voňavé, po obalu žádná stopa.Při první použití jsem zkusila pouze kapsli a prádlo bylo krásně voňavé a čisté. Nemít tvrdou vodu nepoužiji ani aviváž, jenže my máme celkem dost tvrdou vodu, takže i s kapslí musím trochu aviváže přidat. Čím mě kapsle nadchli jsou prací schonost, kterou jsem nijak extra nepociťovala na běžném prádle, ale na odolných flecích a hlavně na montérkách mého manžela! Tři roky staré montérky, jedny z nejoblíbenějších takže prané několikrát za týden, s fleky od olejů, nafty, postřiků, damu,... a ty montérky jsou čisté! Bez jediného fleku! Kakao z pižámek holek je také dole dokonce i jedna má rudá rtěnka která zůstala na šatičkách naší malé parádnice.
  • jednoduchá aplikace
  • balení
  • může být nevýhodou vyšší cena za jednu prací davku
lulufafo13  16. lis 2019

Naše testování pracích kapslí Persil

Na Persil kapsle jsem se moc těšila, přiznám se od Persilu jsem vyzkoušela jen prací gely, kapsle jsem vždy brala od jiných značek.

Persil kapsle jsou fakt super a určitě u nich i zůstaneme, a i ceny hlavně, když jsou akce jsou fajn.

Kapsle Persil fakt splnily naše požadavky = skladné, voňavé v krabičce i po vyprání prádla, fakt vyperou, rozjasní prádlo, za nás a myslím i za naší pračku a prádlo velká spokojenost, a jak říká malá "to fakt voní" :-)

Dávám 10 z 10 bodů a děkujeme :-)
  • Persil kapsle jsou super!
  • Nenašla jsem :-)
julas  16. lis 2019

Kterak retro máma testovala prací kapsle Persil Discs 4in1

Já, která pere prádlo div ne v Jelenovi, jsem z kapslí Persil Discs velmi nadšená. Jak jste již zřejmě poznali, neměla jsem s pracími kapslemi doposud žádné zkušenosti. Zpočátku jsem vůči nim byla krapet skeptická. Takový malinký kousíček pracího prášku a má vyprat ta "míchaná vajíčka" na body naší měsíční dcerky? No, tak to Ti, milý Persile, držím všechny palce, které mám.
Ale abych to vzala hezky popořádku:
1) Krabička voněla již z krabice, kterou mi v bleskovém čase doručil místní pošťák.
2) Otvírání obalu je vážně dobře vyřešené. Troufám si říci, že by se do něj školkové a mladší děti sami vůbec nedostali. Ale stejně ho, prosím, raději nechávejte někde vysoko, nejlépe přilepený u stropu koupelny. Kapsle jsou vzhledově velmi lákavé a působí i na dospělé jako pouťový bonbon s příchutí máty a fialek.
3) Nemusíte číst dopodrobna návody. Hned na obalu máte (tak nějak pro blondýny) dva obrázky mluvící za vše- Nejdříve kapsli, pak až prádlo.
Stejně tak tam naleznete obrázky s návodem jak obal otevřít nebo že jedna kapsle stačí na vyprání jedné várky špinavého prádla.
4) A teď k samotnému prádlu- voní božsky a žluté fleky od "vajíček" jsou pryč! Stejně tak jako hrozný zápach z montérek mého manžela. Ne, že by byl manžel ten typ chlapa, co se myje dvakrát do roka a z toho jednou na Vánoce a podruhé na Silvestra. Ale pracuje jako letecký mechanik a tak jeho pracovní oděv "voní" jako hydraulika a působí jako piják na všechny možné skvrny různých olejů a odmašťovacích prostředků.

Závěrem asi takto: Koukám do krabičky, kde se na mně usmívá poslední kapsle a já přemýšlím- na co bych Tě, ty holka jedna čtyřkomorová, jen použila. Na povlečení? .. Na ručníky? ..
.. víš co? Počkej tady na mě, já Ti skočím do krámu pro kamarády a zahájíme novou etapu praní v naší rodině, co Ty na to?
  • Krásná vůně
  • Pojistka uzavírání/ otevírání krabičky
  • Návod formou obrázků
  • Schopnost vyprat všemožné skvrny
  • Trošku vyšší cena oproti pracím práškům/ pracím gelům v porovnání s vypraným množstvím praček.
nicedaisy  16. lis 2019

Testování nových kapslí od Persilu

Jsem moc ráda, že jsem byla vybraná do testování těchto nových kapslí, protože mě zaujaly už když jsem je viděla poprvé v televizní reklamě 😁. Jako první mě překvapila vůně, která byla cítit nejen skrze plastový obal ale dokonce i přes krabici, ve které mi Persil doručili. Oceňuji bezpečnostní balení kapslí (teď jsem jako již zkušená neměla problém, ale když jsem si poprvé přinesla domů kapsle od Persilu - duo caps, opravdu můžu říct, že jsem se do krabičky dobývala možná i 10minut, než jsem přišla na správný systém). Občas se stane, že se mi víčko zasekne, nevím ale zda to není jen špatnou manipulací. Překvapila mě velikost kapslí, měla jsem je přes celou dlaň. Super, lehké použití. Prostě hodíte do pračky a hotovo. Žádné odměřování prášku či gelu, přesypávání do těch úzkých komůrek pračky, žádné lití aviváže. S malými dětmi kolem sebe se snažím rychle rychle a většinou mám trochu prášku i avivaze mimo pračku 🙈. To s kapslemi nehrozí a ušetří mi to spoustu nervů a mám více času na děti. Po vyprání prádlo voní (respektive potom voní celá skříň), je měkké (i ručníky se kterými mívám problém) a je čisté. Písek, bláto, tempery, rajská (!), vše bez problémů. Krásně vypral přítelovo ponožky, které se mi s ničím jiným nepovedlo takhle vyprat. Vše bez předmáčení nebo něčeho takového. Zkusila jsem starší zaprané utěrky a látkové pleny a to se bohužel vyprat nepovedlo, ale také to Persil neslibuje 🙂. Každopádně už jsem doporučila snad všem v rodině a kamarádkám. A doporučuji rozhodně i zde všem maminkám. Cena je vyšší (ale to je u všech kapslí,netýká se jen Persilu), ale bývají akce kdy se dají pořídit za dobrou cenu i pro maminku, která je na MD.
  • Krásná vůně, která opravdu vydrží
  • Bezpečnostní balení
  • Jednoduché a rychlé použití
  • Poradí si se skvrnami
  • Občas se mi zaseklo otevírání
  • Trochu vyšší cena
olga20  15. lis 2019

Test persil

Popravdě jsem od toho tolik neocekavala... Používám kapsle jiné značky, sem s nimi spokojená, tak sem čekala, že to bude podobné.....
Ale.... Vůně vydrží i po sušení v sušičce, bílé prádlo je opravdu belejsi a zvládne i zaschle skvrny...
Určite sem spokojená a nejspíš změním značku 😊👍🏼
  • Bílá je opravdu bílá
  • Vypere téměř cokoli
  • Dětská pojistka mi nepřijde nijak složitá
pusolamy  15. lis 2019

Moje první testování na koníkovi

Děkuji za možnost vyzkoušet novinku Persil . Gelové kapsle používám, ale u některých se mi stalo že zůstal gel na prádle. To se mi u těchto kapslí zatím nestalo. Prádlo po vyprání příjemně voní i když ne moc dlouho. Krabička je opravdu bezpečnostní protože jsem se do ní nemohla dostat a kapsli vždy vydolovala nějak záhadně z ne úplně otevřené krabičky :-D Takže účel plní. :thumbsup:
  • bezpečnostní krabička
  • dobře se rozpouští
  • přesné dávkování
  • pere dobře
  • bezpečnostní krabička :-D
  • krátkodobá vůně
nikola38  15. lis 2019

Jak se testovalo u nás

Gelové kapsle jsem měla v ruce poprvé. Nikdy jsem se neodvážila sama koupit. Beru jako plus, že je v nich obsaženo vše. Určitě pořídím krabičku domů, protože chlap že jo.
Prádlo po vyprání voní čistotou a září. Persil vypere i zápach z počůraných tepláčků, což beru jako velké plus. Jindy sem prala tepláčky na dvakrát.
Jestli je něco co mi vadilo, tak to že prádlo není tak měkké a heboučké. Muchlací mikinka je taková tužší.
Kapsle sice po vyprání dají prádlu vcelku příjemnou vůni, ale rychle vyprchá pryč, v dalších praních jsem přidávala aviváž jak jsem zvyklá, tím se vyřešila i ta hebkost, jemnost prádla.
Když bych měla vzít kapsle jako celek, tak super. Jsem prostě jen zvyklá na určité vůně a na pocit jemnosti u prádla, což není problém kapslí ale můj. :)
Peru opravdu denně a kapsle jsou určitě super pomocníkem a ušetří i nějaký ten čas.
  • vše v jednom
  • velký teplotní rozsah
  • na každodenní praní je super jednoduchost použití
  • hrubší prádlo
  • krátkotrvající vůně
kercitka  15. lis 2019

Kapsle Persil 4v1

Díky MK jsem měla možnost vyzkoušet tyto kapsle. Musím říct, že mě příjemně překvapily. Hezky voní a opravdu dobře perou. Mohu je používat pro nízkých i vysokých teplotách, takže nemusím přemýšlet, který prostředek použít.
Vadilo mi, že krabička s kapsami se špatně otevírá, jinak musím říct, že krásně voní, poradily si s čokoládou, omáčkou, rozpuštěnými křupkami, fixami, barvami ze školky, pískem a bahnem, bravami na obličej (předeprala jsem ve žlučovém mýdlu), krví i zašpiněním od stolice. Moje děti jsou skutečně kreativní v tom, jaké fleky dokáží na oblečení vytvořit. Nejvíc zvědavá jsem byla, jak si poradí s flekem od vyzvraceného jahodového džusu, který byl praný až 4 dny po této nehodě. Po prvním vyprání byl flek ještě znát, ale po druhém už jsem ho téměř nenašla.
Celkově jsem s kapslemi moc spokojená a jistě si je někdy koupím.
  • Přijímá vůně
  • Opravdu vypere fleky
  • Lze s nimi prát na vysokou i nízkou teplotu
  • Těžce se otevírá krabička
roofie  15. lis 2019

Testovani persilu

Dekuji za moznost vyzkouset tyto disky.
Krabicka se hure otevira,ale to je dobre. Ja si poradim a alespon ji neotevrou deti. Urcite pak u nas najde dalsi vyuziti 😁
Persil ma svou typickou vuni,tu maji i tyto disky. Zvladly vyprat bezne uspinene pradlo,ale treba i obleceni od travy,blata atd. Poradily si i se "smradkem" z fotbalovych veci. Dokonce i s monterkami od smiru nebo oblecenim spinavym ze stavby.
Urcite koupim zase.
Dekuji
  • Krabicka jde hure otevrit
  • Vune
  • Vypere i skvrny od smiru
  • Krabicka jde hure otevrit
lenulab  15. lis 2019

Jsem spokojená s Persilem 4v1

Peru kolikrát každý den. Mám 3 děti. Krásná vůně. Vydrží opravdu dlouho. Mám ráda, když prádlo hodně voní po pracím prášku, v tomto případě kapslích. Na povlečení jsem dala 2 kapsle a to je teprve vůně :-) Vypralo se krásně a všechno. Doporučuji ho. Krabička je bezpečná před dětmi. I já jsem měla problém ji otevřít :-D Kapsle se jen hodí do pračky a hotovo-jednoduché :-) Znám i jiné kapsle a tyhle mě opravdu příjemně překvapily. Ještě mě hodně překvapilo, že vůně byla cítit už při praní, je tak intenzivní, že vychází z pračky :-D Děkuji za možnost testovat. Sama bych je nekoupila, kvůli vyšší ceně. Takže budu vyhlížet slevy.
  • Vůně, která vydrží dlouho
  • Dobře vypere skvrny
  • Bezpečná krabička
  • Vyšší cena
gumysek  15. lis 2019

Testování pracích kapslí Persil

Díky MK jsem dostala příležitost otestovat prací kapsle Persil. Nikdy dříve jsem s žádnými pracími kapslemi neprala a proto mne velmi mile překvapily.

Již po prohlédnutí krabičky s kapslemi jsem se zamilovala do té nevtíravé a velmi příjemné vůně, jaké bylo mé nadšení, že vůně v prádle přetrvává, i manžel konstatoval, že mu prádlo nikdy takto krásně nevonělo a že je to ten typ co většinou nic nechválí...

Kapsle si poradily i s fleky na oblečení dětí, jsem zvyklá vždy v ruce předpírat žlučovým mýdlem, ale teď jsem si říkala, Persile ukaž svou sílu a ono to vyšlo. Bez problémů zmizely fleky od příkrmů i stoličky malé osmiměsíční princezny.

Za mne kapsle velmi doporučuji a určitě u nás nebyly naposledy, velice děkuji za možnost testovat.
  • prací síla
  • snad jedinou nevýhodu vidím v otevíracím mechanismu, někdy jsem měla opravdu problém krabičku otevřít :D
gumysek  15. lis 2019

eloise02  14. lis 2019

Test kapslí Persil

Hned v úvodu musím napsat, že mě Persil mile překvapil. S touto značkou jsem dosud neměla mnoho zkušeností. Kdysi, před pár lety, jsem měla klasický prášek, který mi z prádla nevypral skvrny a od té doby jsem přešla na tekutý prostředek jiné značky, který používám dodnes. Ale jelikož se rozhodně nebráním tomu, vyzkoušet i něco nového a jsem tedy moc ráda, že jsem se testování mohla zúčastnit. A jsem velmi spokojená. Co mě nadchlo nejvíce a získalo si u mě největší sympatie, je krásná vůně. Takhle pěkně mi tedy prádlo s mým běžně používaným přípravkem nevoní. Co se týče čistoty prádla, ani zde nemám co vytknout, vše se vypralo. Takže za mě rozhodně super a určitě si ho v budoucnu koupím.
  • Krásně voňavé prádlo
  • Vše je čistě vyprané
  • Není co vytknout
eloise02  14. lis 2019

Test gelových kapslí Persil

Hned v úvodu musím napsat, že mě tyto kapsle mile překvapily. Se značkou Persil jsem neměla moc zkušeností, naposledy jsem od této značky měla kdysi nějaký prášek, který mě nenadchl, protože mi na prádle zůstaly nevyprané fleky. Proto jsem dlouhodobě prala v tekutém přípravku jiné značky. Ale já se novým věcem rozhodně nebráním, takže proč nezkusit něco nového, že? No a výsledkem je naprostá spokojenost. Prádlo bylo krásně čisté, kapsle se rozpustila dobře, ale co mě zaujalo nejvíce, je opravdu velmi příjemná vůně. Takže určitě mohu jen doporučit.
  • Největší plus je pro mne krásná vůně.
  • Čisté prádlo.
  • Na nic jsem nepřišla.
weronicaaaa  14. lis 2019

Milé překvapení

Gelové kapsle jsem nikdy předtím nepoužívala, takže když jsem měla tu možnost je vyzkoušet, byla jsem hodně zvědavá. Hlavně na to, zda se opravdu rozpustí celá kapsle a zda dokáže 1 kapsle vyprat plnou pračku. A odpověď se dostavila rychle. Nejen, že se kapsle rozpustí a vypere plnou pračku, ale prádlo je voňavé a příjemně měkké na dotek (schválně jsem k praní nepřidávala aviváž). Já jsem s Persilem Duo Caps moc spokojená a můžu říct, že si ho budu kupovat i nadále 😊
  • praktické balení
  • skladné
  • opravdu se rozpustí
  • prádlo krásně voní
  • žádné
radkon  14. lis 2019

Persil - zkouška gelového Discsu

Typická krabička,vzhled i vůně pro značku Persil gelové kapsle. Poprvé jsem dost zápasila s tím abych krabičku otevřela ale beru to jako obrovské plus v tom že to neotevře dítě. Na této značce se mi líbí obrovské rozpětí pracích stupňů 20-95. A je určené pro všechno prádlo. Vhled Discsu mi přišel stejný jako kapslí, liší se jen v tom že je kulatý :-D Přišlo mi že na to že je v krabičce jen 11 kusů je zbytečně velká. Prádlo bylo krásně vyprané a voňelo typicky po značce Persil, bohužel vůně brzy vyprchala takže jsem praní doplnila a vonné perličky. Všechny fleky a skvrny (kromě trávy) pěkně pustili. Určitě v budoucnu občas tento přípravek koupím.
  • Zavírání krabičky-bezpečnost
  • Prací rozsah-stupně praní
  • Vůně brzy vyprchá
zzuzinda  14. lis 2019

Zkušenosti s gelovými kapslemi Persil Discs 4v1

Už jsme doma měli gelové kapsle Persil, ale tyto jsem dosud nezkoušela. Moc se mi líbila vůně, která opravdu dlouho vydrží.
Také mě příjemně překvapilo, jak jsou po vyprání nadýchané ručníky.
Kapsle jsem vyzkoušela i na své oblečení do práce (jsem zdravotní sestra) a po vyprání jsem měla krásně a zářivě bílé kalhoty i blůzu a prádlo moc příjemně vonělo.
Udělali jsme i test na přebití vůně pubertálního sportovce :-) Synův dres po hodně náročném turnaji je vždycky potřeba pořádně vyprat (někdy i vícekrát), aby byl opět voňavý. Tyto kapsle si s dresem poradily velmi dobře a na první vyprání.
Celkově jsem s gelovými kapslemi Persil byla moc spokojená.
Jediné, co bych jim vytkla je "bezpečnostní balení". Měla jsem kolikrát problém se do balení dostat. Ty pacičky, které musely odklopit se mi zasekávaly.
  • + příjemná dlouhotrvající vůně
  • + prádlo je po vyprání hebké a měkké na omak
  • + vypralo se i namáhané prádlo úplně do běla
  • + také prádlo sportovce bylo po vyprání voňavé
  • - špatně se mi otevíral box s kapslemi
lenula02  14. lis 2019

Testování Persil discs 4in1

Díky MK jsem měla možnost poprvé vyzkoušet nové Persil discs 4v1 a byla jsem velmi potěšená z jejich výsledků.
Manžel jakožto sportovec a zároveň OSVČ (podlahář) má své oblečení hodně znečištěné a zároveň spocené.
Persil discs mě zaujal proto, že není potřeba a kapslí používat zároveň aviváž! Ale hlavně proto, že si poradil opravdu s velkým (čerstvým)-nezapraným zašpiněním věci např. Od lepidla, stěrky apod. Takže za mě splnili to, co čekám od kvalitních kapslí, které zbaví naše prádlo všech nechtěných skvrn.
  • Vůně - není potřeba aviváž
  • Měkkost prádla
  • Vypere odolné čerstvé skvrny
  • Jednoduchá manipulace
  • Nevypere zaprané skrvy
svobodpetika  14. lis 2019

Test Persil

Hodně mě překvapil. Kupuji kapsle jiné značky už hodně dlouho. Vždy jsem byla spokojená a nečekala jsem tedy nějak velkou změnu. Persil mě ale překvapil. Kapsle se rozpouští dobře nikdy mi nezůstalo na prádle nic. Co mě dostalo nejvíc je vůně. Ani jednou jsem nepoužila aviváž. Trochu víc jsem čekala že odstraní vsechny skvrny od příkrmu.
  • Super vůně
  • Nemusím vůbec použít avivážhttps://www.modrykonik.cz/adminclub/wiki_experiences/
  • Neodstranil skvrny po příkrmech
snezenka26  14. lis 2019

Naše příjemná zkušenost s Persilem

Když jsem se dozvěděla, že budu testovat nove kapsle 4v1 od Persilu, hned mi hlavou probíhalo několik otazek, protože jsem doposud kapsle nepoužívala ..
Dokáže se kapsle zcela rozpustit i při nižší teplotě praní?
Provoni vážně tak malá kapsle prádlo hned na několik dnů?
Bude jedna kapsle na jedno praní opravdu stačit aby vyprala všechno prádlo v pračce?...
Jen co balíček dorazil už jsem měla pračku nachystanou, a to oprvadu plnou. Důležité je vložit kapsli na spodek bubnu, aby se co nejdříve rozpustila pri kontaktu s vodou. Po chvíli praní jsem nevěřila jak dokáže tak malá kapsle provonet celou koupelnu po chvíli praní. Nemohla jsem se dočkat až pračka dopere a já mohu zkontrolovat stav prádla. Takhle rychle jsem prádlo z pračky snad ještě nevybirala😄 vůně se rozlehla po celém bytě, prádlo krásné vyprane, a ještě několik dní po praní ve skříni cítím tu úžasnou vůni. Nemyslela jsem si ale praní se stalo mou oblíbenou činností. A po prášku na praní jsem dosud nesahla.
  • Jednoduché používání
  • Krásná vůně několik dní po praní i během nošení
  • Oživuje barvy
  • Po skvrnach nezustane ani flek
  • Nádražní pokožku
  • Není zapotřebí několik produktů, persil kapsle mají vše co je pro praní zapotřebí
  • Občas se hůř otevírá doza s kapslemi, ale na jednu stranu to beru i jako pozitivum už kvůli tomu, kdyby se k tomu dostalo do te jistě si jen tak neporadi.
lcn162  14. lis 2019

První zkušenost s gelovými kapslemi

Již po prvním otevření krabičky se na mě vyvanula vůně typická pro Persil. Krabička má dokonalou bezpečnostní pojistku proti otevření dětmi. Doma používám mj. prášek Persil a tak jsem byla zvědavá, jestli kapsle budou mít stejné prací účinky. Po několika použitích (na různé stupně, prací programy a typy i barvy prádla) musím konstatovat, že po vytáhnutí z pračky prádlo krásně a intenzivně voní i bez použití aviváže, avšak vůně nevydrží dlouho. Kapsle zvládly vyprat i fleky od bublifuku, což se nepovedlo mnoho konkurenčním výrobkům, ani prášku od Persilu. Na druhou stranu si neporadily se synovým bryndákem a skvrny od jídla nevypraly.
Jako hlavní negativum vidím informaci na krabičce, že výrobek dlouhodobě ničí vodní organismy a tak jej po přestěhování na dům s vlastní ČOV nebudeme moct používat.
  • - manipulace
  • - krabička
  • - prací účinky
  • - nevhodné pro domácí ČOV
lenka.han82  14. lis 2019

Persil = skvělý pomocník všech maminek

Měla jsem velkou radost, že jsem byla vybraná k testování kapslí Persilu 🤩 U nás se totiž pere skoro každý den. Manžel obden cvici ve fitku a 2 živé děti si to žádají 😀 Skvrny jsme neměli moc velké, ale Persil si s tím i tak krásně poradil. Prádlo bylo po vyprání neuveritelne voňavé. Nepoužívám aviváž už několik let (máme sušičku) a nikdy mi "jen" z prášku prádlo takhle krásně nevonelo 😍 Už jen kvůli té vůní by člověk pral každý den 😊 S praním jsem byla nadmíru spokojená. Jen balení mohlo být na 11ks určitě menší a já nejsem manuálně moc zrucna, takže mě dělalo problém se dostat do krabičky skrz dětskou pojistku 🙈🤦‍♀️🤣
  • Prádlo nádherné voni
  • Barevné prádlo zarilo barvami
  • Vse krásně vypere
  • Nemohla jsem se dostat do krabicky
  • Zbytečně moc velká krabice na 11ks
roseofnight  13. lis 2019

Čistota a vůně

S pracimi kapslemi jsem byla velmi spokojena. Jednoduché a rychlé použití (kapsle se jen hodí do pračky). Vysledkem bylo krásně čisté a voňavé prádlo. Kapsle bez problémů zvládly i látkové pleny a fleky na nich. Už si ovšem neporadily třeba s fleky od rajčat.
  • Krásná vůně, která vydrží
  • Pere velmi dobře
  • Prádlo je krásně mekoucke
  • Jednoduché použití
  • Nemohla jsem se dostat do krabičky diky důmyslnému bezpecnostnimu otevírání
  • Zbytečně velká krabička
koudyl  13. lis 2019

Moje testování s Persilem

Ahoj

byla jsem oslovená abych testovala Persil kapsle na praní,už jsem pár kapslích vyzkoušela,takže jsem čekala jaké budou tyhle,no už při otevření krabičky mě zaujala ta krásná vůně,a velikost kapsle takže jsem naplnila pračku dala kapsli a čekala co se bude dít,ještě jsem teda přidala aviváž na kterou jsem normálně zvyklá aviváže střídám podle vůně a tak,no pračka doprala a já se chystala prádlo pověsit,otevřu pračku a hned mě do nosu uhodí ta krásná vůně,když jsem ho začala věšet tak jsem ho prohlížela,a světe div se oni se vyprali krásně ponožky i zapocená manželova trička,s kterými si můj běžný prášek neporadil,no takže když to shrnu za mě kapsle Persil jsou úplně top,a můžu je jen doporučit.
  • vyperou i to nemožné
  • trochu vyšší cena
a_nnysek  13. lis 2019

Skvělý pomocník v boji se špinavým prádlem

S Persilem jako takovým už mám velmi dobré zkušenosti. Kapsle této značky jsem vyzkoušela poprvé a jsem moc spokojená. Prádlo je skvěle vyprané a hezky voní - tak akorát.:heart:
  • Kvalitní vyprání, jednoduchost použití, vůně
rkozakova  13. lis 2019

Zkušenosti Persil

Krásný tvar,nelepí se. Zářivější barvy oblečení po vyprání. Vůně je příjemná,ale dlouho nevydrží,jiné výrobky voní lepe. U odstraňování skvrn ale propadl. Mám 5mmesicni holčičku,začínáme a příkrmy a skvrny opravdu neodstraní. Trošku ano,ale ne nic moc.
Za mě na běžné přání super,ale přidala bych aviváž a gel na odstranění skvrn.
  • Zářivost barev
  • Ochrana obleceni
  • Neodstraní skvrny
  • Vůně dlouho nevydrží
rkozakova  13. lis 2019

Zkušenosti Persil

Za mě na běžné přání super,ale přidala bych aviváž a gel na odstranění skvrn.
  • Zářivost barev
  • Ochrana obleceni
  • Neodstraní skvrny
  • Vůně dlouho nevydrží
modelis  13. lis 2019

Testování pracích kapslí Persil DISCK

Byla jsem nadšená, že můžu se zúčastnit testování, protože jsem vyzkoušela X pracích gelu a jen jedny kapsle na prani a do toho hromady prádla.
První jsem dala prat bílé manželovo prádlo, co teda už bílé nebylo a světě div se, nádherně bílou barvu projasnilo. Super, takže další várka povlečení a opravdu i starší skvrny zmizely. I doma hledeli. Takže mi nosili co by chtěli ještě vyprat.
A za další, není potřeba aviváž, jak vůně, tak i měkkost byla bez přidání, ale asi záleží i na tvrdosti vody.
Takže za nás opravdu super a určitě budem kupovat :)
  • Dokáže si poradit se špinavým pradlem.
  • Není nutné dávat vysoké teploty na prani.
  • Nemusí se přidávat aviváž, protože ta vůně je dost intenzivní a vydrží.
  • Nezanechává nerozpustenou kapslí.
  • A v akci nestojí tolik (u jiných značek jsme kupovali okolo 5,- za jednu kapslí)
  • Radost prát :)
  • Nenašla jsem žádné, jen asi, že bych nejraději vše vytahala ze skrine a vyprala i jen skrz tu super vůní.
purelove  13. lis 2019

Jak jsem byla spokojená? :)

Abych se přiznala, před prvním praním jsem moc nevěřila tomu, že všechny složky dohromady v jedné kapsli budou 100% účinné. Omlouvám se! 😂 Kapsle jsou vážně skvělé. Velká výhoda je samozřejmě ta, že nemusím odměřovat gel, bělící přípravek, aviváž... Hodím kapsli do pračky, a hotovo. Prádlo bylo po vyprání krásně voňavé, a to já mám ráda. Čím více, tím lépe. Ponožky se mi zdály o něco bělejší, než běžně. Žádné velké skvrny jsem na praní neměla, takže nemohu soudit zda by si poradily i s tím. Zkoušela jsem pouze na lihovou fixu, kterou si syn pomaloval body, ale bohužel bez výsledku. Přesto jsem byla velice spokojená, a kapsle si určitě i v budoucnu koupím. Děkuji za možnost testování! 😍
  • Intenzivní vůně prádla
  • Bělejší prádlo
  • Jednoduché použití
  • Pro někoho může být nevýhodou vyšší cena
radkamorrisova  13. lis 2019

Gelové kapsle Persil překvapily

Moje první praní s kapslemi mě strašně mile překvapilo. Doposud jsem se na kapsle dívala jako na zbytečnou vymoženost, kterou vůbec nepotřebuji.
Hned, jak se mi povedlo, se do krabičky dostat, jsem očichávala tu nádhernou svěží vůni. Něco mi ta vůně připomíná, ale doteď nevím co. Pak se mi líbilo, že se hodí do bubnu kapsle a hotovo. Žádné sypání, nalévání, odměřování... Všechno, co jsem do pračky hodila, se mi vypralo, včetně čerstvé skvrny od másla a javorového sirupu. Nedávala jsem ale nic zapraného nebo zašlého. Kapsle se rozpustily vždycky, kromě jednoho případu, kdy odstředivá síla kapsli odhodila na gumovou část u bubnu, kde zůstala přilepená. Do téhle várky jsem ji ale přidala doprostřed prádla, ne pod prádlo, tak to může být i tím. Po vyndání z pračky prádlo krásně vonělo a to až několik dní.
S těmito kapslemi jsem opravdu spokojená a budu si je kupovat dál.
  • Luxusní vůně prádla
  • Dobrá prací síla
barcuca  12. lis 2019

Za mě super

Z tablet jsem měla radost. Už dlouho jsem je chtěla vyzkoušet, ale bála jsem se vyhodit za n peníze, kdyby mi pak nevyhovovaly. Po vyzkoušení musím říct, že si je určitě koupím. Hned na začátku mě překvapila vůně po otevření krabičky. Dále se mi líbí uzavírání pro děti. Sice chemikálie skladuji ve skříni pod zámkem, ale když je náhodou zapomenu na pračce nemusím mít strach. Do těchto kapslí se dítě nedostane (i já jsem měla někdy problém=)). Běžně znečištěné prádlo tablety zvládly dobře. Navíc se mi líbilo jak prádlo po vyprání voní a vůně zůstala i po cyklu v sušičce. Doporučuji...=)
koudyl  12. lis 2019

Moje testování Persilu

Ahoj,tak jsme měla možnost vyzkoušet prací tablety Persil,musim říct že tablety jsou fakt super,krásně voní vyperou i ty největší skvrny i na menší teplotu,a hlavně zapocená trička mého manžela s kterými si moc můj běžnej prášek neporadil,jsem zvyklá přidávat k úraní aviváž a ani u tablet jsem neudělala vyjímku,takže když to shrnu mohu tablety Persil doporučit.:thumbsup:
  • Krásně voní,a vyperou i ty největší skvrny.
  • Trochu vyšší cena
kjajule  12. lis 2019

Voňavé praní.

Kapsle mě mile překvapily. Kapsle normálně moc nepoužívám spíše jen gel na praní a bez aviváže, jelikož máme sušičku. Kapsle mi pěkně vypraly i ted zabahněné oblečení dětí z podzimu a jako bonus moc pěkně voní :-) .
  • Vypere špinavé oblečení i uschlé fleky od bahna na jedničku.
  • Moc pěkně voní.
heduskak  12. lis 2019

Skvělý a voňavý!

Prací kapsle persil discs jsou skvělé a hlavně krásně voní. Hned jak balíček přišel byla cítit vůně. Hned jsme šli vyprat prádlo, po vyndání z pračky byla hned krásná vůně po celé koupelně.
Jako druhou pracku jsme zapínaly ručníky a osusky, tak krásně voňavé a mekoucke dlouho nebyly.
Krásné se vypraly v další pracce i fleky na uterce a rucniku z kuchyně.
Ještě jsme vypraly i povlečení naše i děti a krásně vsechno voní.
Určitě je domu koupim a chci vyzkoušet i ty s fialovym stredem.
  • Balení
  • Praktické dávkování jedna kapsle pod prádlo 😉 pracího gelu tam leju vzdycky vic nez mam 🤣 a jeste muaim davat aviváž.
  • Žádné
agneszka  12. lis 2019

Persil

Vypralo se vše krom laku na nehty,co se dvojčata polily při hraní. Krásně provoní celou koupelnu při praní,prádlo hebké,vońavé.:heart_eyes:
sasiiii  12. lis 2019

Persil

Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet. Krásné voní na oblečení a vypere i odolné skvrny. Byla jsem spokojená a nejspíš příště koupím a budu používat nadále.
  • Vypere i odolné skvrny
  • Nic
nikamari  12. lis 2019

Tablety na praní

Jsem velmi nadšená. Tyto tablety velice dobře perou, skvěle se rozpouští a nádherně voní, aviváž tak díky nim ještě více vynikne. Manipulace je jednoduchá, pouze hodím pod prádlo a zapnu pračku.
  • rozpustnost
  • snadná manipulace
  • dobře odstraní špínu
  • nedají se dávkovat podle množství prádla
lstuchlova  12. lis 2019

Jednoduchost

Prací kapsle Persil se jednoduše dávkují a není už potřeba k prádlu přidávat nic dalšího. Dobře se rozpouští, vyperou běžně zašpiněné prádlo i skvrny od trávy. Prádlo po vyprání příjemně voní, vůně však dlouho nepřetrvává. Překvapilo mě, že je prádlo měkké stejně, jako když použiju aviváž samostatně.
  • snadné dávkování
  • příjemná, ne příliš výrazná vůně
  • vyperou se i skvrny
  • kapsle nejsou vhodné pro praní s předepírkou
copinka  12. lis 2019

Úžasný disc

Persil disc 4in 1 je skvělý ta vůně 😍 která vydrží i sušičku a která se rozlije pokojem když otevřu skříně.
Celá kapsle rozpustí a hlavně i to zabezpečení proti otevření dětmi.
Takže já jsem objevila nové kapsle které budu kupovat.
  • Vuně
  • Vypere starší skvrny
  • Bezpečnostní otvírání
  • Tvar kapsle
eliskabrezinova  12. lis 2019

Persil kapsle

Dobrý den,
Předem chci velmi poděkovat za testování toho produktu.
Používáme od Persil prácí prášek pro děti takže máme porovnání.
Tento produkt mě velmi mile překvapil
1) krásně voněl
2)hodí se jen do pračky, žádné odměřování dávky.
3) opravdu vypral prádlo(žádné skvrny na oblečení)
Nic bych nevytkla určitě budeme dále používat.
  • Vůně
  • Hotova jedna dávka na každé praní
  • Nic
prdecek  12. lis 2019

Testování pracích kapslí Persil disks

Na kapsle Persil jsem se velice těšila. Ráda zkouším nové věci. U nás se pere téměř denně, takže tato krabička s kapslemi byla rychle pryč. Překvapila mě milá a příjemná vůně kapslí nebo spíš disků. Máme dva kluky, tudíž jsou pořád tepláky od bláta a trávy. Tyto disky obstáli velice dobře, všechny fleky po vyprání zmizely. Prádlo krásně vonělo i po usušení v sušičce. Takže za mě paráda a určitě je budu kupovat. Mohu je velice vřele doporučit :-)
  • krásná vůně, lehká aplikace do pračky, praktické balení na uschování, bezpečnostní uzávěr proti otevření dětmi
  • možná cena, ale určitě se vyplatí
veverik_  12. lis 2019

Prací kapsle

Z kapslí jsem nadšena :-)
Vzhledem k tomu, že používám sušičku, většinu vůní mi vyfouka. Při použití kapslí voní pradlo i po vytažení ze sušičky.
Využívám na všechny druhy prádla, vypere všechno
  • - nádherně voní
  • -pohodlné, rychlé použití
  • -vypere vše
bettynka26  12. lis 2019

Gelove kapsle Persil Discs 4v1

Dostali se ke me na testovani tyto kapsle. Prekvapila me jejich velikost. Jedna kapsle vystaci na 6 kg pradla. Co se tyce tedy pradla po vyprani v techto kapslich tak za me ano pokud neni pradlo hodne znecistene. Treba carku od propisky na tricku mi nevypraly. Jinak zkousela jsem prat bez avivaze a s avivazi. Bez avivaze mi pradlo prislo takove tvrdsi,ale krasne vonelo. Po uschnuti uz to bylo v poradku. Pradlo bylo jemne,ale vune uz nebyla skoro citit. Uprimne ja uz si neporidim,ale co nevyhovju me neznamena,ze nebude vyhovovat jinemu. Timto chci podekovat za moznost vyzkouset.
  • Vune, nemusi se davkovat, baleni
  • Nevypere hodne znecistene pradlo
tesinka  12. lis 2019

Testování gelových kapslí Persil Discs 4v1

Byla jsem ráda, že můžu testovat gelových kapslí Persil Discs 4v1. A příjemě překvapena po všech stránkách. Jsem úchylná na vonavé prádlo, vůně Persilu byla cítit i přes doručenou krabičku. Za mě mohu říct, že určitě najdou místo v naší domácnosti a neměli jsme je naposledy.
  • prádlo krásně voňavé a jemnější
  • dobře rozpustitelné kapsle
  • starší skvrny jsou méně viditelné
  • skvrny čerstvé bez problémů pryč
  • těžko se dostává do krabičky, ale vzhledem k bezpečnosti dětí, je to vlastně bonus
smekalovamo  12. lis 2019

Testování pracích kapslí Persil Discs

Kde bych začala? Od té doby,co mám svoji vlastní domácnost, používám jedině prací prášek od Persilu. Jednou jsem dostala od mamky kapsle na praní,od jedné, nejmenované firmy. Už po prvním praní,jsem byla nespokojena,jelikož mi kapsle nevypraly,ani bezne fleky od jidla. Proto jsem kapsle ihned zavrhla, zbytek jsem pouzila na osusky a lozni pradlo,ktere nebylo znecistene a vratila se zpet k memu pracimu prasku. Proto jsem ted moc rada,ze jsem mela tu moznost,otestovat praci kapsle od Persilu. A jak to dopadlo??
*Než jsem se do krabičky dostala,chvíli mi to trvalo,díky dětské pojistce,ale žádná hrůza, hned jsem přišla na to,jak se krabička otevírá.
* Po rozbalení, jsem ihned ucítila příjemnou vůni.
* Překvapila mě velikost,prací kapsle
*Jako výhodu kapslí, oproti klasickému pracímu prášku,který používám, beru to,že jsem kapsličku, vzala do ruky a hodila do bubnu pračky. Při dávkování pracího prášku,musím nejdříve do odměrky prášek nabrat,odměřit požadované množství a poté vložit do zásobníku pračky.
*První praní proběhlo u klasicky ušpiněného,barevného oblečení. Výsledek stejný,jako s pracím práškem,takže super.
*Druhé praní bylo 3,5 leté dcerky oblečení,více ušpiněné,fleky od jídla, barviček atd. ( Dceři peru zvlášt ) Výsledek ohromující. Vše hezky vypráno.
*Třetí praní utěrek,které jsou dosti špinavé. Výsledek? Dobrý, prací kapsle vypraly všechny běžné fleky od jídla. Ty zastaralé ne,ale to mi bylo jasné.
* Čtvrté praní,tak na to jsem byla dost zvědavá,jelikož jsem prala manželovo pracovní oblečení ( monterky, propocená trika, ponožky,trenýrky), hodila jsem radeji do bubnu kapsle dvě,protože jeho pracovní prádlo,je opravdu síla a musím říct,že se vše vypralo,opět jako s pracím práškem,takže jsem byla spokojená,že jsou kapsle tak účinné.
* No a ještě mi zbývalo vyprat ložní prádlo a potom osušky, bez problémů.
Závěrem bych chtěla napsat,že jsem s testováním kapslí, byla opravdu spokojená,moc jsem jim po minulé zkušenosti nevěřila, ale mile mě jejich síla, překvapila.Jediné co bych vytkla,tak je cena kapslí. Přece jen vychází cenově dráž,než např. Prací prášek od Persilu,který kupuji. Za mě osobně, právě skrz cenu,zůstávám u klasického pracího prášku,ale pokud v obchodě narazím na akci,právě na tyhle kapsle od Persilu,určitě si je koupím a budu je i doporučovat dále. Moc děkuji za možnost testování.
  • Výhodu beru to,že kapsličku vezmu a hodím rovnou do bubnu pračky
  • Prací schopnost
  • Dětská pojistka
lmartinkova85  12. lis 2019

Testování Persil disc

Především bych poděkovala koniku za možnost testování, kapsle bych asi jen tak nezkusila...tak koniku, děkuji 😊
Hned jak jsem balíček rozbalila, cítila jsem tu vůni, hned jsem si ji zamilovala.
Testovala jsem týden, prala jsem téměř vše, bílé, barevné, tmavé, ručníky, lůžkoviny, detske prádlo, manželovi pracovní oblečení ...je nás hodně Peru denně někdy i dvě tři pračky (Když povlikam postele) 😁
Používám gel už několik let, a musím říct, že Persil disc obstál na výbornou, běžná špína pustila... prádlo je jemné a voňavé i bez přidání avivaže, pro malou jsem ale přidala 😊☺️
Takže na závěr, pro ty kdo váhají, mužů jen doporučit
  • Prádlo je voňavé a jemně i bez avivaže
  • Možná ta cena 😉
beruska125  12. lis 2019

Spokojenost

Kapsle jsou opravdu dobré. Prádlo bylo dobře vyprané, beze skvrn a krásně vonělo. Ta vůně byla asi největším plusem - prádlo mi provonělo celý byt. Prádlo bylo také příjemné na dotyk. Pro mě to bylo i trochu nevýhodou, protože nejsem zvyklá používat aviváž (i kvůli sušičce). Celkově spokojenost.
  • svěžest
  • odstraňuje skvrny
  • nehodí se pro malé množství prádla
  • aviváž
michaelaam  12. lis 2019

Krásně měkké a voňavé prádlo.

S pracími kapslemi Persil,jsem velice spokojená co se týče jemnosti prádla a vůní.
  • Měkké prádlo
  • Voňavé prádlo
  • Za mne žádné
jajaneu  12. lis 2019

Testování kapslí Persil

Doma je nás pět proto není o špinavé prádlo nikdy nouze. Peru i 2x denně a rovnou se přiznám, že na praní používám pouze Persil proto jsem běhěm testování nebyla nijak překvapená... Persil opět nezklamal.
I tak jsem nové kapsle podrobila zatěžkávací zkoušce a to kuchyňským utěrkám a montérkám. Utěrky po vyprání zůstaly bez mastných fleků a voní čistotou tak, jak to mám ráda. To samé montérky: po skvrnách od šmíru nezůstalo ani památky. Persil obstál i ve zkoušce rajské ze školky, vodovek ze školy a žlutých hovínek na plínách.
Jsem ráda, že jsem mohla Persil discs 4v1 vyzkoušet a potvrdit si, že Persil je nejlepší.
  • -dávkování
  • -prací síla
  • -vůně
jajaneu  12. lis 2019

Testování kapslí Persil

Doma je nás pět: já, tři malá čuňátka a muž kutil :-) takže o špinavé prádlo není nouze. Peru téměř každý den, někdy i 2x. Přiznám se rovnou, že jiný prášek než Persil nepoužívám (nejraději mám levandulový gel a na mimi oblečky požívám bílý gel sensitive), proto jsem nebyla v průběhu testování nijak překvapená... Nové kapsle nezklamaly!!
Kapsle jsem i tak podrobila zatěžkávací zkoušce a to kuchyňským utěrkám a montérkám. Obojí se krásně vypralo, mastné fleky na utěrkách zmizely a prádlo krásně voní čistotou tak jak to mám ráda. To samé montérky špinavé od šmíru, oleje a bláta září čistotou. I další oblečení je bez poskvrny. Persil vypral rajskou ze školky, vodovky ze školy aj plínku od žlutého hovínka.
Opět jsem jako správná hospodyně s kapslemi Persil discs 4v1 spokojená. Moc děkuji modrému koníku za možnost je vyzkoušet!
  • -dávkování
  • -prací síla
  • -vůně
nuninove  12. lis 2019

Test gelových kapslí Persil Discs 4v1

Byla jsem ráda za možnost vyzkoušet si kapsle na praní, jelikož jsem s nimi doteď neměla žádnou zkušenost..Běžně používám prášek a aviváž, někdy vonné perličky..Proto jsem měla radost, když jsem byla vybrána na testování..Abych řekla pravdu byla jsem vždy ke kapslím skeptická. Bála jsem se, že se kapsle pod prádlem dostatečně nerozpustí a také jak si dokáže poradit se skvrnami..Výsledek mě překvapil, i nepřekvapil..Prádlo bylo čisté, voňavé, ale na moje nároky i po vyprání bylo prádlo tvrdé, obzvláště ručníky, proto jsem stejně musela přilévat aviváž na změkčení prádla..Se skvrnami si poradil, ale jen pokud byli čerstvé. Například skvrny z látkové pleny, co má dcera u jídla kolem krku a nebylo to prané ihned, tak skvrny neodstranil..Krabička je dobře zabezpečená, i když jsem občas s uzávěrem bojovala..A závěr? Kapsle jsou skvělá věc z důvodu pohodlí. Nikde se nic neodměřuje, nesype. Je to fofr easy :) Jestli kapsle někdy budu kupovat zatím nevím. Ještě jich pár mám, tak jím zkusím dát ještě šanci :)
  • Jednoduchost
  • Rychlost dávkování oproti sypkému, nebo tekutému prášku
  • Dobře zabezpečená krabička
  • Nevypral všechny fleky
  • Občas zápasení se zavíráním krabičky
  • Tvrdé prádlo po vyprání
larinka21  12. lis 2019

Kvalitní značka nezklamala

Značku Persil řadím mezi ty kvalitnější na našem trhu. Byla jsem moc zvědavá na jejich novinku, která nezklamala. Nejenom, že prádlo po vyprání krásně voní, zároveň je opravdu čisté, i když např.zapomenutá špinavá ponožka je zmuchlaná do kuličky, z pračky ji vyndáte čistou. Ručníky jsou nejenom krásně voňavé, zároveň i měkké bez použití aviváže. Pokud sušíte prádlo v sušičce, určitě budete překvapeni jako já, že je po vyndání hebké a jako by vyžehlené. Bez problémů zvládá i plnou nálož v pračce, kde ale pro jistotu použijte 2 disky.
  • velká prací účinnost,
  • nezanáší pračku jako běžný prášek na praní,
  • vůně,
  • hebkost prádla po vyprání,
  • praktická uzavíratelná krabička
  • zatím nezjištěny